Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

PRESENTING BEIJER ELECTRONICS. BEIJER ELECTRONICS P ANEL UYGULAMALARI. İNSANDAN PROSESE Beijer Electronics panelleri, kullanıcıları, kontrol ettikleri.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "PRESENTING BEIJER ELECTRONICS. BEIJER ELECTRONICS P ANEL UYGULAMALARI. İNSANDAN PROSESE Beijer Electronics panelleri, kullanıcıları, kontrol ettikleri."— Sunum transkripti:

1 PRESENTING BEIJER ELECTRONICS. BEIJER ELECTRONICS P ANEL UYGULAMALARI. İNSANDAN PROSESE Beijer Electronics panelleri, kullanıcıları, kontrol ettikleri proseslere bağlar. Basit sezgisel özellikleri ile hareket alanında makinaları ayarlar.

2 Tıbbi cihazlar için sterilizatörler Durum: Athertonun sterilizatörlerde kullandığı paneller güncelliğini kaybetmeye başlamış ve kullanıcı isteklerine cevap veremez olmuştu. Çözüm: Atherton üretim hattını güçlendirmek için Exter operatör panellerini seçti ve panellerin rekabetçi üstünlüğünden yararlandı. EXTER T100, EXTER T70, EXTER T40 Sonuç: Exter ile Atherton, ürün sunumunu çok daha kullanıcı dostu, çok daha berrak hale getirdi ve panellerin uzaktan erişim avantajını kullanmaya başladı. Sonuç olarak Atherton servis maliyetlerini düşürerek, çekici görünüm ve fonksiyonel kullanım özellikleri katarak ürün imajını çok güçlendirdi. İLAÇ SANAYİ : ATHERTON, AUSTRALIA.

3 İLAÇ MAKİNALARI : ASTRAZENECA - İSVEÇ. A STRA Z ENECA geleceğe dokunuyor. Durum: İşini daha rasyonel yapmak, güvenliği arttırmak ve üretim verimliliğini maksimize etmek için AstraZeneca İsveç, ana fabrikaları olan Södertälje bölgesinde pek çok değişik otomasyon projesine başladı. Çözüm: Fabrika içindeki tüm prosesleri görüntülemek için AstraZeneca EXTER dokunmatik panel serisini seçti. Sonuç; AstraZeneca için EXTER dokunmatik paneller, güçlü performansı ve mükemmel kullanım kolaylığı ile işi daha rasyonel, güvenli ve hızlı yapma imkanı sağladı.

4 RÜZGAR SANTRALLERİ : WES-HOLLANDA WES rüzgarda konusunda tüm çözümlere sahip. Durum: WES genellikle küçük işletmelere hizmet veren küçük ve orta ölçekli rüzgar enerji santralleri sunmaktadır. Müşterilerine yeni bir fonksiyon seviyesi sunmak için onlara Exter operatör paneli olan bir kontrol kabini geliştirdi. Çözüm: Rüzgar santralleri yenilenirken WES, kontrol ünitelerini Exter operatör paneli kullanarak imal etti. Sonuç: Beijerin dayanıklı, yüksek kaliteli panelleri ürün güvenilirliğin şart olduğu uzak mekanlarda ideal bir çözüm sağladı.

5 Tayvanlı medya makineleri üreticisi küresel baskıya dayandı Durum: Sevi tam bir kullanıcı kontrolüne ihtiyaç duydu. Panel, basım fabrikalarında alet ayarı, alarm verme ve parça sayma gibi özelliklere sahip olmalıydı. Çözüm: Sevi kullanıcı arabirimi olarak PWS/H-serisi panelleri seçti. Sonuç: İki sürücü kontrolü, değişik kontrol ekipmanları ile eşzamanlı olarak haberleşmeyi sağladığından kullanılan en önemli özellik oldu. Kullanıcı dostu yazılım değişik basım ihtiyaçlarına karşı üretim hattının kolayca değiştirilebilmesini sağladı. MAKİNA : SEYI - TAIWAN.

6 Isıtma sisteminin kontrolü. Durum: BIS un üç işletmesi için ısıtma sistemi ihtiyacı vardı.Basit bir operasyon için ekonomik bir çözüm arıyorlardı. Çözüm: Nihai kararları dokunmatik 6.5 bir Exter panel kullanmak oldu. Sonuç: Kullanıcı değişik parametreleri kolayca görerek gerekli değişiklikleri yine kolayca yapma imkanı buldu. Kritik parametreler için şifre konarak bunların yetkili kişilerce değiştirilmesi sağlandı. İlave olarak kullanım rehberi de sisteme kondu. BİNA OTOMASYONU ; BIS (BAYER)-ALMANYA

7 İtalyan yatları değişti. Durum: Onyx Marine, deniz otomasyon uygulamaları için uygun panel arıyordu. Panel denizde kullanıma uygun ve tüm teknik ihtiyaçları karşılıyor olmalıydı. Çözüm: Onyx Marine, DNV-sertifikalı EXTER serisi panellerde karar kıldı. Sonuç: EXTER paneller ile Onyx Marine geliştirme sürelerini kısalttı, müşterilerine Exter panellerin eşsiz faydalarını sundu. Yüksek kullanım hızı ve her türlü havada temiz bir görüntü sağladı. DENİZCİLİK VE KIYI İŞLETMELERİ ONYX-İTALYA

8 Yarı iletken proses kontrolü. Durum: Magnum Mühendislik *proses akış diyagramlarında yüksek çözünürlük ve daha fazla detay görmek *güvenlik seviyesini 5 ile 10 arasında artırmak *kullanıcının konfigüre edebileceği alarm ve girişler ile ek fonksiyon sağlamak istiyordu. Çözüm: EXTER panel seçtiler. Sonuç: Tüm Magnum müşterilerinin istediği performans artırma hedeflerine; akış diyagramlarında istisnai çözünürlük, gelişmiş güvenlik seviyeleri ve ayarlanabilir alarmlar ile ulaştılar. İlave olarak panel fonksiyonları ile PLC kodlama işlemlerini de azalttılar. OEM: MAGNUM MÜHENDİSLİK- TEXAS, USA.

9 NTE Otomasyon. Durum: NTE Automation petrokimyasal ve zirai ürünler için tank seviye görüntülemesinde yüksek teknolojik çözümler sunmak istedi. Müşterilerine güvenlik ve işlevsellikte yeni bir seviye sunmak için kablosuz yazılım ve dokunmatik panel kullanmaya karar verdiler. Çözüm: NTE Automation Dokunmatik EXTER operatör panellerini seçti. Sonuç: EXTER paneller kullanıcı güvenliğini ve hassasiyeti etkili bir biçimde arttırdığı gibi üretimde etkinliği artırarak maliyetleri de düşürdü. Exter panellerin güvenirlik, hassasiyet, temizlik ve kullanım kolaylığı da ilave avantajları oldu. PETROL VE GAZ: KUZEY TEXAS ELEKTRİK, USA.

10 DENİZCİLİK: MAN DIESEL -DANİMARKA VE ALMANYA Sezgisel paneller MAN Dieselin ilgisini çekti. Durum: Man Diesel jeneratörlerinde görüntüleme ve kontrol için kullanacağı bağımsız, kolayca anlaşılacak ve kullanılacak bir panel arıyordu. Çözüm: Şirket otomatik sistem kontrolü, hata saptama ve kapatma mekanizmasını çalıştıran Exter paneller ile bir otomatik sistem kurdu. Sonuç: Man Diesel denizcilik ve endüstri uygulamaları için sezgisel, uzun ömürlü ve vibrasyona dayanıklı paneller ile teçhiz edilmiş jeneratörler üretti.

11 Üretim çarklarının dönmesine yardım. Durum: İstasyon tipi üretimini seri üretim hattına çevirmek isteyen Pininfarina, Uddevalla fabrikası araba montaj hattının kontrol ve görüntülenmesi için panel arıyordu. Çözüm: Pininfarina Exter T60 ve T70 panelleri seçti. Sonuç: Pininfarina birinci sınıf destek ve back-up gibi panel işlevselliğinin araba üretimi kalite gerekliliğine uygun olduğunu belirtti. OTOMOT i V : PININFARINA-İSVEÇ

12 Sezgisel panel ile geleceğe yelken açmak. Durum: East Indiaman Götheborg firması tur gemilerinde her tip modern sistemi tesis etmek istiyordu. Çözüm: Sezgisel Beijer panelleri geminin seyrüsefer ekipmanların ilave bir parçası olarak takıldı. Sonuç: Gemi Çine yolculuğunu büyük bir güven ve rahatlıkla gerçekleştirerek törenlerle Göteborga döndü. DENİZCİLİK: SOIC-İSVEÇ

13 YİYECEK ENDÜSTRİSİ: FINDUS-İSVEÇ Dondurulmuş gıdada Beijer Durum: Findus üretim hattında kullanıcı dostu bir panel arıyordu. Paneller kullanıcının uzmanlık seviyesine bağlı olmamalı, hızlı, güvenilir ve sağlam desteği olmalıydı. Çözüm: Findus Bjuv fabrikasında Beijer panellerden yararlandı. Sonuç: Findus Beijer operatör panellerinin kullanım kolaylığından, sağlamlık ve güvenilirliğinden çok memnun kaldı. Findus fabrikalarında artık Beijer paneller standart üretim prosesinin bir parçası.

14 KM-Pakkaus otomasyona geçti. Durum: Paketleme endüstrisi kullandığı makinelerde yenilik ve etkinlik özelliklerine yüksek talep gösterir. Örneğin üretim hattının özel parçalardan dolayı durması hiç istenmez. Çözüm: Platform ve EXTER paneli birlikte Sonuç: KM-Pakkaus kendi proses ve yönetim sistemini standart sistemlerle donattı. Hem teslim süreleri hem de parçadan dolayı bekleme süreleri çok kısaldı. PAKETLEME MAKİNELERİ: KM-PAKKAUS-FINLANDIYA

15 SU ARITMA: IBIS CONTROLS PTY LTD, AVUSTRALYA. Durum: Merkezden çok uzakta kuru bir havada çalışacak bir arıtma tesisi otomasyonu yapılacaktı. Uzaktan erişim bu konuda en önemli seçim nedeniydi. Çözüm: Pazardaki araştırmalar sonucu IBIS, kolay kullanım, güvenilirlik ve uzaktan erişim özellikleri nedeniyle Exter panellerde karar kıldı. Sonuç: Geçen yedi yılda firma 60 tan fazla panel kullandı. Projenin karmaşıklığı ve büyüklüğü her geçen yıl uzak alanlardaki kullanım miktarlarını artırmaktadır.

16 OTOMOTİV: LITEN AUTOMOTIVE GROUP-ALMANYA LITENS Otomotiv V kayışı kalitesini artırdı Durum: Litens ürettiği V kayışlarının gerdirme biriminde komple bir görüntüleme sistemi kurmak istiyordu. Çözüm: Bir Panel PC küçük formatta bir PC performansı sunduğu için cazip bulundu. Sonuç: Şirket Beijer IPC ile görüntüleme sistemi çıktısında artış ve üst kalite üretimde sürekliliği sağladı.

17 ROLLS-ROYCE, İNGİLTERE Mobil güç ünitesi. Durum: Fairburn Engineering firması mühendisleri Rolls-Royce firması için bir mobil güç ünitesi geliştirdi. Rolls-Royce bu makineyi İngiliz ordusuna kullandırdı. Çözüm çok dayanıklı olmalıydı zira makine nükleer bomba şokuna bile dayanacak sağlamlıkta olmalıydı. Çözüm: EXTER K70 panel seçildi. Sonuç: EXTER panel test edildi ve geniş sıcaklık skalasında kullanım, çok yüksek vibrasyon ve hatta 3 metreden fırlatılma gibi bu iş için gerekli tüm gereksinimleri karşıladı. EXTER K70 panel artık bu ünitelerin hepsinde data saklama, kullanım talimatları gibi fonksiyonları yerine getiriyor.

18 PÅGEN-İSVEÇ. Pågen, İsveçin en büyük fırın zinciri Durum: Pågen fırın sanayisindeki sert koşullara dayanacak sağlam bir panel arıyordu. Paneller aynı zamanda reçeteli olacak ve hamur karışımlarının uygun kıvamda olup olmadığını ölçecekti. Çözüm: EXTER K100 panel.

19 SAN SIRO STADYUMU - ITALYA Durum: San Siro stadyumu personeli aşağıdaki fonksiyonları karşılayacak bir sistem baktılar; - Stad ışıklarının kontrolü - Sporun yanında müzik konserleri gibi farklı organizasyonları da yönetebilme - Her bir lambanın çalışma ömrü gibi bakım konularını kontrol edebilme. - Gerek gerçek zamanlı gerekse tarihi olarak alarm yönetimi - IP kamera ve videoların yönetimi Çözüm: EXTER T150 Pro + operatör paneli Uygulama ekran görüntüsü

20 VULCANO (BOSCH GRUP), PORTEKİZ. Hidrolik pres kontrolü Durum: Vulcano, kauçuk üretim hattında tabaka kesimi ve değişik formlara göre eritme konularında otomasyon yapmak istiyordu. Sistem yağlı ortamlarda kullanılabilecek, reçeteli ve pres ile çalışabilecek özellikte olmalıydı. Aynı zamanda data saklama, alarm, farklı güvenlik seviyesi ve kullanıcı talimatları gibi konuları da çözecek bir sistem olmalıydı. Çözüm: EXTER K100 panel

21 FROM PERSON TO PROCESS. İNSANDAN PROSESE


"PRESENTING BEIJER ELECTRONICS. BEIJER ELECTRONICS P ANEL UYGULAMALARI. İNSANDAN PROSESE Beijer Electronics panelleri, kullanıcıları, kontrol ettikleri." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları