Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ NEDEN IP SİSTEMLER? IP TERCİH ETMEK İÇİN 10 NEDEN!

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ NEDEN IP SİSTEMLER? IP TERCİH ETMEK İÇİN 10 NEDEN!"— Sunum transkripti:

1 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ NEDEN IP SİSTEMLER? IP TERCİH ETMEK İÇİN 10 NEDEN!

2 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ HIZLA BÜYÜYEN PAZAR 1 Yıllık Bileşik Büyüme Oranı %19

3 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ BÜYÜME DEVAM EDECEK… 9/11/2001 5/07/2005 19/01/2007

4 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ BÜYÜMENİN NEDENLERİ…  Güvenlik ve korunma endişesi  Gelişen sektörler; perakendecilik, taşımacılık ve sağlık  Hükümet eğilimleri ve yasal zorunluluklar  CCTV fiyatlarındaki gerileme  Asya ekonomilerinin büyümesi (2013 sonu %34 pay)  Ortadoğu ve Afrika pazarının entegrasyonu  IP CCTV teknolojilerine geçiş

5 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ DEĞİŞİM DEVAM EDECEK! CCTV (VCR) CCTV (DVR) IP CCTV Akıllı IP Video Gözetim Sistemleri TEKNOLOJİ gelişiyor TERCİHLER değişiyor

6 5.0 MP 2592x1944 (16.4x D1) 3.1 MP 2048x1536 (10x D1) 2.0 MP 1600x1200 (6.25 x D1) 1.3 MP 1280x1024 (4.25x D1) D1 720x480 CIF 352x240 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ MEGA PİKSEL ÇÖZÜNÜRLÜK 2 Analog Camera

7 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ MEGA PİKSEL ÇÖZÜNÜRLÜK D1D1 1.3MP1.3MP 2MP2MP 3MP3MP 5MP5MP

8 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ PROGRESIVE SCAN TEKNOLOJİSİ 3

9 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ 4 ESNEK ve GENİŞLEYEBİLİR YAPI  4 ve katları cihaz kullanımına ihtiyaç yoktur.  IP aralığınız yettiği ve swichdeki port sayınız izin verdiği sürece sayısız IP kamera kullanılabilir.  Görüntü ve kayıt için Cat5, Cat6, kablosuz access pointler veya fiber optik kablo ile en yakın network swiche ulaştırılması yeterlidir.  Kayıt kapasite sorunları ve lokasyon prob- lemlerini ortadan kalkmaktadır.

10 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ 5 SÜREKLİ GÜNCELLENEBİLME ÖZELLİĞİ  IP kameralar HTTP, FTP üzerinden uzaktan kolayca güncelleme imkanı sunmaktadır. Böylece IP kameralar,  Güncel sıkıştırma teknolojisi kullanır,  Güncel DSP teknolojilerine sahip olur  Güncel yazılım veya kişiselleştirilmiş uygulamalara açık bir yapı sunar.

11 7 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ 6 KULLANIM KOLAYLIĞI ve GÜVENLİK  Kullanım kolaylığı sağlar.  PC, laptop, mobil, tablet PC v.b. tüm cihazlardan internet aracılığı ile kolayca canlı bağlantı imkanı sunmaktadır.  Akıllı video analizleri ile güvenlik risklerini ortadan kaldırır.  Güvenlidir.  Kablonun kesilip görüntünün başka bir yere aktarılması mümkün değildir.  Veri transferi olduğu için en gelişmiş ağ güvenlik duvarları ile desteklenmektedir.  İzinsiz ulaşılması ve değiştirilmesi mümkün olmayan bir yapı sunmaktadır.

12 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ AKILLI VİDEO ANALİZİ OLMADAN ETKİN BİR GÖZETLEME MÜMKÜN MÜ? 10’LARCA KAMERA AZ SAYIDA OPERATÖR KONSANTRASYON KAYBI

13 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ 8 I/O ve ALARM ÇIKIŞ ENTEGRASYON

14 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ 9 PoE ve Çift Yönlü Ses Desteği  POE özelliği ile enerjisini network kablosu üzerinden alır.  İlave bir enerji kablosuna gereksinim duymaz.  Gereksiz kablo kirliliğini ortadan kaldırır.  Enerji için kablo maliyetlerini ortadan kaldırır.  Entegre ses  Çift yönlü ses desteği  Ses için kablo çekme maliyetini kaldırır  Ses ile görüntü aynı data aynı datadan iletilir.  Senkronizasyon sorunu kalkar.

15 IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ 10 TOPLAMDA MALİYET AVANTAJI SUNAR!  Kablolama minimum seviyelerdedir. Enerji ve/veya ses iletiminde avantajlar sunar.  Mesafeler ve kablolama miktarları arttıkça IP tabanlı sistemlerin maliyetleri düşer.  Halihazırda uygun bir altyapı varsa üstüne kurulabilir.  Kamera sayısını ciddi oranda düşürür. (1.3 MP x 4 D1)  Kayıt kapasite ihtiyacı arttıkça hem çözümü vardır hem de ekonomiktir. %100 DİJİTAL ÇÖZÜMDÜR!

16 1 STOK 2 DOĞRU PROJE DESTEĞİ 3 EKONOMİK ve TEKNOLİJİK ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ 4 NETWORK ile ENTEGRE ANAHTAR TESLİM 5 AYTEK GÜVENLİK GÜVENCESİ ve KALİTE TAAHHÜTÜ IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ AYTEKHD TERCİH ETMEK İÇİN 5 NEDEN!


"IP TABANLI SİSTEM ve ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ NEDEN IP SİSTEMLER? IP TERCİH ETMEK İÇİN 10 NEDEN!" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları