Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Turgay - Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez. Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Turgay - Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez. Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez."— Sunum transkripti:

1 Turgay - Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez. Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez.

2 Turgay - Karşındakini kırmamak ve inançlarını savunmak arasında çizginin nereden geçtiğini bulmak zor. Karşındakini kırmamak ve inançlarını savunmak arasında çizginin nereden geçtiğini bulmak zor.

3 Turgay - Tecrübenin kaç yaşgünü partisi yaşadığınızla ilgisi yok, ne tür deneyimler yaşadığınızla var. Tecrübenin kaç yaşgünü partisi yaşadığınızla ilgisi yok, ne tür deneyimler yaşadığınızla var.

4 Turgay - Aile hep insanın yanında olmuyor. Akrabanız olmayan insanlardan ilgi, sevgi ve güven öğrenebiliyorsunuz. Aile hep insanın yanında olmuyor. Akrabanız olmayan insanlardan ilgi, sevgi ve güven öğrenebiliyorsunuz.

5 Turgay - Ne kadar yakın olursa olsunlar en iyi arkadaşlar da ara sıra üzebilir. Onları affetmek gerekir.. Ne kadar yakın olursa olsunlar en iyi arkadaşlar da ara sıra üzebilir. Onları affetmek gerekir..

6 Turgay - Bazen başkalarını affetmek yetmiyor. Bazen insanın kendisini affedebilmesi gerekiyor. Bazen başkalarını affetmek yetmiyor. Bazen insanın kendisini affedebilmesi gerekiyor.

7 Turgay - Yüreğiniz ne kadar kan ağlarsa ağlasın dünya sizin için dönmesini durdurmuyor. Yüreğiniz ne kadar kan ağlarsa ağlasın dünya sizin için dönmesini durdurmuyor.

8 Turgay - Şartlar ve olaylar, kim olduğumuzu etkilemiş olabilir. Ama ne olduğumuzdan kendimiz sorumluyuz. Şartlar ve olaylar, kim olduğumuzu etkilemiş olabilir. Ama ne olduğumuzdan kendimiz sorumluyuz.

9 Turgay - İki kişi münakaşa ediyorsa, bu birbirlerini sevmedikleri anlamına gelmez. Etmemeleri de sevdikleri anlamına gelmez.. İki kişi münakaşa ediyorsa, bu birbirlerini sevmedikleri anlamına gelmez. Etmemeleri de sevdikleri anlamına gelmez..

10 Turgay - Her problem kendi içinde bir fırsat saklar. Ve problem, fırsatın yanında cüce kalır. Her problem kendi içinde bir fırsat saklar. Ve problem, fırsatın yanında cüce kalır.

11 Turgay - Sevgiyi çabuk kaybediyorsun, pişmanlığın uzun yıllar sürüyor. Sevgiyi çabuk kaybediyorsun, pişmanlığın uzun yıllar sürüyor.

12 Turgay - Gerçek arkadaşlar arasına mesafe girmez. Gerçek aşkların da! Gerçek arkadaşlar arasına mesafe girmez. Gerçek aşkların da!

13 Turgay - Aşk kelimesi ne kadar çok kullanılırsa, anlam yükü o kadar azalır. Aşk kelimesi ne kadar çok kullanılırsa, anlam yükü o kadar azalır.


"Turgay - Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez. Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları