Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

iŞTE iSRAiL! iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT ! iŞTE iSRAiL! iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT ! iŞTE iŞTE iSRAiL! iŞTE iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT TEVRAT !

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "iŞTE iSRAiL! iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT ! iŞTE iSRAiL! iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT ! iŞTE iŞTE iSRAiL! iŞTE iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT TEVRAT !"— Sunum transkripti:

1

2 iŞTE iSRAiL! iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT ! iŞTE iSRAiL! iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT ! iŞTE iŞTE iSRAiL! iŞTE iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT TEVRAT !

3 Ve işte TERORİZİM...

4 HEZEKIEL BAB: 9 AYET: 5-6 S.: 794 “İhtıyarı, genci ve ere varmamış kızı ve çocuklarla kadınları helak için vurun! Gözünüz esirgemesin, ve acımayın!"

5

6 TESNIYE BAB: 20 AYET: 10- 17 S.: 197

7 13 VE Allah‘ın RAB onu senin eline verdigi zaman, onun her erkegini kılıçtan geçireceksin;

8 14 ancak kadınları, ve çocukları, ve hayvanları, ve şehirde olan her şeyi, bütün malını kendin için çapul edeceksin; ve Allah‘ın Rabbin sana verdigi düşmanlarının malının yiyeceksin.

9 15 Bu milletlerin şehirlerinden olmayıp senden çok uzakta bulunan bütün şehirlere böyle yapacaksın.

10 16 Ancak Allah‘ın Rabbin miras olarak sana vermekte oldugu bu kavmlarin şehirlerinden nefes alan kimseyi sag bırakmayacaksın;

11 DEGiŞTiRiLMiŞ TEVRAT AYETLERi KATLiAM EMREDiYOR! DEGiŞTiRiLMiŞ TEVRAT AYETLERi KATLiAM EMREDiYOR!

12 AKIL ALMAZ iNANÇ! ALLAH (c.c)'in maasum insanların öldürülmelerini emrettiği yazılı ! AKIL ALMAZ iNANÇ! ALLAH (c.c)'in maasum insanların öldürülmelerini emrettiği yazılı !

13 Kitap, Güneydogu'yu da İsrail olarak göstermekte ! Bugün Filistin'de olanlar YARIN TÜRKiYE'DE GÜNEYDOGUDA OLACAKLARDIR! Bugün Filistin'de olanlar YARIN TÜRKiYE'DE GÜNEYDOGUDA OLACAKLARDIR!

14 TEKVIN BAB: 16 AYET: 18 S.: 13 18 O günde RAB Abramla ahdedip dedi. Mısır ırmagından büyük ırmaga, Fırat ırmagına kadar, bu diyarı, 19 Kenileri, ve Kenizzileri, ve Kadmonileri, 20 ve Hittileri, ve Perizzileri, ve Refalari, 21 ve Amorileri, ve Kenânlilari, ve Girgasileri, ve Yebusiler senin zürriyetine verdim.

15 AMOS BAB: 9 AYET: 12 S.: 872 12 Ta ki, Edomun bakiyesini, ve üzerlerine ismim çagırılan bütün milletleri mülk edinsinler, bunu yapan RAB diyor. ÇIKIS BAB: 23 AYET: 31 S.: 77 31 Ve Kızıl Denizden Filistilerin denizine kadar, ve cölden Irmaga kadar sana hudut koyacagım; çünkü memleketin ahalisini sizin elinize verecegim; AMOS BAB: 9 AYET: 12 S.: 872 12 Ta ki, Edomun bakiyesini, ve üzerlerine ismim çagırılan bütün milletleri mülk edinsinler, bunu yapan RAB diyor. ÇIKIS BAB: 23 AYET: 31 S.: 77 31 Ve Kızıl Denizden Filistilerin denizine kadar, ve cölden Irmaga kadar sana hudut koyacagım; çünkü memleketin ahalisini sizin elinize verecegim;

16 TESNIYE BAB: 12 AYET: 23-25 S.: 189 23 O zaman RAB bütün milletleri önünüzden kovacak. ve sizden büyük ve kuvvetli milletlerin mülkünü alacaksınız. 24 Ayak tabanınızın basacagı her yer sizin olacak; sınırınız çölden ve Libnandan, ırmaktan, Fırat irmagından garp denizine kadar olacaktır. 25 Önünüzde kimse durmayacak; Allahınız RAB, size söyledigi gibi, dehşetinizi ve korkunuzu ayak basacagınız bütün diyar üzerine koyacaktir. TESNIYE BAB: 12 AYET: 23-25 S.: 189 23 O zaman RAB bütün milletleri önünüzden kovacak. ve sizden büyük ve kuvvetli milletlerin mülkünü alacaksınız. 24 Ayak tabanınızın basacagı her yer sizin olacak; sınırınız çölden ve Libnandan, ırmaktan, Fırat irmagından garp denizine kadar olacaktır. 25 Önünüzde kimse durmayacak; Allahınız RAB, size söyledigi gibi, dehşetinizi ve korkunuzu ayak basacagınız bütün diyar üzerine koyacaktir.

17 MEZMURLAR BAB: 135 AYET: 10-12 S.: 621 10 Büyük milletleri vurdu, VE kudretli kıralları öldürdü, 11 Amoriler kıralı Sihonu, Ve Basan kıralı Ogu, Ve bütün Kenan ülkelerini vurdu. 12 Ve onların yerini miras, Kavmi İsraile miras olarak verdi. MEZMURLAR BAB: 135 AYET: 10-12 S.: 621 10 Büyük milletleri vurdu, VE kudretli kıralları öldürdü, 11 Amoriler kıralı Sihonu, Ve Basan kıralı Ogu, Ve bütün Kenan ülkelerini vurdu. 12 Ve onların yerini miras, Kavmi İsraile miras olarak verdi.

18 Öte yandan, bu Kenan Ülkesi'nin başta Filistin olmak üzere, Lübnan‘ı, Ürdün'ü, kismen da Suriye, Mısır ve Anadolu'yu içerdigini, ayrıca bir süre önce "Türkiye, yaşam hakkı sınırlarımız içindedir" diyen bir Israil yetkilisinin sözlerini hatırlatmalıyız. Öte yandan, bu Kenan Ülkesi'nin başta Filistin olmak üzere, Lübnan‘ı, Ürdün'ü, kismen da Suriye, Mısır ve Anadolu'yu içerdigini, ayrıca bir süre önce "Türkiye, yaşam hakkı sınırlarımız içindedir" diyen bir Israil yetkilisinin sözlerini hatırlatmalıyız.

19 TEKVIN BAB: 13 AYET: 14-15 S.: 11 14 Sonra RAB Abrama dedi: Simdi gözlerini kaldır, ve bulundugun yerden simale ve cenuba ve sarka ve garbe bak; 15 çünkü görmekte oldugun bütün memleketi sana, ve ebediyen senin zürriyetine verecegim. MEZMURLAR BAB: 2 AYET: 8 S.: 540 8 İste benden ve miras olarak sana milletleri Mülkün olarak yeryüzünün uçlarını verecegim. TEKVIN BAB: 13 AYET: 14-15 S.: 11 1 4 Sonra RAB Abrama dedi: Simdi gözlerini kaldır, ve bulundugun yerden simale ve cenuba ve sarka ve garbe bak; 15 çünkü görmekte oldugun bütün memleketi sana, ve ebediyen senin zürriyetine verecegim. MEZMURLAR BAB: 2 AYET: 8 S.: 540 8 İste benden ve miras olarak sana milletleri Mülkün olarak yeryüzünün uçlarını verecegim.

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31


"iŞTE iSRAiL! iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT ! iŞTE iSRAiL! iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT ! iŞTE iŞTE iSRAiL! iŞTE iŞTE TAHRiB EDiLMiŞ TEVRAT TEVRAT !" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları