Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HEDİYEDEDE.COM BAYİLİK SİSTEMİ. İÇİNDEKİLER Şirket Tanıtımı Şirket Vizyonu 2011 Hedefleri Bayilik Sistemi Bayiye Verilen Haklar Bayiden Beklentiler Bayinin.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HEDİYEDEDE.COM BAYİLİK SİSTEMİ. İÇİNDEKİLER Şirket Tanıtımı Şirket Vizyonu 2011 Hedefleri Bayilik Sistemi Bayiye Verilen Haklar Bayiden Beklentiler Bayinin."— Sunum transkripti:

1 HEDİYEDEDE.COM BAYİLİK SİSTEMİ

2 İÇİNDEKİLER Şirket Tanıtımı Şirket Vizyonu 2011 Hedefleri Bayilik Sistemi Bayiye Verilen Haklar Bayiden Beklentiler Bayinin Beklentileri Örnek Yatırım

3 ŞİRKET TANITIMI HediyeDede.com; Türkiye’nin en Sıra Dışı Hediyeleri sloganıyla, 3 ArGe kökenli makine mühendisi tarafından İzmir’ de kurulmuştur. Şirket fiziksel kurulumunun ardından Eylül 2010 da sanal ticaret platformlarına geçişe başlamış ve kısa zamanda oluşumlarını tamamlamıştır. Aralık 2010 da Souvenir 2010 Fuarına katılan HediyeDede.com burada gösterdiği başarılı çizgisiyle kısa zamanda İzmir Bölgesinde bilinilirliğini arttırmıştır.

4 ŞİRKET TANITIMI Sunumun ilerleyen kısımlarında göreceğiniz gibi internetteki başarısını perakende sektöründe de devam ettiren HediyeDede.com Türkiye Genelinde bayilikler verecektir. Böylece kuracağınız HediyeDede.com mağazalarında, Hediye Dede nin sıradışı tasarım ürünleri ve hediyelikleriyle yüksek kazanç ve gelir elde edeceksiniz.

5 ŞİRKET TANITIMI – MERKEZ OFİS HediyeDede.com Merkez Mağazası ve ofisi Bornova – İzmir dedir. 32 m2 kapalı alanda kurulu olan mağazada 250 den fazla sıra dışı hediye yer almaktadır.

6 ŞİRKET TANITIMI – MERKEZ OFİS

7

8 ŞİRKET TANITIMI – BASINDAN Hürriyet Gazetesi Ekonomi Köşesi Mart- 2011

9 ŞİRKET TANITIMI – BASINDAN Yeni Asır Gazetesi Aralık - 2010

10 ŞİRKET TANITIMI – BASINDAN Zaman Gazetesi CumaErtesi Eki Aralık- 2010

11 ŞİRKET TANITIMI – BASINDAN Show TV Haber Aralık- 2010 Şirketin ürünlerini tanıtan yaklaşık 30 sn bir röportaj Show TV Haberde tarafından kaydedilmiştir.

12 ŞİRKET TANITIMI – E SİTELER SATIŞ SİTELERİ VE E-TİCARET SİSTEMLERİ www.HediyeDede.com – Ana satış portalı www.HediyeDede.com www.ParmakKaykay.net – Türkiye Parmak Kaykay Hobi ve Satış sitesi www.ParmakKaykay.net www.KitapLambası.com – Kitap Lambası Tanıtım ve Satış Sitesi www.KitapLambası.com www.Gittigidiyor.com/HediyeDede - GittiGidiyor online mağazası www.Gittigidiyor.com/HediyeDede

13 ŞİRKET TANITIMI – E SİTELER REKLAMCILIK VE HİT KAYNAK SİTELERİ www.BenimReklam.com – Günlük 40.000 Reklam Gösteren Reklamcılık Sistemi www.BenimReklam.com www.Arkaplanda.com – Bilgisayar grafik ve tasarım sitesi www.Arkaplanda.com www.Kampanya.me – Güncel Kampanya Tanıtım Sistemi www.Kampanya.me

14 ŞİRKET TANITIMI – İSTATİSTİK 2010 değerlerine bakıldığında internet üzerindeki dükkanları ayda yaklaşık 20.000 Kişi ziyaret etmektedir. Bu ziyaretler de ürünler yaklaşık 80.000 kez görüntülenmektedir. HediyeDede.com İzmir mağazasını ise yaklaşık ayda 3000 kişi ziyaret etmektedir. Her hafta düzenli olarak gelip yeni gelen ürünleri alan sadık müşterilerin sayısı oldukça yüksektir.

15 ŞİRKET VİZYONU HediyeDede.com tamamen kendi teknolojik altyapısını kullanarak geliştirdiği internet satış platformlarında ve perakende satış bayilerinde, en kaliteli, en sıradışı ve en ilginç ürünleri, en uygun koşullar ile tüketici ile buluşturacaktır. Kayıtsız Şartsız Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlı, en kaliteli hediyelikleri oluşturmak ve bunları son kullanıcıya sunmak HediyeDede.com un en öncelikli hedefidir.

16 ŞİRKET TANITIMI – 2011 HEDEFLERİ 2011 de Türkiye’nin en hızlı büyüyen perakende mağazalar zincirini oluşturmak. Büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye genelinde bir ağ oluşturmak. HediyeDede.com sitesinde Günlük site ziyaretçi sayısını 1500 ün üzerine, her gün izlenenen ürün sayısı 7500 ün üzerine çıkarmak. Böylece bayilerimize internet üzerinden reklam desteğini en etkin seviyeye çıkarmak. Ar-Ge konusundaki faaliyetlerine hız verip tasarım kısmında tamamen HediyeDede.com a özel ilginç ürünler yaratıp, bunları iç ve dış piyasaya pazarlamak.

17 BAYİLİK SİSTEMİ - MAĞAZALAR Mağaza Nerelerde Olmalı? - Başka bayimizin bulunmadığı alışveriş caddelerinde “HediyeDede.com mağazası” bayiliği verebiliriz. - Mevcut mağazasını “HediyeDede.com mağazası” na dönüştürmek isteyenlere bayilik verebiliriz. - Potansiyel vaadeden AVM lerde bir stand tarzı yada mağaza açmak isteyen girişimcilere bayilik verebiliriz. *(Minimum 12 m2 stand- 24 m2mağaza gerekmektedir)

18 BAYİLİK SİSTEMİ - VİZYON Dekorasyonu, ürün gamı ve mağaza personeliyle hediyelik eşya arayanların, ilginç ürün meraklılarının ve tüketicilerin içinde bulunmaktan ve alışveriş yapmaktan hoşlanacakları bir mağaza oluşturmak. Hediye konusunda insanların aklına gelen ilk adres olabilmek. Mağaza çalışanlarının tüketicilere hediye seçimi konusunda yardımcı yaklaşımı ve sıradışı ürünleri gerekli görsel argümanlarla destekleyerek satış grafiğini hep üst seviyelere çekmesi. Mağazaya gelen müşterilerin kayıt altına alınması. Böylece SMS ve e- posta ile teklif ve avantajlar sunarak sadık müşterimiz olmalarının sağlanması Türkiye’nin her yerinde ve internette aynı hizmet kalitesini ve fiyat politikasını sürdürülebilir kılınması

19 BAYİLİK SİSTEMİ - KAZANÇ Mağazalarımızdaki ürünler C1 sosyo ekonomik statüdeki tüketicilerin (ortadirek diye tabir edilen kesim) ulaşabileceği fiyat aralığında satın alabilecekleri en kaliteli ürünlerdir. Bayilerimizin tatmin edici gelir elde etmesi önceliğimizdir. Tüm sistemimiz bu amacı gözeterek kurgulanmıştır. Ürünlerimiz Tüm Türkiye’ de ve internette tek bir etiket fiyatlarından satılacaktır ve bu fiyat bayilerimize ortalama %70 kar sağlamaktadır. Bayilerimizin dekorasyon ve reklam işlerini en ekonomik ve en hızlı şekilde tamamlayacak altyapı HediyeDede.com bünyesindedir. HediyeDede.com Türk Patent Estitüsü tarafından tescillidir ve bu markanın gücü ve bilinilirliği bayimizin arkasında olacaktır.

20 BAYİLİK SİSTEMİ - HİZMETLER Aşağıdaki hizmetler HediyeDede.com tarafından ücretsiz sağlanacaktır. Afiş ve Broşürler Hediyelik Eşya Ambalajları Hediyelik Eşya Poşetleri Ürün Tanıtım Videoları – Görselleri Online Sipariş geçmek için Bayilik Sistem Kodu Mağaza Değerlendirmesi ve Eğitim

21 BAYİLİK SİSTEMİ - HİZMETLER Dekorasyon ve Reklam: HediyeDede.com konsept mağazaları, asma tavan ve fayans(parlak granit) zemin, hazır raf sistemlerinden oluşmaktadır. Mağazanın kurulacağı dükkan seçildikten sonra HediyeDede.com olarak çok uygun fiyatlar ile duvarlara esnek raf sistemleri kurulabilmektedir. Desk (kasa ve bilgisayar standı), Duvar tel raf sistemleri, vitrin ve dükkan içi tablolar bu tutarın içinde yer almaktadır. Hediye Dede tabelası hem dükkan üst hem de yan kısımlara yapılmaktadır. Ortalama bedeli 2000 TL dir. 25-30 m2 mağaza kurulumu herşeyiyle yaklaşık 7500 TL tutmaktadır.

22 BAYİLİK SİSTEMİ - ŞARTLAR TipMetrekare AVC 124-48 248-72 AVM stand12-20 mağaza24-48 Not: AVC: Alışveriş Caddesi AVM: Alışveriş Merkezi

23 BAYİLİK SİSTEMİ - İSTATİSTİKLER TipMetrekare Ortalama Ziyaretçi Beklentisi Ortalama Alışveriş Beklentisi Ortalama Satış Adeti Ortalama Aylık Ciro Beklentisi AVC 124-48 2,344 450 5508,250 248-72 3,125 550 650 9,750 AVM 112-20 3,125 550 650 9,750 224-48 3,906 700 800 12,000 Yukarıdaki rakamlar aylık beklentilerdir.

24 BAYİLİK SİSTEMİ - İSTEKLER Mağaza kira sözleşmesini yıllık yapması En az 6 aylık kira sözleşmesi bulunan mağaza kiralanması gerekmektedir. Kiralama sözleşmesi Bayinin üzerine olacaktır. Bayi sözleşmemizi imzalaması Bayi sözleşmesini info@3eticaret.com adresinden talep edebilirsiniz. Mağazayı en geç 1 ayda işler hale getirmesi Resmi işlemler, dekorasyon, personel eğitimi, kasa sistemi kurulumu, ürün yerleşimi, prova satışlar için yaklaşık 7 ila 15 güne ihtiyacınız var. Dekorasyon için ihtiyaç duyacağınız tedarikçiler konusunda arzu ederseniz sizi bilgilendirebilir ve yönlendirebiliriz. Mağaza dekore edilirken Franchisee, çalıştıracağı personelle birlikte HediyeDede.com un eğitimine katılmalıdır.

25 BAYİLİK SİSTEMİ - İSTEKLER Sisteme Giriş Bedeli – 5.000 TL Franchising Sözleşmesi imzalanırken, nakit (HediyeDede.com isim hakkı bedelidir.) Açılış Malları Bedeli Franchising Sözleşmesi imzalanırken, nakit Aylık Minimum Mal Alım Bedelleri Her Siparişte, sipariş talep formu ile birlikte, nakit

26 BAYİLİK SİSTEMİ – Örnek Yatırım Sisteme Giriş Bedeli – 5.000 TL Açılış Malları Bedeli – 8.000 TL (yaklaşık 25m2 dükkanı mallarla doldurmak için gerekli tutardır.) Tabela / Raf Sistemi / Desk / Vitrin Bedeli – 5.000 - 7.000 TL TOPLAM = 18 – 20.000 TL dir. * Açılış malları ve dekorasyon bedeli mağaza büyüklüğünüze göre değişebilir. Yukarıdaki örnekler ortalama 25 m2 lik bir mağaza içindir.

27 BAYİLİK SİSTEMİ – Örnek Yatırım Yaklaşık sadece 18 - 20.000 TL lik ilk yatırım maliyeti ile siz de çağımızın en iyi kazandıran sektörlerinden biri olan hediyelik eşya sektörüne adım atabilirsiniz. Üstelik bu sürece HediyeDede.com markasının gücü ve sıradışı ürünleri ile adım atacağınızdan başarılı olmanız garanti olacak.

28 BAYİLİK SİSTEMİ – SÜREÇ Girişimcinin uygun mağaza bulması Ön Görüşme Mağaza Yeri ve Bayi Adayı (Girişimciyi) İnceleme Bayi Adayının (Girişimcinin) Onaylanması Mağazanın Kiralanması Bayi Sözleşmesi’nin İmzalanması ve Ödemelerin Alınması Mağazanın Dekorasyonu (10 ila 25 gün) Ürün Yerleştirme, Bilgisayar Sistemi Kurulumu, Personel Eğitimi Mağazanın Açılışı

29 Düzgün, modern, verimli, risksiz, kazançlı ve kazan- kazan esasına dayalı ticaret için siz de “HediyeDede.com mağazası” açın. …:::TEŞEKKÜR EDERİZ:::…


"HEDİYEDEDE.COM BAYİLİK SİSTEMİ. İÇİNDEKİLER Şirket Tanıtımı Şirket Vizyonu 2011 Hedefleri Bayilik Sistemi Bayiye Verilen Haklar Bayiden Beklentiler Bayinin." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları