Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

1- Ucuz araba kullan ama, alabileceğin en güzel evi al. 2- Her zaman ve her ortamda anlatabileceğin üc fıkra öğren 3- Sevinçlerini sakın erteleme.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "1- Ucuz araba kullan ama, alabileceğin en güzel evi al. 2- Her zaman ve her ortamda anlatabileceğin üc fıkra öğren 3- Sevinçlerini sakın erteleme."— Sunum transkripti:

1

2 1- Ucuz araba kullan ama, alabileceğin en güzel evi al. 2- Her zaman ve her ortamda anlatabileceğin üc fıkra öğren 3- Sevinçlerini sakın erteleme

3 4- Eşini çok iyi seç. Çünkü bu seçim mutluluğunun veya bedbahlığının %90'ını oluşturur. 5- Hergün 30 Dakika yürüyüş yap. 6- Her yemekten sonra şükret.

4 7- Bir arkadaşına sırrını açıklamadan önce iki kere düşün. 8- Maaş çekini imzalayan kişileri asla eleştirme. 9- Kaybedecek şeyleri olmayan insanlardan kork.

5 10- Gözünün önünde hep güzel şeyler bulundur. 11-Çocukların, gelenek sözcüğünü duyduklarında seni hatırlayacak şekilde yaşa.

6 12- Dinine ait kitabı tam anlamıyla okumak için kendine bir yıl süre tanı. 13- Kendini ve başkalarını affetmesini bil. 14- Biri seni kucakladığında ilk bırakan sen olma.

7 16- Hergün 6 bardak su içmeyi unutma. 17- Seni seven insanları koru. 18- Zor da olsa ailenle tatil yapmak için herşeyi dene. Bu tatildeki anlar, hayatının en değerli anlarından biri olacak

8 19- Kendine yapılmasını istemediğin hiçbirşeyi başkalarına yapma. 20- Basarıya, iç huzura kavustuğun, sağlıklı olduğun ve sevildiğin zamanı değerlendir.

9 21- iyi ve başarılı bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu unutma : a) Doğru insanı bulmak b) Doğru insan olmak.

10 22- Ebeveynlerini, eşini ve çocuklarını eleştirmek istediğin zaman dilini ısır 23- Evliliğini guzelleştirmek için hergün birşeyler yap. 24 - Iyilik dolu bir sözü ve iyiliğin etkisini asla küçümseme.

11 Son söz ! Hayatınızdaki kötü olayları düşünerek vakit kaybetmeyin; yoksa güzellikleri görmekte gecikebilirsiniz....


"1- Ucuz araba kullan ama, alabileceğin en güzel evi al. 2- Her zaman ve her ortamda anlatabileceğin üc fıkra öğren 3- Sevinçlerini sakın erteleme." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları