Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

YOBAZA "ATATÜRK" BİLGİSİ... Ey ATATÜRK’ü içine sindiremeyen vatan haini (evet kim sindiremiyorsa VATAN HAİNİDİR) izle de farkı gör.............. Al sana.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "YOBAZA "ATATÜRK" BİLGİSİ... Ey ATATÜRK’ü içine sindiremeyen vatan haini (evet kim sindiremiyorsa VATAN HAİNİDİR) izle de farkı gör.............. Al sana."— Sunum transkripti:

1 YOBAZA "ATATÜRK" BİLGİSİ... Ey ATATÜRK’ü içine sindiremeyen vatan haini (evet kim sindiremiyorsa VATAN HAİNİDİR) izle de farkı gör.............. Al sana belgeler ve resimler...

2 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca "Yemek yemeyi çok seven, sarhoş…..Kafayı bulunca ağlayan......" iftirası yaparken, aşağıdaki resmi mi gördün?.

3 Yoksa, ATATÜRK'ü bu resimdeki gibi mi görmeyi düşünüyordun ?

4 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca "Hoyrat… Soğuk…. Kalpsiz….. Çevresine eziyet eden... İtiraz edeni asan..... Arkadaşlarını satan......" iftirası yaparken, aşağıdaki resmi mi gördün ?

5 Yoksa, ATATÜRK'ü bu resimdeki gibi mi görmeyi düşünüyordun ? İslamcı Hamas’ın cezası Taliban cezası

6 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca "Batı hayranı, O balo senin…. Bu balo benim, gezen...." iftirası yaparken, aşağıdaki resmi mi gördün ?

7 Yoksa bu resimlerdeki gibi bir manzara mı bekliyordun ? Yahudi Cesaret Ödülü

8 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca "zampara…. karı-kız düşünen...bir kişi" olarak iftira ederken bu resmine mi baktın ?

9 Şeriatçı Hüseyin Üzmez Tarikat lideri Müslüm Gündüz ve müritleriyle beraber tecavüz ettiği Fadime Şahin Yoksa bu resimdekiler gibi şerefsiz ve alçak birinin mi Atatürk olmasını bekliyordun ?

10 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca “Savaşmadığı için sıkılan... askerliği fazla bilmeyen.. Ordu varken, çete kurmaya kalkan... Yunan askerini sığır sürüsü ile karıştıran” iftirası atarken aşağıdaki resimlere mi baktın ?

11 Yoksa bu resimdeki gibi bir ordu mu bekliyordun ?

12 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca “Rahatına düşkün....adam kullanmayı seven..Sefa düşkünü” iftirası atarken aşağıdaki resime mi baktın ? Mustafa Kemal cephede kar üzerinde dinlenirken

13 Yoksa bu resimlerdeki gibi birini mi bekliyordun ? Necmettin Erbakan15 yaşındaki kızla evlenen ABDullah Gül Kayıp Trilyoncular

14 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca "Megaloman" iftirası atarken aşağıdaki resme mi baktın ?

15 Yoksa bu resimlerdeki gibi birini mi bekliyordun ?

16 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca "Milletten bihaber… Hatta milleti küçümseyen... Alay eden… Hesabını kitabını bilmeyen.." iftirası yaparken aşağıdaki resme mi takılıp kaldın ?.

17 Trilyonluk düğünler....Pırlantalar..Altınlar....Gemiler...Konaklar....5 yıldızlı lüks oteller Yoksa bu resimlerdeki gibi milyonlarca dolarlık şatafat mı bekliyordun ?

18 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca "Bencil, Yalnız.. Çaresiz, Basiretsiz… Zavallı bir adam..…" iftirası atarken aşağıdaki resme mi baktın?..

19 Yoksa bu resimdeki gibi birini mi bekliyordun ?

20 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca “Çocuklara sebebi anlaşılmaz aşırı bir düşkünlüğü vardı” derken aşağıdaki resimlere mi baktın?..

21 Yoksa bu resimdeki gibi bir sapığı mı bekliyordun ?

22 ATATÜRK'e utanmadan sıkılmadan, yüzsüzce ve arsızca “Hiç bir şeyi tam beceremezdi....Kişisel yetenekleri tam gelişmemişti..” derken aşağıdaki resimlere mi baktın?..

23 Yetenekli Recep Tayyip Erdoğan Yoksa bu resimdeki gibi yetenekli ve becerikli birini mi bekliyordun?

24 Kurtuluş Savaşı’nın " ATATÜRK'ün değil; Vahdettin'in fermanı ile başladığını" iddia ederken, ATATÜRK hakkındaki idam fermanını hiç gördün mü bilgisiz? Padişah Vahdettin Mustafa Kemal’i Anadolu’ya İstanbul’dan uzaklaştırarak pasifize etmek için göndermiştir.. Kurtuluş Savaşı başlatmak için değil. Mustafa Kemal Kurtuluş Savaşı’nı başlattığında ise kendisi ve arkadaşları için işte bu idam fermanını yayınlamıştır. İşte senin soysuz padişahının fermanı..

25 ATATÜRK'ÜN İDAM FERMANI’NIN Türkçe karşılığı Dosya Tasnifi Harbiye-Divan-ı Harp DOSYA No : 70 Harbiye Nezareti Adliye-i Askeriye Dairesi Şube : Adet : 705 PADİŞAH BUYRUĞU Mehmet Vahidüddin (ONAY) "Kuvayı Milliye” adı altında çıkardıkları ahlaksızlık ve fesatla, anayasaya aykırı olarak halktan zorla para toplamak, asker almak, bunun aksine hareket edenlere işkence ve eziyet ederek şehirleri yakıp yıkmaya kalkışmak suretiyle iç güvenliği bozanların tertipçisi oldukları iddiasıyla haklarında dava açılan, Üçüncü Ordu Müfettişliğinden alınarak askerlik mesleğinden çıkartılmış bulunan Selanikli Mustafa Kemal Efendi, Eski yirmi yedinci fırka kumandanı miralaylıktan emekli İstanbullu Kara Vasıf Bey, Eski yirminci kolordu kumandanı Mirliva Salacaklı Fuat Paşa ile Eski Vaşington elçisi ve Ankara milletvekili Midillili Alfred Rüstem ve sıhhiye eski müdürü İstanbullu Doktor Adnan Bey ile Batı Edebiyatı eski öğretmeni Halide Edip Hanımın, ayrıntıları 11 Mayıs 1336 (1920) tarihli ve 20 numaralı karar tutanağında yazılı olduğu üzre, Mülkiye Ceza Kanunu'nun kırk beşinci maddesinin birinci fıkrası delaletiyle elli beşinci maddesinin dördüncü fıkrası ve elli altıncı maddesi uyarınca, sahip oldukları askeri ve mülki rütbe ve nişanlarla, her türlü resmi ünvanlarının kaldırılmasına ve idamlarına, halen firarda bulunmaları dolayısıyla kanun hükümleri gereğince mallarının haczedilerek, usulüne göre idare ettirilmesine dair İstanbul bir numaralı sıkıyönetim mahkemesi tarafından gıyaben verilen hüküm ve karar, ele geçirildiklerinde tekrar yargılanmak üzere tasdik edilmiştir. Bu Padişah Buyruğu'nu yürütmeye Harbiye Nazırı görevlidir. 24 Mayıs 1336 (1920) Sadrazam ve Harbiye Nazırı Vekili DAMAT FERİD

26 İŞTE BÖYLE YOBAZ EFENDİ… Yobaz ve ümmetçi olduğun için ; -gericisin -okumuyorsun, bilgisizsin -bağnazsın -cahilsin -çağ dışısın -TÜRK düşmanısın… BU VATAN TOPRAKLARINDA TEK BİR TÜRK KALSA DAHİ; SON DAMLA KANINI AKITMADIĞI SÜRECE; SANA GEÇİT YOK… Sakın bir daha, TÜRK ULUSUNUN vefat etmiş Atasına iftira atayım deme...

27


"YOBAZA "ATATÜRK" BİLGİSİ... Ey ATATÜRK’ü içine sindiremeyen vatan haini (evet kim sindiremiyorsa VATAN HAİNİDİR) izle de farkı gör.............. Al sana." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları