Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

GRUP ÜYELERİ o Gürkan ONBAŞI o Günce BAYRAK o Büşra ORUÇ o Tuğba ÇİMŞİR o Barış ÇELENK o Emine BAHÇAVAN o Hicret AYDIN o İpek Duygu VURAL o Elif MİRAN.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "GRUP ÜYELERİ o Gürkan ONBAŞI o Günce BAYRAK o Büşra ORUÇ o Tuğba ÇİMŞİR o Barış ÇELENK o Emine BAHÇAVAN o Hicret AYDIN o İpek Duygu VURAL o Elif MİRAN."— Sunum transkripti:

1

2 GRUP ÜYELERİ o Gürkan ONBAŞI o Günce BAYRAK o Büşra ORUÇ o Tuğba ÇİMŞİR o Barış ÇELENK o Emine BAHÇAVAN o Hicret AYDIN o İpek Duygu VURAL o Elif MİRAN o Serdar BAĞCI o Birol BALÇIN DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYEMİZ: Yrd. Doç. Dr. Emel ERGÜL

3 PROJENİN KONUSU İlkyardımın Doğru ve Yanlış Bilinenleri

4 AMACIMIZ  Halk arasında sağlıkla ilgili uygulamalarda yapılan hataların ve yanlış bilinen tedavi yöntemlerinin saptanması, düzeltilmesi.

5 YÖNTEMİMİZ  Grubumuz, beş alt gruba ayrıldı.  Beş alt grup şeklinde konumuz hakkında anket yapıldı.  Üniversitemizdeki farklı fakültelere gidildi, ayrıca hastane içinde de hastalara uygulanıldı.

6 Toplamda 219 kişide uyguladık.

7

8

9  112 Aranmalıdır.

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19 Acil durumlarda pek çok insan hangi numarayı araması gerektiğini biliyor fakat sağlık ekipleri gelene kadar nasıl müdahalede bulunacaklarını bilmiyor.

20 Dağıtılan Broşürlerden Örnek;

21 TEŞEKKÜRLER


"GRUP ÜYELERİ o Gürkan ONBAŞI o Günce BAYRAK o Büşra ORUÇ o Tuğba ÇİMŞİR o Barış ÇELENK o Emine BAHÇAVAN o Hicret AYDIN o İpek Duygu VURAL o Elif MİRAN." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları