Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SEN YİNE DE SESLİ İZLEYİNİZ. ÇEVREN KÖTÜ VE KÖTÜLÜK YAPMAYI ADET EDİNMİŞ İNSANLARLA DOLU OLABİLİR. SEN YİNE DE İYİ OL VE İYİLİK YAPMAKTAN ASLA VAZGEÇME.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SEN YİNE DE SESLİ İZLEYİNİZ. ÇEVREN KÖTÜ VE KÖTÜLÜK YAPMAYI ADET EDİNMİŞ İNSANLARLA DOLU OLABİLİR. SEN YİNE DE İYİ OL VE İYİLİK YAPMAKTAN ASLA VAZGEÇME."— Sunum transkripti:

1

2 SEN YİNE DE SESLİ İZLEYİNİZ.

3 ÇEVREN KÖTÜ VE KÖTÜLÜK YAPMAYI ADET EDİNMİŞ İNSANLARLA DOLU OLABİLİR. SEN YİNE DE İYİ OL VE İYİLİK YAPMAKTAN ASLA VAZGEÇME.

4 ÇEVREN YANLIŞ VE YANLIŞ YOLU ADET EDİNMİŞ İNSANLARLA DOLU OLABİLİR. SEN YİNE DE DOĞRU OL VE DOĞRU YOLDAN ASLA VAZGEÇME.

5 ÇEVREN KİBİRLİ VE KİBİRİ ADET EDİNMİŞ İNSANLARLA DOLU OLABİLİR. SEN YİNE DE ALÇAK GÖNÜLLÜ OL VE ALÇAK GÖNÜLLÜ OLMAKTAN ASLA VAZGEÇME.

6 ÇEVREN SAYGISIZ VE SAYGISIZLIĞI ADET EDİNMİŞ İNSANLARLA DOLU OLABİLİR. SEN YİNE DE SAYGILI OL VE SAYGILI OLMAKTAN ASLA VAZGEÇME.

7 ÇEVREN SABIRSIZ VE SABIRSIZLIĞI ADET EDİNMİŞ İNSANLARLA DOLU OLABİLİR. SEN YİNE DE SABIRLI OL VE SABIRLI OLMAKTAN ASLA VAZGEÇME.

8 ÇEVREN SEVGİSİZ VE SEVGİSİZLİĞİ ADET EDİNMİŞ İNSANLARLA DOLU OLABİLİR. SEN YİNE DE SEVGİ DOLU OL VE SEVGİ DOLU OLMAKTAN ASLA VAZGEÇME.

9 DÜNYA YIKILSA İYİLİK DOĞRULUK ALÇAK GÖNÜLLÜLÜK SAYGI SEVGİ SANA YOL GÖSTERİCİ OLSUN.

10 DR. HÜSEYİN ÇETİNALP


"SEN YİNE DE SESLİ İZLEYİNİZ. ÇEVREN KÖTÜ VE KÖTÜLÜK YAPMAYI ADET EDİNMİŞ İNSANLARLA DOLU OLABİLİR. SEN YİNE DE İYİ OL VE İYİLİK YAPMAKTAN ASLA VAZGEÇME." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları