Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

 TÜBAR, Türklük Bilimi alanlarında (kültür, dil, edebiyat, siyasî tarih, bilim ve sanat tarihi, toplumbilim, felsefe vb.) yapılan bilimsel çalışmaları.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: " TÜBAR, Türklük Bilimi alanlarında (kültür, dil, edebiyat, siyasî tarih, bilim ve sanat tarihi, toplumbilim, felsefe vb.) yapılan bilimsel çalışmaları."— Sunum transkripti:

1

2

3  TÜBAR, Türklük Bilimi alanlarında (kültür, dil, edebiyat, siyasî tarih, bilim ve sanat tarihi, toplumbilim, felsefe vb.) yapılan bilimsel çalışmaları bilim dünyasına ve kamuoyuna duyurmak maksadıyla yayımlanmaktadır.   Öğrenciler için anlaşılır bir kaynak.

4  1.Yabancılara Türkçe öğretimi ile ilgili iyi bir kaynak.   2.çeşitli uygulamaları da içeriyor.   3.Amaca uygun bir site.

5  Türkçe öğretirken hangi metodlarıkullanabiliri z? Diğer diller öğretilirken hangi metodlarkullanılıyor? Dünyada şu an kullanılan popüler dil öğretim metodlarınelerdir? Hepsi burada olacak.


" TÜBAR, Türklük Bilimi alanlarında (kültür, dil, edebiyat, siyasî tarih, bilim ve sanat tarihi, toplumbilim, felsefe vb.) yapılan bilimsel çalışmaları." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları