Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

“Kolhida” uluslararası av turizm için dağ evi oldukça ilginç ve “Avcılığa çikan parti lideri” stilinde yapılmış. Dağ evi bol yeşillik, hoş bitkiler, dinlenme.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "“Kolhida” uluslararası av turizm için dağ evi oldukça ilginç ve “Avcılığa çikan parti lideri” stilinde yapılmış. Dağ evi bol yeşillik, hoş bitkiler, dinlenme."— Sunum transkripti:

1 “Kolhida” uluslararası av turizm için dağ evi oldukça ilginç ve “Avcılığa çikan parti lideri” stilinde yapılmış. Dağ evi bol yeşillik, hoş bitkiler, dinlenme kısımlarla süslenmış büyük ve bakımlı avludan kuşatılmış. Otomobiller için gölgeli ve asfaltlı otopark mevcut. Dağ evi mevkiiğini orman kuşatmaktadır ve tesisten hafif yokuştan inerek 5 dakikada Tunca nehrine varılıyor. Orada balık avlayabilirsiniz ve kayık ile gezi yapabilirsiniz.

2 Tesisin toplam 5 ( iki suit oda) odası var. Oda özellikleri çift yataklı, banyo, wc, televizyon. İyi donatılmış ortak mutfak mevcut. Av tesisi konferans ve kutlamalar için uygun en fazla 20 – 25 kişilik şömineli iki salona sahip.(“Kolhida” dağ evine yakın bir kaç otel tesisi bulunmaktadır. Bu tesislere yuruyerek varış 15 dakikadır). Ev köpek sahipleri için özel köpek kafesler mevcut. Av tesisi Tunca ırmağı üzerinde turizm yapan turistler için harika bir seçenektir.

3 Tatil sırasında dağ evinde serbest zamanınızı doldurmak için çeşitli olanaklar öneriyoruz. Civarda bulunan ormanlık mevkii stres atmak için çok uygun. Ormanda av turizm yapabilirsiniz. 18 yaşını dolduran her kişi oluşturulan av gruplara katılabilir. Bu amaçla dağ evinde uygun avcılık kıyafetler, tüfekler ve çeşitli av takımları bulunmaktadır. Ormanda yabani domuz, geyik, tavşan v.s. türler avlanabilir. Tunca nehrine ulaşım 5 dakika. Burada sportif balık avcılığı yapılabilir. Nehir de sazan, yayın, turnabalığı v.s. tatlı su balıklar var. Dağ evinde olta takımları, uygun kıyafetler ve olta yemi bulunur. Biz size “Kolhida” dağ evinde 1 ve 4 gün arasında tatil yapmanızı teklif ediyoruz

4 Av gruplara kayit önceki gün saat 18:00 - 20:00 arasında yapılır. Grup sabah saat 6:00 avcılığa çıkar. Bir grup 5 -10 kişiden oluşur. Av takımları kayittan sonra verilir. Takımlar : tüfek, kıyafet, avcılık ehliyeti içerir. Avdan sonra grup avlanan hayvanlarla dağ evine döner. Grup tarafından avlanan av hayvanlardan yemek pişirme imkanları var. Çivarda geyik, tavşan, keklik, tilki, çakal hayvanları var.

5 Tesis Tunca nehire yakın. Burada sportif ve amatör balıkçılık yapabilirsiniz. Bu amaçla balıkçılık takımlar, kıyafet, balıkçıların güvenliği için kurtarma yelekler sağlanır. Nehirde sazan, yayın, turnabalığı v.s. tatlı su balıklar var.

6 “Kolhida” dağ evinin toplam 5 ( iki suit oda) odası var. Oda özellikleri çift yataklı, banyo, wc, televizyon. İyi donatılmış ortak mutfak mevcut. Av tesisi konferans ve kutlamalar için uygun en fazla 20 – 25 kişilik şömineli iki salona sahip

7 •Kahvaltı : Кahve Hamur ürünleri •Öğle yemeğı : Мusaka Fasulye çorbası Çacık

8 1.Yemek öncesi : Mercimek çorbası Tavuk lokmaları Bayganetti 3. Tatlı : Tulumba Meyve pastası Baklava Dondurma Akşam yemeği : 2. Ana yemek : Pilavlı tavuk Tavuk çevirmesi Mantar soslu tavuk filesi

9

10

11

12

13

14

15 “Коlhida” dağ evi konaklama ücretleri : •Oda – 10 leva (5 euro) •Suıt – 15 leva (7 euro) Ekstra hizmetler : •Av – 30 leva (15 euro) •Balıkçılık – 30 leva (15 euro) Yemek – 40 leva (25 euro) Promosyonlar : •Bir konaklama – 10 leva, iki konaklama – 15 leva •7 yaştan küçük konaklama – 3 leva Örnek tatil – 2 konaklama + av + yemek = 110 leva (sigorta dahil)


"“Kolhida” uluslararası av turizm için dağ evi oldukça ilginç ve “Avcılığa çikan parti lideri” stilinde yapılmış. Dağ evi bol yeşillik, hoş bitkiler, dinlenme." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları