Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BU NE TELAŞ ? BU NE TELAŞ ? Müşfik KENTER Müşfik KENTER mynet.com.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BU NE TELAŞ ? BU NE TELAŞ ? Müşfik KENTER Müşfik KENTER mynet.com."— Sunum transkripti:

1

2 BU NE TELAŞ ? BU NE TELAŞ ? Müşfik KENTER Müşfik KENTER sevgi.anne @ mynet.com

3 Hep bir yerlere, bir şeylere YETİŞME TELAŞINDASINIZ DEĞİL Mİ? Hiç vaktiniz yok, "Fast live", "Fast food", "Fast music", "Fast love“..... Dikte ettirilen “YÜKSELEN DEĞERLER” “in” ler, “out” lar... Hep bir yerlere, bir şeylere YETİŞME TELAŞINDASINIZ DEĞİL Mİ? Hiç vaktiniz yok, "Fast live", "Fast food", "Fast music", "Fast love“..... Dikte ettirilen “YÜKSELEN DEĞERLER” “in” ler, “out” lar...

4 Buna benzer bir odada, şanslıysanız gökyüzünü görebilen bir pencere ardında Buna benzer bir odada, şanslıysanız gökyüzünü görebilen bir pencere ardında BİTECEK HEPSİ... BİTECEK HEPSİ...

5

6 DOSTLUĞU, klavyelerinde, YAŞAMI, monitörlerinde arayanlar ; DOSTLUĞU, klavyelerinde, YAŞAMI, monitörlerinde arayanlar ; SİZE SESLENİYORUM ! SİZE SESLENİYORUM !

7 Hangi TUŞ daha etkilidir ki, sıcacık bir gülüşten Hangi TUŞ daha etkilidir ki, sıcacık bir gülüşten

8 Ya da hangi PROGRAM verebilir, bir ağaç gölgesinde uyumanın keyfini? Ya da hangi PROGRAM verebilir, bir ağaç gölgesinde uyumanın keyfini?

9 COPY-PASTE yapabilir misiniz, dalgaların sahille buluşmasını ? COPY-PASTE yapabilir misiniz, dalgaların sahille buluşmasını ?

10 İçinizi ısıtan gün ışığını gönderebilir misiniz, MAIL’ le arkadaşlarınıza ? İçinizi ısıtan gün ışığını gönderebilir misiniz, MAIL’ le arkadaşlarınıza ?

11 SEVGİYİ tuşlarla mı yazarsınız ? SEVGİYİ tuşlarla mı yazarsınız ?

12 ÖPÜŞMEK İÇİN hangi tuşlara basmak gerekir ? ÖPÜŞMEK İÇİN hangi tuşlara basmak gerekir ?

13 Ya da GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDA saklanabilir mi, kaybolan zaman? Ya da GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDA saklanabilir mi, kaybolan zaman?

14 Doğayı BİLGİSAYARLARINA DÖŞEYENLER, Doğayı BİLGİSAYARLARINA DÖŞEYENLER, NEDEN GÖRMEZSİNİZ bahçedeki akasyanın tomurcuklandığını? NEDEN GÖRMEZSİNİZ bahçedeki akasyanın tomurcuklandığını?

15 Ve ıslak toprak kokusu var mıdır, DOSYA’larınız arasında? Ve ıslak toprak kokusu var mıdır, DOSYA’larınız arasında?

16 Koklamak, duymak, dokunmak, yok mu ? YAŞAM SKALANIZDA... Koklamak, duymak, dokunmak, yok mu ? YAŞAM SKALANIZDA... Koklamak, duymak, dokunmak, yok mu ? YAŞAM SKALANIZDA... Koklamak, duymak, dokunmak, yok mu ? YAŞAM SKALANIZDA...

17 BİLGİ TOPLUMU OLDUNUZ DA, BİLGİ TOPLUMU OLDUNUZ DA,

18 DUYGU TOPLUMU OLMANIZA DUYGU TOPLUMU OLMANIZA

19

20 MEGABAYTLARINIZ MI, YETMİYOR ? MEGABAYTLARINIZ MI, YETMİYOR ?................

21 Müşfik KENTER’e katılıyor musunuz ? Müşfik KENTER’e katılıyor musunuz ? sevgi.anne@mynet.com sevgi.anne@mynet.com grafik-animasyon e.nurhan köroğlu

22 TEKRAR İZLEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN


"BU NE TELAŞ ? BU NE TELAŞ ? Müşfik KENTER Müşfik KENTER mynet.com." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları