Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

“Kolhida” dağ evi “Kolhida” uluslararası av turizm için dağ evi oldukça ilginç ve “Avcılığa çikan parti lideri” stilinde yapılmış. Dağ evi bol yeşillik,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "“Kolhida” dağ evi “Kolhida” uluslararası av turizm için dağ evi oldukça ilginç ve “Avcılığa çikan parti lideri” stilinde yapılmış. Dağ evi bol yeşillik,"— Sunum transkripti:

1 “Kolhida” dağ evi “Kolhida” uluslararası av turizm için dağ evi oldukça ilginç ve “Avcılığa çikan parti lideri” stilinde yapılmış. Dağ evi bol yeşillik, hoş bitkiler, dinlenme kısımlarla süslenmış büyük ve bakımlı avludan kuşatılmış. Otomobiller için gölgeli ve asfaltlı otopark mevcut. Dağ evi mevkiiğini orman kuşatmaktadır ve tesisten hafif yokuştan inerek 5 dakikada Tunca nehrine varılıyor. Orada balık avlayabilirsiniz ve kayık ile gezi yapabilirsiniz.

2 “Kolhida” dağ evi Tesisin toplam 5 ( iki suit oda) odası var. Oda özellikleri çift yataklı, banyo, wc, televizyon. İyi donatılmış ortak mutfak mevcut. Av tesisi konferans ve kutlamalar için uygun en fazla 20 – 25 kişilik şömineli iki salona sahip.(“Kolhida” dağ evine yakın bir kaç otel tesisi bulunmaktadır. Bu tesislere yuruyerek varış 15 dakikadır). Ev köpek sahipleri için özel köpek kafesler mevcut. Av tesisi Tunca ırmağı üzerinde turizm yapan turistler için harika bir seçenektir.

3 Biz size “Kolhida” dağ evinde 1 ve 4 gün arasında tatil yapmanızı teklif ediyoruz
Tatil sırasında dağ evinde serbest zamanınızı doldurmak için çeşitli olanaklar öneriyoruz. Civarda bulunan ormanlık mevkii stres atmak için çok uygun. Ormanda av turizm yapabilirsiniz. 18 yaşını dolduran her kişi oluşturulan av gruplara katılabilir. Bu amaçla dağ evinde uygun avcılık kıyafetler, tüfekler ve çeşitli av takımları bulunmaktadır. Ormanda yabani domuz, geyik, tavşan v.s. türler avlanabilir. Tunca nehrine ulaşım 5 dakika. Burada sportif balık avcılığı yapılabilir. Nehir de sazan, yayın, turnabalığı v.s. tatlı su balıklar var. Dağ evinde olta takımları, uygun kıyafetler ve olta yemi bulunur.

4 Av Av gruplara kayit önceki gün saat 18: :00 arasında yapılır. Grup sabah saat 6:00 avcılığa çıkar. Bir grup kişiden oluşur. Av takımları kayittan sonra verilir. Takımlar : tüfek, kıyafet, avcılık ehliyeti içerir. Avdan sonra grup avlanan hayvanlarla dağ evine döner. Grup tarafından avlanan av hayvanlardan yemek pişirme imkanları var. Çivarda geyik, tavşan, keklik, tilki, çakal hayvanları var.

5 Balıkçılık Tesis Tunca nehire yakın. Burada sportif ve amatör balıkçılık yapabilirsiniz. Bu amaçla balıkçılık takımlar, kıyafet, balıkçıların güvenliği için kurtarma yelekler sağlanır. Nehirde sazan, yayın, turnabalığı v.s. tatlı su balıklar var.

6 “Kolhida” dağ evinin toplam 5 ( iki suit oda) odası var
“Kolhida” dağ evinin toplam 5 ( iki suit oda) odası var. Oda özellikleri çift yataklı, banyo, wc, televizyon. İyi donatılmış ortak mutfak mevcut. Av tesisi konferans ve kutlamalar için uygun en fazla 20 – 25 kişilik şömineli iki salona sahip

7 Меню Kahvaltı : Кahve Hamur ürünleri Öğle yemeğı : Мusaka
Fasulye çorbası Çacık

8 Mantar soslu tavuk filesi
Меню Akşam yemeği : Yemek öncesi : Mercimek çorbası Tavuk lokmaları Bayganetti 2. Ana yemek : Pilavlı tavuk Tavuk çevirmesi Mantar soslu tavuk filesi 3. Tatlı : Tulumba Meyve pastası Baklava Dondurma

9 Dağ evine bir kaç bakış:

10

11

12 Şimdi dağ evinin içinden:

13

14

15 Ücretler “Коlhida” dağ evi konaklama ücretleri :
Oda – 10 leva (5 euro) Suıt – 15 leva (7 euro) Ekstra hizmetler : Av – 30 leva (15 euro) Balıkçılık – 30 leva (15 euro) Yemek – 40 leva (25 euro) Promosyonlar : Bir konaklama – 10 leva, iki konaklama – 15 leva 7 yaştan küçük konaklama – 3 leva Örnek tatil – 2 konaklama + av + yemek = 110 leva (sigorta dahil)


"“Kolhida” dağ evi “Kolhida” uluslararası av turizm için dağ evi oldukça ilginç ve “Avcılığa çikan parti lideri” stilinde yapılmış. Dağ evi bol yeşillik," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları