Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KAGİDER Yönetim Kurulu Adayları

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KAGİDER Yönetim Kurulu Adayları"— Sunum transkripti:

1 2013-2015 KAGİDER Yönetim Kurulu Adayları
Asil Üyeler: Gülden Türktan, Şila Gök, Selma Akdoğan, Şule Yüksel, Devrim Erol, Sevim Güral Olgun, Sanem Oktar Öğüt, Esra Tekil, Emine Perviz Erdem Yedek Üyeler: Oya Narin, İdil Urfalıoğlu Belli, Emine Tuğba Jabban, Ferah Türel, Emine Kütük, Şeyda Pala Ergin, Handan Ercengiz, Hürriyet Özçelik, Nuray Karaoğlu

2 Dr.Gülden Türktan Sivil Toplum Üyelikleri ve Görevler:
Medeni Hali: Evli, 1 oğlu var Sivil Toplum Üyelikleri ve Görevler: - TUSİAD’ın İstihdam ve Sosyal Güvenlik Çalışma Grubu Başkanlığı - KAGİDER’in Kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı’dır. - Uluslararası Yatırım Derneği YASED’de iki dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı yapmıştır. - OECD'nin BIAC-ELSA Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Eğitim : Dr. Gülden Türktan TED Ankara Koleji mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesinde üniversite ve master eğitimi alan Dr. Türktan, BA ve MA dereceleri ile mezun olmuştur. New York Üniversitesinde master ve doktara çalışması yapmış ve MBA ve M. Phil dereceleri almıştır. Marmara Ünivesitesinde Doktora derecesi almış ve New York Univesitesinde araştırma görevlisi ve eğitmen olarak çalışmıştır. İş Hayatı: Çalışma hayatına denetim, muhasebe, insan kaynakları, kalite ve hukuk departmanlarının ve yatırımların kendisine bağlı olduğu görevlerde üst düzey yöneticilik ve yürütme görevleri üstlenmiştir. New York Ünivestesi’nde başlayan çalışma hayatını, İstanbul’a döndüğünde Narin Holding’de ve Martı Otelleri’nde sürdürmüş, daha sonra bir elektrik mühendisliği şirketi olan ABB Holding’de muhtelif görevler üstlenmiştir, 1990 yılından itibaren Yönetim Kurulu üyeliği, son olarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Şu anda yabancı bir şirketin Türkiye Genel Müdürlüğü görevini ve bir başka yabancı sermayeli şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürmektedir. Bu şirketlerdeki hisselerine ilaveten Bodrum Gündoğan’da Gliss Hotel & Spa adındaki butik otelin sahipleri arasındadır. Dr. Türktan girişimcilik ve çalışma hayatında başarı için gereken temel ekonomik esaslar, karlılık, sürdürülebilirlik, etik değerler ve liderlik üzerine muhtelif eğitimler vermiş, konuşmalar yapmış, şahsı ve uluslararası kurumlar adına Türkiye’de ve yurt dışında tebliğler vermiştir.

3 Şila Gök Doğum yeri, yılı : Mersin, 1966 Evli, 1 oğlu var IDEA HALKLA İLİŞKİLER Üyelikler: KAGİDER'de Başkan Yardımcısı, WPO (Women Presidents' Organization) kurucu üye olmakla birlikte, üye olduğu dernekler arasında ; TABA; GYIAD; TEDMER-Etik Değerler Merkezi, Halkla İlişkiler Derneği; IPRA, WIN ve Amerikan Studies Association bulunmaktadır. Halen Kagider Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Uluslararası İlişkiler Komite Başkanı, American Studies Ass. İcra Kurulu Üyesi, ve TEDMER Mütevelli Heyeti görevlerini sürdürmektedir. Eğitim: University of Central Florida, Orlando Halkla İlişkiler Eğitimi   Gazi Üniversitesi İngiliz Filolojisi, Ankara Ödüller :   2011 yılında, Goldman Sachs ,Harvard Universitesi ve The Wharton School işbirliği ile ortaklaşa düzenlenen dünyada ki “ etkileyici 10,000 kadın girişimci projesinde” Türkiye’den kendisi seçilmiştir. İş Hayatı : yılında Orlando’da faaliyet gösteren Kirchman CO Şirketi’nde İş geliştirme ve İlişki Yönetimi Uzmanı olarak görev almıştır. yılında Türkiye’ye dönmesiyle birlikte Amerikan DHL şirketinde Halkla İlişkiler Departmanında iş hayatına başlamıştır. yılları arasında Teba-Daikin Şirketler Grubunda Halkla İlişkiler Koordinatörü olarak çalışmıştır. yılları arasında Rekta Halkla İlişkiler’de kurucu ortak ve Genel Müdür olarak görev yapmıştır. yılında İdea Pazarlama İletişim Danışmanlığı ve Halkla ilişkiler şirketini kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana Türk ve uluslararası birçok markaya stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Şila Gök, halen Ajans Başkanı olarak görevini yürütmektedir. öğretim yılında Kadir Has Üniversitesi, İletişim Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak Etkinlik Yönetimi dersi vermiştir.

4 Selma Akdoğan Üyelikler:
Yoğun iş temposunun yanısıra birçok sivil toplum örgütünde faal çalışan Selma Akdoğan Kagider Başkan Yardımcılığı görevini de yürütmektedir. Eğitim : Avusturya Lisesinin ardından İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu Ödüller :   İş yaşamındaki başarıları, 2000 yılı Dünya Gazetesi sektöründe En başarılı Kadın ödülü ve 2003 yılı Ekonomist dergisi Yılın Kadın Girişimcisi ödülü ile onurlandırılmıştır. İş Hayatı: İş hayatına 1986 yılında Balnak Lojistik firmasında atılmış olup, 19 yıl süre ile satış, iş geliştirme, operasyon yöneticiliği görevlerini üstlendikten sonra 1997 yılı itibariyle şirkette hissedar olup önce Genel Müdür sonra İcra Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmüştür. Genel müdürlük görevi ile birlikte kuruluşta EFQM Mükemmellik Modeli yönetim uygulamasını başlatan Akdoğan kuruluşun yılında Ulusal Kalite Ödülü ile sonuçlanan ödül sürecinin de liderliğini yürütmüştür. Eylül 2005’de Balnak’tan ayrılarak tedarik zinciri yönetimi danışmanlığı; insan kaynakları uygulamaları ve özel istihdam hizmetleri sunan Today & Tomorrow uygulamalı danışmanlık şirketini kurmuştur. Bu girişimciliğinin yanı sıra 2007 yılından bu yana da enerji, finans, madencilik ve turizm alanında faaliyet gösteren Karadeniz Holding’in Stratejik İş Destek Grup Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

5 Şule Yüksel Üyelikler: Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) Üyesi
Doğum yeri, yılı :Düzce, 1969 Medeni hali: Evli Üyelikler: Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) Üyesi Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) Yönetim Kurulu Üyesi Avrupa Birliği Girişimcilik Destekleme programları çerçevesinde Uluslararası Mentor Lisansı olan Şule Yüksel girişimcilik konusunda bireysel Mentörlük desteğinin yanısıra bu konuda toplu eğitimler de vermektedir. Eğitim: Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni tamamladı. İş Hayatı: Yaklaşık 12 yıl boyunca hizmet sektöründe farklı şirketlerde profesyonel olarak çalıştı. Profesyonel kariyerinde; reklam, pazarlama, araştırma ve perakende alanlarına yoğunlaştı. 2001 yılında, A Plus Marketing Services isimli kendi şirketini kurdu. Şu anda hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu firmalara; perakende yönetimi, pazarlama destek projeleri, eğitim ve stratejik planlama konularında destek veriyor.

6 Devrim Erol Evli, 1 Oğlu var Üyelikler:
Erzincan 1960 Evli, 1 Oğlu var Üyelikler: - DEİK Türk-Kuzey Afrika İş Konseyi Başkanı (Türk-Fas İş Konseyi Başkanı), (Nisan 2001’den bu yana üstlendiği görev 2007 Mart ayında kendi isteğiyle sona ermiştir) - TÜGİAD (Türkiye Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi), - YUFOD (Yurtdışı Fuar Organizatörleri Derneği Kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi) (2007 Mart ayında kendi isteğiyle sona ermiştir) - TURAB (Türk-Arap İşadamları Derneği Üyesi) (2007 Mart ayında kendi isteğiyle sona ermiştir.) - Ankara Emek Rotary Kulübü - KAGİDER (Kadın Girişimciler Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi - İç Anadolu Sanayi ve İşadamları Dernekleri Federasyonu Başkan Vekili - ANGİKAD-Ankara Girişimci İşkadınları ve Destekleme Derneği (Kurucu Üye ve dönemi Yönetim Kurulu Başkanı) Eğitim :  Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği (1978– 1982) Ödüller :   - Dünya Gazetesi 2000 yılı Sektöründe En Başarılı İş Kadını Ödülü - Lesistrati Türk – Yunan Dostluğuna Katkı Ödülü - UR Kendinden Öte Hizmet Ödülü Yılın En Başarılı Sivil Toplum Örgütü Başkanı ödülü, Ekosanayi Dergisi, 2010 İş Hayatı :   1993 – …….MESAN Elektronik Sanayi ve Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı   DİAZ Ltd.Şti Yönetim Kurulu Başkanı  1993 – Ladin Fuar ve Kongre Organizasyonu Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı  1988 – ABC Fuar Organizasyon Merkezi Genel Müdür Yardımcısı  Referans Organizasyonlar: Uluslararası Ankara Sanayi Fuarı, 1993 , -IDEA’91 3. Uluslararası Savunma Sanayi ve Havacılık Fuarı, - IDEA’89 2.Uluslararası Savunma Sanayi ve Havacılık Fuarı  1987 – Eltem Tek A.Ş. Proje Mühendisi Çeşitli termik ve hidroelektrik santrallerinin fizibilite raporlarının ekonomik ve mali analiz bölümlerini hazırlamak ve değerlendirmek  1983 – Türkiye Elektrik Kurumu Mühendis, Çeşitli termik ve hidroelektrik santrallerinin fizibilite raporlarını değerlendirmek Dünya bankası kredileri çerçevesinde yürütülen projeler için idari ve teknik şartnameler hazırlamak

7 Sevim Olgun Güral İş Hayatı:
Profesyonel iş hayatına babası Ali Güral’ın 1948 yılında kurmuş olduğu Güral Şirketler Grubunda başlamış ve halen devam etmektedir. Özellikle perakende sektöründe yaptığı atılımlarla kendine yer edinmiştir. Güral Şirketler Gurubu’nda Yönetim Kurulu Üyesi, Kütahya Elektrik Üretim ve Dağıtım AŞ’de hissedar ve Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Sosyal Sorumluluk ve Üyelikler: Kişisel gelişime, toplum gelişimine ve kadının toplumdaki yeri konularına olan ilgisi, vaktinin daha çok sosyal sorumluluk projelerine, Türk kadınının iş ve sosyal hayatta daha etkin olmasına yönelik çabalara ayrılmıştır. Bu bağlamda TOBB bünyesinde Kütahya Kadın İl Girişimciler Kurul Başkanlığı görevini, KÜTSO Meclis Üyeliği, ( ilk kadın üye ve kendisi ile beraber 5 kadın üyeyi meclise sokmayı başarmıştır) KAGİDER Üyeliği ve Kütahya Eğitilebilir Özürlüler Derneği Üyeliği görevlerini sürdürmektedir. Yurt içinde ve dışında pek çok seminer ve toplantıya katılımcı - konuşmacı olarak katılan Güral, Türk kadınının iş ve sosyal hayatta desteklenmesini, eğitilmesini ve toplumda hak ettiği yere gelmesini kendisine bir misyon edinmiş olup, çalışmalarına bu doğrultuda devam etmektedir. Diğer Bilgiler : 1951 yılında Kütahya’da doğan Sevim Güral OLGUN, 42 yıllık evli, 2 erkek çocuk ve 2 torun sahibidir.

8 Sanem Oktar Öğüt Üyelikler:
Doğum Yeri: İzmir Üyelikler: * Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) 12 kurucu üyesinden biri * 2007 – 2009 yıllarında DPİD Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Eğitim :  Bornova Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. İş Hayatı : Kariyerine 1993 yılında Colgate Palmolive Türkiye’de başladı. 1997 yılında Tribeca İletişim Danışmanlığı’nı kurdu 1999 yılında Tribal Satış ve Pazarlama Destek Hizmetleri’nin kurucu ortağı oldu 2000 yılında directComm Marketing Group’u kurdu. 2002’de Peppers Rogers Türkiye danışmanlık şirketinin kurucu ortakları arasında yer aldı. 2009 yılında Tribal ve Peppers Rogers Türkiye şirketlerindeki hisselerini satarak yalnızca directComm Marketing Group’a odaklanma kararı aldı. 2011 yılında Limonsocial sosyal medya ajansını kurdu. Halen directComm ve Limonsocial şirketlerinde yönetici ortak olarak iş yaşamını sürdürmektedir.

9 Esra Tekil Doğum Yılı, Yeri: 1974, İstanbul Üyelikler: KAGİDER kurucu üyelerinden olup, döneminde Kagider Yönetim Kurulu’nda hukuk ve dış ilişkilerden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Uluslararası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Koordinasyonu Reklam ve Pazarlama Grubu Üyesi Uluslararası Marka Derneği (INTA) Üyesi Uluslararası Teknoloji Hukuku Derneği Kadın Komitesi (Itech I-Win) Üyesi Eğitim :   Saint-Benoît Fransız Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İş Hayatı : - İş hayatına Arthur Andersen İstanbul Ofisi’nde başlamıştır. Arthur Andersen ve Ernst&Young Hukuk Bölümlerinde Hukuk Müdürü olarak çeşitli uluslararası projelerde görev almıştır. Halen ortağı olduğu Tekil Hukuk Bürosu, Tekil&Tekil Marka ve Patent Bürosu Ltd. Şti. ve InterNovia Türkiye bünyesinde yönetici ortak ve avukat olarak kariyerine devam etmektedir.

10 Emine Perviz Erdem Evli, 2 çocuğu var Üyelikler:
İstanbul 1959 Evli, 2 çocuğu var Üyelikler: Etiler Soroptimist Kulübü Kurucu Üyesi 2008 – 2010 döneminde Ünyon Başkanlığı 2010 – 2012 döneminde Ünyon Guvernörlüğü Halen 2015’te İstanbul’da yapılacak olan Soroptimist International Konvansiyonu, Lokal Komite Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.  - KAGİDER üyesi Türkiye Üniversiteli Kadınlar Derneği Üyesi Notre Dame De Sion Mezunları Derneği Üyesi Çaba Derneği Üyesi Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği Üyesi Erdem Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Yüzyıl Işıl Okulları Mütevelli Heyeti Üyesi Türk Hukukçu Kadınlar Derneği Üyesi Eğitim :   Notre Dame De Sion Fransız Kız Lisesinden mezun oldu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni tamamladı İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Organizasyon ve İşletme Politikası Bilim Dalında “Çok Uluslu İşletmelerin Yönetim ve Organizasyon Yapıları” konulu tezini vererek Master Eğitimini tamamladı. Fransızca ve İngilizce bilmektedir. İş Hayatı :   Profesyonel hayatına Erdem Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Hukuk Danışmanı olarak devam etmekte olan Emine Erdem, aynı zamanda 1990 yılından beri Türk Hava Yolları’nda Müşavir Avukat olarak görev yapmaktadır. Emine Erdem, 5. Dünya Su Forumu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Azerbaycan Ulusal Aile, Kadın ve Çocuk Komitesi toplantısı, I. Kadın ve Kalkınma” konulu Türk - Katar Çalıştayı gibi birçok uluslar arası toplantıya “kadınların toplumdaki yerinin güçlendirilmesi” ve “kadın erkek ayrımcılığı” gibi konularla konuşmacı olarak katılmıştır.

11 Oya Narin Üyelikler: Eğitim : . İş Hayatı:
TYD - Turizm Yatırımcıları Derneği (Yönetim Kurulu Bşk.Yrd - İcra Kur. Bşk Yrd.)  * St.Michel Lisesi – Yönetim Kurulu Üyesi  * KAGİDER - Türkiye Kadın Girişimciler Derneği – Üyesi  * TUROB – (Turistlik Otelciler ve İşletmeciler Birliği) Üyesi   * GETOB - (Güney Ege Turistlik Otelciler Birliği) Üyesi  * KETAV - (Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı) Üyesi  * TUSIAD – Yönetim Kurulu yedek üye ve Turizm Çalışma Grubu Üyesi SCAL - Marmaris Üyesi TOHUM - Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı – (Kurucu Üye - Yön.K.Üyesi) görevlerini yürütmektedir. Eğitim : 1982 yılında St.Michel Lisesinden, 1986 yılında da İsviçre’de Hotel Ecolieré Lausanne’dan mezun olmuştur. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.  . İş Hayatı: Öğrenim hayatını bitirdikten sonra; İsviçre’de ve USA’da çeşitli otellerde çalışmıştır. Türkiye’de çalışma hayatına 1986 yılında Narin Pazarlama İhr.İth.A.Ş.’de başlamıştır.   * 1989 yılında İhracat Sorumlusu olmuştur.   * 1989’da Narin Tekstil A.Ş. ve Marmaris Martı Otel İşletmeleri A.Ş. ‘de Yönetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Koordinatör Üye gibi çeşitli görevleri yürütmüştür. Martı Otel İşletmeleri - Yönetim Kurulu Başkanı *Martı GYO Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş - Yönetim Kurulu Üyesi  Lila Müzik Yapım A.Ş.- Yönetim Kurulu Başkanı 

12 İdil Urfalıoğlu Belli Eğitim : ODTÜ İşletme mezunudur (1987– 1991)
İngiltere’de Exeter Üniversitesi’nde Uluslar arası Yönetim alanında MBA derecesi vardır ( ). İş Hayatı :   2000 – ……. Sera Filmcilik San. Ve Tic. Ltd. Şti., İstanbul Genel Müdür 1995 – Umut Sanat Filmcilik Sinemacılık, İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü 1994 – Centre Economique Franco, Paris Pazar Araştırmaları , Müşteri Hizmetleri 1991– 1993 Türkiye Ihracat Kredi Bankası A.Ş., Ankara - Analist

13 Emine Tuğba Jabban İstanbul 1960 Üyelikler:
2002 yılından beri Kadınların ve Gençliğin güçlendirilmesinin geleceğe yapılacak en önemli yatırım olduğu düşüncesi ile bu alanda çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarının kuruluşunda ve yönetimlerinde görev almıştır. - Toplum Gönüllüleri Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Üyesi - ALD Kadın Platformu Üyesi - Sen-De-Gel Derneği Yönetim Kurulu Üyesi  - Kagider’de Uluslararası İlişkiler Çalışma Grubundadır ve Geleceğin Kadın Liderleri Projesine destek vermektedir. Eğitim :   Orta ve Lise öğrenimini Avusturya Ticaret Lisesi’nde yapmıştır Üniversite ve Yüksek Lisans eğitimini Viyana Ekonomi Üniversitesi’nde tamamlamıştır (1985). İkinci Yüksek Lisans tezini Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsü’nde 2010 yılında yazmıştır (Tez Konusu : AB ve Türkiye’de Kadının İş Gücüne ve Karar Almaya Katılımı) İş Hayatı :   Tekstilbank’ta Kredi ve Pazarlama Uzmanı olarak çalışma hayatına başladı. Otari Tours ‘da Kongre ve Seminerler Yöneticisi olarak görev yaptı. Topkapı Şirketler Grubu’nda Yönetim Kurulu Üyesidir.

14 Ferah Türel Medeni Hali: Evli Beyoğlu 48. Noterliği
Doğum Yılı: 1967 Medeni Hali: Evli Beyoğlu 48. Noterliği Büyükdere Cad., Ecza Sok. No: 4/48 Levent - İSTANBUL (212) Üyelikler: 1995’den günümüze Türkiye Noterler Birliği (TNB) 2006’dan günümüze Uluslararası Latin Noterler Birliği (UINL) 2009’dan günümüze Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) 2010’dan günümüze Maslak-İSTANBUL Rotary Kulübü 2007 – 2008 TNB Disiplin Kurulu Üyeliği 2002 – 2005 KARS Rotary Kulübü Kurucu Üyeliği Eğitim :   - İzmir Özel Türk Koleji mezunudur ( ) - 9 Eylül Üniversitesi - Hukuk Fakültesi‘ni tamamlamıştır ( ) İş Hayatı : 2008’den günümüze Beyoğlu 48. Noteri - İSTANBUL 2005 – 2008 Kırıkkale 2. Noteri - KIRIKKALE 2000 – 2005 Kars 2. Noteri - KARS 1998 – 2000 İsçehisar Noteri - AFYON 1995 – 1998 Özalp Noteri – VAN 1990 – 1995 Serbest Avukat, ANKARA 1988 – 1990 Stajyer Avukat, ANKARA

15 Emine Kütük İstanbul Eğitim :  Yeditepe Üniversitesi İstanbul MBA Georgetown University ABD Bankacılık/Pazarlama İ.Ü.İktisat Fakültesi İstanbul Uluslararası İlişkiler İş Hayatı: 1993 yılında Aksa Dış Tic. firmasında gıda ürünleri ithalatı ile iş hayatına başlayan Emine Kütük , yılları arasında Koçbank Dış İşlemler ve Emlak Bankası Genel Müdürlük de Kredi Tahsis departmanında çalışmış, 2000 yılında Londra L’oreal Grubu’na geçerek Kredilendirme bölümünde çalışma hayatına devam etmiştir. 2001 yılında İstanbul'a dönerek Kütük Mermer A.Ş. ve diğer grup firmaları ile Madencilik, İnşaat , Gemi Taşımacılığı  sektörlerinde faaliyet göstermekte olan aile firmasında Mali ve İdari İşler yönetimini üstlenmiş, şirketlerin yeniden yapılanması , gelişmesi ve faaliyetlerinin yürütülmesi  konusunda görev almıştır. Bunun yanısıra  2006 yılında  Beyaz Eşya sektöründe faaliyete başlamıştır. Miele , Gaggenau, Siemes v.d.markalar  satış mağazası yöneticiliğine devam etmektedir.

16 Şeyda Pala Ergin Evli, 2 çocuğu var Üyelikler:
Samsun 1963 Evli, 2 çocuğu var Üyelikler: yıllarında İstanbul Sanayii Odasi(İSO), Tekstil ve Konfeksiyon Yan Sanayii Meslek Komitesin'de üye olarak çalıştı. yılından bu yana Kagider üyesidir ve gönüllü olarak çalışmaktadır. Nisan  2013 'te, Women Presidents' Organization(WPO) grubuna kabul edilmiştir Eğitim :   - Kadıköy Kız Lisesi ( ) - Cambridge Language School of English İngilizce Dil Eğitimi ( ) Etkinlikler: Türk Sanat müziğine ilgi duymakta ve amatör olarak ud çalmakta  ve koristlik yapmaktadir. İş Hayatı :   - Kariyer hayatına, tekstil - kumaş piyasasının kalbi olan İstanbul, Sultanhamam-Aşirefendi caddesinde , aile şirketlerinden Bahar Manifatura A.Ş 'de satış ve pazarlama departmanında başladı. yılında babasının vefatı sonrasında ,yine grup şirketlerinden entegre bir sanayii kuruluşu  olan ,boyalı ve baskılı,örgü kumaş üretimi yapan ,Teknik Emprime A.Ş de  çeşitli kademelerde görev aldı. yılında,Teknik Dış Tic. ve Technique GmbH- Frankfurt firmalarını kurdu  ve  yurt dışı satış-pazarlama faaliyetlerini yürüttü. yılından bu yana, bir diğer aile şirketi olan ve her türlü yapışkan bantlar konusunda  etkin bir tecrübesi olan ,Cemet Yapışkan Bantlar  Ltd. Şti. bünyesinde çalışmakta, firmanın, global pazarlara girmesine  ve 2009 yılında Tuzla Serbest Bölge'de başlatılan  ve devam etmekte olan yerli üretim yatırımının, planlanması ve geliştirilmesine katkıda  bulunmaktadır.

17 Handan Ercengiz Eğitim :
Doğum Yılı : 1963, Edirne Medeni Hali: Evli, 2 oğlu var HG Dış Ticaret (Magic Form) Eğitim :   1984 senesinde Marmara Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olmuştur İş Hayatı : Sektöründe kalitesi ve yaptığı yeniliklerle lider MAGICFORM Markasının ortağıdır. Yurt içinde ve yurt dışında satış, pazarlama stratejileri ve kişisel gelişim ile ilgili çeşitli özel eğitim ve seminerlere katılmıştır. Özellikle Türkiye’de bulunan kadınların refah seviyelerini yükseltmek için  çeşitli çalışmalarda aktif olarak rol almaktadır.

18 Hürriyet Özçelik Evli İmes Sanayi Sitesi 205 Sk.
Ağrı 1961 Evli İmes Sanayi Sitesi 205 Sk. No:5 Ümraniye-İstanbul (216) Üyelikler: Sisli Siyasallar Mezunlar Derneği - Kagider - Üniversiteli Mezun Kadınlar Derneği Eğitim :  Marmara Üniversitesi-Siyasal Bilimler Fakültesi/Kamu Maliyesi ( ) Ödüller :  Mali Müşavir 20. Vergi Rekortmeni İş Hayatı : : Titiz A.Ş Muhasebe şefi : Feniş Holding A.Ş Muhasebe Md.Yrd. 1988- : Mali Müşavir (Kendi Bürom) 25 yıldır, % 80'i yabancı olmak üzere, 80'den fazla müşteri portföyüyle hizmet veren, Uluslararası  perspektifle, bu sektörde farklı ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı amaçlayan; Hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği ile tüm aşamalarda müşterilerimizi eksiksiz bir şekilde bilgilendirmekte ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için bağımsız denetçi ve danışmanlık olarak faaliyetine devam etmektedir.

19 Nuray Karaoğlu Sivil Toplum Üyelikleri ve Görevler:
İnegöl, Bursa 1960 Evli, 3 çocugu var Sivil Toplum Üyelikleri ve Görevler: Çeşitli sivil inisiyatiflerde üyeliği bulunmaktadır. dönemi Göztepe Rotary Kulübü Başkanlığı yapmıştır. Eğitim : İlk-orta ve liseyi Bursa'da okumuştur. Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü, Yönetim Bilimlerinden mezun olmuştur. İş Hayatı: Eğitim yayınları üretim ve satışı ile ilgili faaliyet gösteren  Mersa A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanlığı, Nesa Basın Yayın Org. Tic. A.Ş.'nin de Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.


"KAGİDER Yönetim Kurulu Adayları" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları