Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ÖRGÜN ÖĞRETİM 2.SINIF.  

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ÖRGÜN ÖĞRETİM 2.SINIF.  "— Sunum transkripti:

1 TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ÖRGÜN ÖĞRETİM 2.SINIF

2  http://www.turkcedersi.gen.tr/ http://www.turkcedersi.gen.tr/  http://www.dersimizturkce.gen.tr/ http://www.dersimizturkce.gen.tr/  http://www.turkcesinifi.com/ http://www.turkcesinifi.com/  http://www.turkcebilgi.com/ http://www.turkcebilgi.com/

3  http://www.turkcedersi.gen.tr http://www.turkcedersi.gen.tr  http://www.edebiyatogretmeni.net/ http://www.edebiyatogretmeni.net/  http://bilgiyelpazesi.net/ http://bilgiyelpazesi.net/  http://www.turkceogretmeniyim.net/ http://www.turkceogretmeniyim.net/  http://www.egitimedair.net http://www.egitimedair.net

4 Öğrencilerin edindikleri bilgileri ölçebilmesi için testler sunmuştur. Öğrencilere konuları öğretirken bunun yanında eğlendirmeyi amaç edinmiştir. Bu site öğrencilerin konuları iyi anlayabilmesi için müfredat ile ilgili çeşitli görsel sunular hazırlamıştır.

5

6 Bu sitede öğrencilerin bilgileri kolaylıkla elde edilebilecekleri bir sıralama mevcuttur. Öğrencilerin dikkatini çekebilecek çeşitli görsel materyaller kullanılmıştır. Öğrencilerin birbirlerine aradıkları konuları bulabilmeleri için forum bölümleri oluşturulmuştur.

7

8 Bu sitede öğrencilerin ihtiyacı olabilecek (ansiklopedi,sözlükler,haritalar,makaleler…) bölümler mevcuttur. Öğrencilerin bilgi düzeylerini ölçebilecek çoktan seçmeli sorular yer almaktadır. Birçok kişiyle bilgi alışverişi yapılacak ortam mevcuttur.

9

10

11


"TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ÖRGÜN ÖĞRETİM 2.SINIF.  " indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları