Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sesini duyduğunuz anda avuçlarınız terlemeye kalbiniz deli gibi çarpmaya başlıyorsa.. Bu aşk değil HOŞLANMAK tir. Ellerinizi ondan çekemiyor sürekli.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sesini duyduğunuz anda avuçlarınız terlemeye kalbiniz deli gibi çarpmaya başlıyorsa.. Bu aşk değil HOŞLANMAK tir. Ellerinizi ondan çekemiyor sürekli."— Sunum transkripti:

1

2

3 Sesini duyduğunuz anda avuçlarınız terlemeye kalbiniz deli gibi çarpmaya başlıyorsa.. Bu aşk değil HOŞLANMAK tir. Ellerinizi ondan çekemiyor sürekli dokunmak sarılmak istiyorsanız... Bu aşk değil ARZULAMAK tir.

4 Yanınızda bir tek o olduğu için onu istiyorsanız... Bu aşk değil YALNIZLIK tir. Herkes onunla olmanızı beklediği için onunlaysanız Bu aşk değil SADAKAT tir.

5 Size sıcak, yakın davrandığı için onunlaysanız Bu aşk değil KENDIN GUVENSİZLİK tir. Üzülmesini istemediğiniz için onunlaysanız Bu aşk değil ACIMAK tir.

6 Ona değer verdiğiniz için hatalarını hoş görüyorsanız Bu aşk değil ARKADAŞLIK tir. Onun iyiliği için kendinizden çok şey feda edebiliyorsanız Bu aşk değil YARDIMSEVERLIK tir.

7 O üzgünken sizin de kalbiniz açıyorsa İste bu AŞK tir. Tarif edemediğiniz bir çekim yüzünden ondan bir türlü kopamadığınızı düşünüyorsanız İste bu AŞK tir.

8 O herkese güçlü görünmesine rağmen içindeki zayıflığı hissedebiliyorsanız İşte bu AŞK tir. Başkalarını da çekici bulmanıza rağmen hiç pişmanlık duymadan onunla kalmaya devam edebiliyorsanız İste bu AŞK tir

9 Bu yazıyı aşkı başka şeylerle karıştırmasını İstemediğiniz bütün arkadaşlarınıza göndermeniz dileğiyle..


"Sesini duyduğunuz anda avuçlarınız terlemeye kalbiniz deli gibi çarpmaya başlıyorsa.. Bu aşk değil HOŞLANMAK tir. Ellerinizi ondan çekemiyor sürekli." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları