Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

MAKİNA ve ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN BİRLİKTE TASARLAYIP – UYGULADIĞI TOPRAKSIZ SERA PROJE ÇALIŞMALARIMIZ MAKİNA ve ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "MAKİNA ve ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN BİRLİKTE TASARLAYIP – UYGULADIĞI TOPRAKSIZ SERA PROJE ÇALIŞMALARIMIZ MAKİNA ve ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ."— Sunum transkripti:

1 MAKİNA ve ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN BİRLİKTE TASARLAYIP – UYGULADIĞI TOPRAKSIZ SERA PROJE ÇALIŞMALARIMIZ MAKİNA ve ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN BİRLİKTE TASARLAYIP – UYGULADIĞI TOPRAKSIZ SERA PROJE ÇALIŞMALARIMIZ Yrd.Doç.Dr. Abdullah KEÇECİLER 1

2 2 ENDÜSTRİ ve MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN TASARIM VE UYGULAMA PROJESİ ÜNİVERSİTEMİZDE İLK UYGULAMA ÖRNEĞİ OLMASI ÖNEMLİDİR. YRD.DOÇ.DR.ABDULLAH KEÇECİLER TARAFINDAN YÖNETİLEN TOPRAKSIZ SERA UYGULAMA PROJE KONUSU, KATILAN ÖĞRENCİLERE DETAYLI OLARAK ANLATILDI.

3 3 TOPRAKSIZ SERA UYGULAMA PROJESİNE KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZ MAKİNA MÜH.BÖL ÖĞR. İBRAHİM SARI ÜMİT YUCA HÜSEYİN AKSOY GÖKHAN ÖZKELER FATİH KÖSEOĞLU AHMET KARAPUL YUNUS SOLAK MUSTAFA TELDEMİR BARIŞ SABAHAT MELEK YALÇIN SELÇUK UZUN ENDÜSTRİ MÜH.BÖL.ÖĞR. FEYZULLAH ÇETİN METE DİNÇ CİHAN ONAY AYÇA YÖN AYŞEGÜL ARSLAN H.NAZLIHAN EKMEKÇİ

4 4 BİZ BURADA NE YAPABİLİRİZ BECERİLERİMİZ NEDİR? BU BİZİM ÇALIŞMA KONUMUZA GİRER Mİ ? PROJE SONUNDA BİZE NE KAZANDIRIR ? BU KONUDA ÇALIŞMAM GEREKLİ Mİ? DİĞER ARKADAŞLARIM DAHA BASİT KONUDA ÇALIŞIRKEN BEN NEDEN FAZLA ÇALIŞAYIM ?

5 5 DUYARLI, YARATICI, GİRİŞİMCİ, SORGULAYICI GENÇLER BÜYÜK BİR HEYACANLA ÇALIŞMALARA BAŞLADILAR. İLK OLARAK ÜNİVERSİTEMİZDE UYGULANAN FARKLI DİSİPLİNLER ARASI BİRLİKTE ÇALIŞMA İÇİN, Sn Rektörümüzün izni ve, Bizzat yer göstermesi ile PROJEYE başlandı.

6 6 Projemizin UYGULANDIĞI YER 4X5 m BOYUTLARINDA BETON HAZIRLANDI

7 7 SERA ZEMİNİ İÇERİSİNE SU VE ELEKTRİK GİRİŞİ SAĞLANDI KANALLAR AÇILDI

8 8 PROJE İÇİN BORULAR VE BAĞLANTILARI YAPILIRKEN

9 9 PROJENİN BAĞLANTI AŞAMALARI ÇALIŞAN ÖĞRENCİLERİMİZ

10 10 EKİP ÇALIŞMALARINDAN GÖRÜNTÜLER

11 11 Abdullah Hocamız bize kraker ve soğuk içecek getirmişti.

12 12 SERA İÇERİSİNDE LAVABO İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR

13 13 HİÇ DURMADAN ÇALIŞAN EKİP

14 14 Çalışmalarımızdan Görüntüler

15 15 SERA ÜZERİ VE ÇEVRESİ KAPLAMA YAPILIYOR

16 16 Çalışmaya devam ederken

17 17 Proje çalışmasında emeği geçenler

18 PROJE ÇALIŞMASINDA YOĞUN EMEK VEREN GENÇLERE TE Ş EKKÜRLER…

19 19 Projemizde yapmak istediklerimiz

20 20 Bizler bunları üretirken sizlerin bilgi birikimi ve tecrübeniz artacaktır

21 21 Bizler bunlardan daha fazlasını başarabiliriz.

22 22


"MAKİNA ve ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN BİRLİKTE TASARLAYIP – UYGULADIĞI TOPRAKSIZ SERA PROJE ÇALIŞMALARIMIZ MAKİNA ve ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları