Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

 BEKLENTiSiZ SEVMEYi DENEDiNiZ Mi?

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: " BEKLENTiSiZ SEVMEYi DENEDiNiZ Mi?"— Sunum transkripti:

1  BEKLENTiSiZ SEVMEYi DENEDiNiZ Mi?

2 Hiç beklentisiz sevdiniz mi
Hiç beklentisiz sevdiniz mi? Yani "BUGÜN TELEFON ETMEDİ" demeden, “ŞU AN NEREDE ACABA?" diye kendi kendinizi yemeden, "YAŞ GÜNÜMÜ HATIRLAYACAK MI ACABA ?" diye bir beklenti içine girmeden... Sevdiniz mi hiç? Onun, size ait olmadığını kabul edip,onu özgür yaşamı ile sevmeyi denediniz mi?

3 Yanındaki erkek arkadaşına aldırmamayı öğrenip ama aldırmıyormuş gibi yapmadan, gerçekten aldırmadan,  "BİTECEKSE BİTER, BUNU BEN DEĞİŞTİREMEM, BENİ SEVMEYİ BIRAKMASINI DEĞİŞTİREMEYECEĞİM GİBİ" diye düşünüp. Onu yersiz kıskançlıklara boğmaktan ve kendinizi yıpratmaktan vazgeçebildiniz mi hiç?  Hiç beklemeden çalan bir kapıda,  onu karşınız da görmek ne güzeldir bilir misiniz?

4 Beklemediğiniz bir anda hediye almak en sevdiğinizden
Beklemediğiniz bir anda hediye almak en sevdiğinizden... Ve beklemeden gelen bir “SENİ SEVİYORUM" mesajının tadına varabildiniz mi hiç? Siz istediğiniz için değil, o istiyor diye yapıldı mı tüm bunlar? Ve beklentisiz sevmenin tadına bakabildiniz mi hiç? "BUGÜN BENİ HATIRLAMADI" yerine "HİÇ BEKLEMİYORDUM, SENİN GELECEĞİNİ" diyebilmek ne güzeldir oysa... Onu boğmadan, kendinizi boğmadan sevebilmek ne güzeldir... Sahiplenme duygusundan uzak, sevmenin, sevilmenin tadına varabildiniz mi hiç?

5 Yapılmamış davranışlar, söylenmemiş sevgi sözcükleri ile kendi kendinizi aşk çıkmazında kaybedeceğinize, Hiç beklenmeyen bir demet çiçekle mutlu oldunuz mu? Beklentisiz sevin... Ben, beklentisiz seviyorum... "NİYE ARANMADIM" diye düşünüp kendini kendinizi yiyeceğinize, hiç beklenmedik bir "SENİ ÖZLEDİM" mesajı ile aşkı yakalayın.. Beklentisiz sevin... Ben, beklentisiz seviyorum... O, sizin sevgiliniz olduğu için değil. Ona tapulu malınız gibi, çantanız, arabanız gibi davranma hakkınız olduğunu düşünmeden.

6 Onu sevdiğiniz, onun da sizi sevdiği için sevin
Onu sevdiğiniz, onun da sizi sevdiği için sevin... Sevgiye karışan “BEKLENTİ" denen illeti hemen silin aşkın ak sayfalarından... Göreceksiniz ki, o zaman aşk, başka bir güzel... Göreceksiniz ki,  O zaman sevgili, daha bir romantik... Göreceksiniz ki, o zaman sevmek ve sevilmenin damaklarda bıraktığı tat, yıllanmış şarap gibi, beklenti zehrine karışmadan bir başka döndürüyor insanin başını.. Ben, beklentisiz seviyorum... Onun nerede olduğunu merak etmiyorum... "BENİ BUGÜN NEDEN ARAMADI" diye geçirmiyorum içimden, aramadığı zamanlarda...

7 Geleceğe dair hayallerim de yok zaten. Ben, sevgiyi yaşıyorum
Geleceğe dair hayallerim de yok zaten... Ben, sevgiyi yaşıyorum... Onun yanımda olduğu anlar o kadar değerli,o kadar kıymetli ki... Gerçekleşmemiş ve gerçekleşmeyecek beklentilerle mahvetmiyoruz o anları... Beklentisiz seviyoruz... Sevdiğimiz için seviyoruz... Hayalsiz, geleceksiz, beklentisiz... Anlık seviyoruz... Deneyin... Beklentisiz, sevmeyi deneyin bir gün... Beklentilerle boğduğunuz aşklarınıza acıyacaksınız...      Can Dündar , YS


" BEKLENTiSiZ SEVMEYi DENEDiNiZ Mi?" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları