Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SUUDİ ARABİSTAN'DA DEV BİR İNSAN İSKELETİ BULUNDU. NORMAL İNSANLAR İSKELETİN YANINDA CÜCE GİBİ DURUYORLAR. İDDİAYA GÖRE BU İSKELET KUR'AN DA GEÇEN VE.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SUUDİ ARABİSTAN'DA DEV BİR İNSAN İSKELETİ BULUNDU. NORMAL İNSANLAR İSKELETİN YANINDA CÜCE GİBİ DURUYORLAR. İDDİAYA GÖRE BU İSKELET KUR'AN DA GEÇEN VE."— Sunum transkripti:

1

2 SUUDİ ARABİSTAN'DA DEV BİR İNSAN İSKELETİ BULUNDU. NORMAL İNSANLAR İSKELETİN YANINDA CÜCE GİBİ DURUYORLAR. İDDİAYA GÖRE BU İSKELET KUR'AN DA GEÇEN VE İRİLİKLERİYLE TANIMLANAN "AD KAVMİ'NE" AİT.

3 SON GÜNLERDE İNTERNETTE DOLAŞAN BİR İNSAN İSKELETİ FOTOĞRAFI GÖRENLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRİYOR. ÇÜNKÜ İSKELETİN DEVASA BÜYÜKLÜKTEKİ BİR İNSANA AİT OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR. AKILLARA GELEN İLK SORU İSE "ACABA BU FOTOĞRAF GERÇEK Mİ DEĞİL Mİ?" İDDİA O Kİ, İSKELET GEÇTİĞİMİZ NİSAN AYINDA SUUDİ ARABİSTAN'DA GAZ ARAŞTIRMASI YAPAN BİR GRUP TARAFINDAN TESADÜFEN BULUNDU. MÜHENDİSLER DURUMU YETKİLİLERE BİLDİRİNCE BÖLGEYE GİRİŞ ÇIKIŞLARI YASAKLANIP ARAŞTIRMALARA BAŞLANDI.

4 DİYANET İŞLERİ ESKİ BAŞKANI SÜLEYMAN ATEŞ, İDDİAYI DOĞRULUYOR.. VATAN GAZETESİ'NİN BU KONUDAKİ SORUSUNU CEVAPLANDIRAN ATEŞ ŞUNLARI SÖYLÜYOR: "EVET, KURAN'DA AD KAVMİNDEN OLAN KİMSELERİN ÇOK İRİ VE KUVVETLİ OLDUĞU BELİRTİLİYOR. AD KAVMİ ZULMEDEN BİR KAVME DÖNÜŞÜNCE DE ALLAH ONLARI YOK ETMİŞTİR"

5

6


"SUUDİ ARABİSTAN'DA DEV BİR İNSAN İSKELETİ BULUNDU. NORMAL İNSANLAR İSKELETİN YANINDA CÜCE GİBİ DURUYORLAR. İDDİAYA GÖRE BU İSKELET KUR'AN DA GEÇEN VE." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları