Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KUMDA AYAK İZLERİ KUMDA AYAK İZLERİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KUMDA AYAK İZLERİ KUMDA AYAK İZLERİ."— Sunum transkripti:

1

2 sevgi.anne@mynet.com KUMDA AYAK İZLERİ KUMDA AYAK İZLERİ

3 UPUZUN BİR KUMSAL BOYUNCA, TANRI İLE YANYANA YÜRÜR. Onlar yürürken, gökyüzünden de bir film şeridi gibi adamın hayatından sahneler geçer. Kumsal, adamın “HAYAT YOLUDUR” sanki... ADAMIN BİRİ, GECE BİR RÜYA GÖRÜR:

4 Adam, kumda İKİ ÇİFT ayak izi olduğuna dikkat eder. BİR ÇİFTİ ADAMIN, BİR ÇİFTİ TANRI’NIN...

5 Hayatının son sahnesi de gökyüzünden geçtikten sonra adam, kumdaki ayak izlerine bir daha bakar Hayatının son sahnesi de gökyüzünden geçtikten sonra adam, kumdaki ayak izlerine bir daha bakar VE BİRDEN, BİR ŞEY DİKKATİNİ ÇEKER... VE BİRDEN, BİR ŞEY DİKKATİNİ ÇEKER...

6 HAYAT YOLUNUN pek çok bölümünde, KUMDA SADECE BİR ÇİFT AYAK İZİ VARDIR... HAYAT YOLUNUN pek çok bölümünde, KUMDA SADECE BİR ÇİFT AYAK İZİ VARDIR... Adam dehşet içinde kalır... Hayatının en kötü, en acı anlarında, ayak izlerinin bir çifte inmesi, onu çok rahatsız eder... Adam dehşet içinde kalır... Hayatının en kötü, en acı anlarında, ayak izlerinin bir çifte inmesi, onu çok rahatsız eder...

7 “TANRIM, eğer sana inanırsam, senin yolundan gidersem, her zaman yanımda olacağını, her zaman yanı başımda yürüyeceğini, söylemiştin. Oysa, hayat yoluma bakıyorum. En zorlu, en kötü, en acılı anlarımda sadece BİR ÇİFT ayak izi görüyorum kumda... “ TANRI‘ya sorar:

8 Hayatın kolay günlerinde yanımda yürüyorsun da, sana en muhtaç olduğum anlarda beni niye yalnız bırakıyorsun ?... Hayatın kolay günlerinde yanımda yürüyorsun da, sana en muhtaç olduğum anlarda beni niye yalnız bırakıyorsun ?... “Anlayamıyorum TANRIM, anlayamıyorum...”

9 “Sevgili kulum... BEN SENİ ÇOK SEVDİM VE HİÇ TERK ETMEDİM... Hayat yolundaki o zorlu sınav günlerinde; yani en acılı, en kötü anlarında kumda hep BİR ÇİFT ayak izi vardı ya...” “Sevgili kulum... BEN SENİ ÇOK SEVDİM VE HİÇ TERK ETMEDİM... Hayat yolundaki o zorlu sınav günlerinde; yani en acılı, en kötü anlarında kumda hep BİR ÇİFT ayak izi vardı ya...” TANRI gülümseyerek cevap verir: TANRI gülümseyerek cevap verir:

10 “DİKKAT ET ! Ayak izleri teke indiğinde derinleşiyor, “DİKKAT ET ! Ayak izleri teke indiğinde derinleşiyor, ÇÜNKÜ, O SIRALAR SENİ KUCAĞIMDA TAŞIYORDUM...” ÇÜNKÜ, O SIRALAR SENİ KUCAĞIMDA TAŞIYORDUM...”

11 grafik-animasyon e.nurhan köroğlu 2006 grafik-animasyon e.nurhan köroğlu 2006


"KUMDA AYAK İZLERİ KUMDA AYAK İZLERİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları