Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KADIN DEDİĞİN. . . CAN YÜCEL.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KADIN DEDİĞİN. . . CAN YÜCEL."— Sunum transkripti:

1 KADIN DEDİĞİN. . . CAN YÜCEL

2 Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş
Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak,kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak. Delireceksin  ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde  atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, her şeyini.Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin.

3 Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin
Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin. Bir gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük. Yıllara rehaveti değil huzuru taşıyacak. En seksi leydi olmayı da bilecek,hanım sultan olup sözünü geçirmeyi de. Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küfretmeyecek, Kadın dediğin ayıp nedir bilecek.

4 Sıkboğaz edip seni yalancı durumuna düşürmeyecek
Sıkboğaz edip seni yalancı durumuna düşürmeyecek.Seni öyle bir tutacak ki arkadaş, sen bile şaşıracaksın öyle tutulduğuna. İki lafın başı, her tartışmada ayrılalım tehdidi savurmayacak. Sabırlı olacak ve asla gururuna dokunmayacak...

5 Tuzu az, şekeri çok gibi limiti olmayan prosedürlerle yemeklerle işi olmayacak.
Şöyle pastırmalı kuru fasulyenin yanına tereyağlı pilavı konduracak şüphesiz.

6 Salatasız oturmayacak yemeğe
Salatasız oturmayacak yemeğe. Temiz olacak her şeyden önce mesela köfteyi mıncıklarken elleri, yahut pahalı parfümlerin sindiği, boyacı küpü gibi, her öptüğünde bulaşık bir tadın kaldığı bir kadını öpmeyeceksin. Buram buram aşka sarılacaksın arkadaş. Buram buram kadın kokacak kadın dediğin.

7 Kadın dediğin güzel olacak
Kadın dediğin güzel olacak. Zeki olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasını da bilecek,o hamura kendini katmasını da... Paranın güzelliğini bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini, ne de paranın kudurmuşluğunu yaşayacak.Değerlerini bir anlık hevesler uğruna terk etmeyecek.Namussuzluğunu , ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek ,başka sevgili edinmeyecek.

8 Sarışın, renkli gözlü uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya... Kadın dediğin hatun olacak arkadaş, sözüne güvenilir, olacak. Bileceksin ki konuşulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha. Ağzı sıkı olacak kadın dediğin. Sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak...

9 Para lâzımcılardan, kürkçülerden, cep telefonu manyaklarından,dırdırcılardan, unutkanlıklarını senin üzerine atanlardan, kendi yetersizliğini seni suçlayarak rahatlayanlardan, raf süslerinden,tehtidkârlardan, kaçaklardan, kıkırdayanlardan, boş bakanlardan olmayacak. Saflığı, cahilliği, aptallığı oynamayacak, biraz ukalâ olabilir ancak sana rol yapmayacak. Komplekslerini güzelliğiyle örtmeye çalışmayacak. Bir şeyi çok isterse ve inançları doğrultusunda yapacak.

10 En önemlisi kendini sevecek arkadaş, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu kadınla ne yatağa sığabiliyorsun, ne toprağa... Koluna takıp gezmesini de bileceksin gururla, koynuna çekip sevişmesini de şehvetle.

11 Analığını da bilecek, çocuklarından saygı görmeyi de, anaya babaya hürmet etmeyi de.. Kadın kadın olacak be, seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek. Parayla pulla, kariyerle,kimin ne dediğiyle, sınırlamayacak. Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla... Bileceksin ki evde 'O' kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana...

12 Öyle bir kadın işte...Nerede öyle kadın yoktur deme...
Sende adam olacaksın seçmesini bileceksin! Can yücel

13 STEVE HANKS, PAINTER OF WOMEN
SULU BOYA TABLOLAR STEVE HANKS, PAINTER OF WOMEN Hazırlayan : Çetin İmir Ekim


"KADIN DEDİĞİN. . . CAN YÜCEL." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları