Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

N.M’NİN BİZE KATTIĞI DEĞERLER İÇSEL DEĞERLER 1) DIŞSAL DEĞERLER 2) N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İnsan, mutluluğun en büyüğüne ancak öteki insanlara.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "N.M’NİN BİZE KATTIĞI DEĞERLER İÇSEL DEĞERLER 1) DIŞSAL DEĞERLER 2) N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İnsan, mutluluğun en büyüğüne ancak öteki insanlara."— Sunum transkripti:

1

2 N.M’NİN BİZE KATTIĞI DEĞERLER

3 İÇSEL DEĞERLER 1) DIŞSAL DEĞERLER 2) N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İnsan, mutluluğun en büyüğüne ancak öteki insanlara değer katarak kavuşabilir.

4 MUTLULUK N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İÇSEL DEĞERLER - Anlamını öğrendiğimiz için mutluyuz. - Yarına daha güvenle bakabildiğimiz için mutluyuz. - Başkalarının esiri oldukları için mutsuzlar! - Sevdiklerimize değer katabildiğimiz için mutluyuz. - Hedefleri olan insanlar mutludurlar.

5

6 SABIR N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İÇSEL DEĞERLER - İnsanlara SABIR değil sabırsızlık vakit kaybettirir. - Her güç SABIR ve zaman birleştirilerek kazanılır. - PABLO & BRUNO

7

8 MOTİVASYON N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İÇSEL DEĞERLER - Bilinçaltımız mutasyona uğramaz! - Bugün para kazanmak için mükemmel bir gün! - Ben her geçen gün daha iyiye gidiyorum!

9 Önemli olan içsel MOTİVASYON!

10 DİSİPLİN N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İÇSEL DEĞERLER - Couch Carter. - Disiplin, hedefler ve varış noktası arasındaki köprüdür.

11

12 VİZYON N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İÇSEL DEĞERLER Hedef… Hayal… Fantezi…

13 FARKLI BAKIŞ AÇISI N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İÇSEL DEĞERLER - Öncelikle pozitif gözlük takmak!

14 SAYGI N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER DIŞSAL DEĞERLER - SAYGI görmek istiyorsak, SAYGI göstermeliyiz.

15 VERİMLİ ALIŞKANLIK N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER DIŞSAL DEĞERLER - GİYİM, HİTAP, DURUŞ, PLAN-PROGRAM-HEDEF. - Verimsiz alışkanlıklardan bizi uzak tutar.

16 TAKIM ÇALIŞMASI N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER DIŞSAL DEĞERLER - Modern dünyanın kaçınılmaz albenisi.

17 ZAMAN YÖNETİMİ N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER DIŞSAL DEĞERLER -Her işi kendimiz yapamayız. Başkalarını eğitmeyi ve onlara güvenmeyi öğreniriz. - Günümüzü organize etmek. - Önceliklerimizi belirlemeyi öğreniriz.

18 SEYAHAT ÖZGÜRLÜĞÜ N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER DIŞSAL DEĞERLER YAŞASIN SEYAHAT ÖZGÜRLÜĞÜ!

19 ETKİ ALANI N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER DIŞSAL DEĞERLER -ETKİ ALANI BİR DEĞER MİDİR?

20 İLETİŞİM N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER DIŞSAL DEĞERLER

21

22

23

24

25


"N.M’NİN BİZE KATTIĞI DEĞERLER İÇSEL DEĞERLER 1) DIŞSAL DEĞERLER 2) N.M.’NİN BİZE KAZANDIRDIĞI DEĞERLER İnsan, mutluluğun en büyüğüne ancak öteki insanlara." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları