Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, Orada itimat ve itaat vardır. İtimat ve itaatin olduğu yerde DİSİPLİN, Disiplinin olduğu yerde HUZUR, Huzurun.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, Orada itimat ve itaat vardır. İtimat ve itaatin olduğu yerde DİSİPLİN, Disiplinin olduğu yerde HUZUR, Huzurun."— Sunum transkripti:

1

2 Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, Orada itimat ve itaat vardır. İtimat ve itaatin olduğu yerde DİSİPLİN, Disiplinin olduğu yerde HUZUR, Huzurun olduğu yerde BAŞARI vardır. K.ATATÜRK

3 Çalışmadan,öğrenmeden,yorulmadan, Rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getiren milletler; Evvela hassasiyetlerini, Sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar. K.ATATÜRK Çalışmadan,öğrenmeden,yorulmadan, Rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getiren milletler; Evvela hassasiyetlerini, Sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar. K.ATATÜRK

4 Teneke Temeller Üzerine Çatılan Demir Çelik Yapılar, Kısa Bir Süre Göz Boyayabilmiş Olsalar da Her Türlü Desteğe Rağmen Yıkılmışlardır. Teneke Temeller Üzerine Çatılan Demir Çelik Yapılar, Kısa Bir Süre Göz Boyayabilmiş Olsalar da Her Türlü Desteğe Rağmen Yıkılmışlardır.

5 GERÇEK SEVGİ İyilik gördüğünde ARTMAYAN Kötülük gördüğünde EKSİLMEYENDİR. GERÇEK SEVGİ İyilik gördüğünde ARTMAYAN Kötülük gördüğünde EKSİLMEYENDİR.

6 İstediği gibi Konuşan İstemediğini işitir. İstediği gibi Konuşan İstemediğini işitir.

7 İyiler de Kötüler Kadar Cesur Olmazlarsa, Gelecekten Birşey Beklemek de Mümkün Olmaz. İyiler de Kötüler Kadar Cesur Olmazlarsa, Gelecekten Birşey Beklemek de Mümkün Olmaz.

8 Bir insanın bir insanı eleştirme hakkı, Kendisinin doğru yaptığı işlerle sınırlıdır. Bir insanın bir insanı eleştirme hakkı, Kendisinin doğru yaptığı işlerle sınırlıdır.

9 Hata kızarak değil; Öğreterek düzeltilir. Hata kızarak değil; Öğreterek düzeltilir.

10 Söylemediğin sözün HAKİMİ Söylediğin Sözün MAHKUMUSUN Söylemediğin sözün HAKİMİ Söylediğin Sözün MAHKUMUSUN

11 Gündüz kandilini hazırlamayan, Gece karanlığa razı demektir. Gündüz kandilini hazırlamayan, Gece karanlığa razı demektir.

12 Hayatta Hiç Kimse Vazgeçilmez Değildir. Buna Ben de Dâhilim. Mezarlıklar “Vazgeçilmezim” Diyenlerle Doludur. Hayatta Hiç Kimse Vazgeçilmez Değildir. Buna Ben de Dâhilim. Mezarlıklar “Vazgeçilmezim” Diyenlerle Doludur.

13 Faruk BALCI Yarınlar Yorgun ve bezgin kimselere değil; Rahatını terk edebilen, Gayretli insanlara aittir. Yarınlar Yorgun ve bezgin kimselere değil; Rahatını terk edebilen, Gayretli insanlara aittir.


"Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, Orada itimat ve itaat vardır. İtimat ve itaatin olduğu yerde DİSİPLİN, Disiplinin olduğu yerde HUZUR, Huzurun." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları