Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

75.YIL ORTA OKULU DE Ğ ERLER E Ğİ T İ M İ OCAK -ŞUBAT AYI “NEZAKET VE GÖRGÜ KURALLARI “DEĞERİ OKULUMUZDA ENGELLİ ÇOCUKLARLA EMPATİ KURALIM.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "75.YIL ORTA OKULU DE Ğ ERLER E Ğİ T İ M İ OCAK -ŞUBAT AYI “NEZAKET VE GÖRGÜ KURALLARI “DEĞERİ OKULUMUZDA ENGELLİ ÇOCUKLARLA EMPATİ KURALIM."— Sunum transkripti:

1 75.YIL ORTA OKULU DE Ğ ERLER E Ğİ T İ M İ OCAK -ŞUBAT AYI “NEZAKET VE GÖRGÜ KURALLARI “DEĞERİ OKULUMUZDA ENGELLİ ÇOCUKLARLA EMPATİ KURALIM

2 KONU: Engellilerle Empati kurabilmek ETKİNLİĞİN UYGULANIŞI 1.Öğrencilerimizin engelli öğrencilere karşı bakış açılarını değiştirmek ve onlarla daha fazla pozitif ilişkiler kurmasını sağlamak.Engelli öğrencilerin sosyal ortamlara daha hızlı uyumunu sağlamak amacıyla ortak faaliyetler yapıldı.Özel Eğitim ögrencileri gerek sınıflardaki kaynaştırma öğrencileri ile sportif faaliyetler yapıldı.

3 2. Empati ile ilgili panolar oluşturuldu

4 3. Engellilerle ilgili slayt,video,film gösterimleri yapıldı.


"75.YIL ORTA OKULU DE Ğ ERLER E Ğİ T İ M İ OCAK -ŞUBAT AYI “NEZAKET VE GÖRGÜ KURALLARI “DEĞERİ OKULUMUZDA ENGELLİ ÇOCUKLARLA EMPATİ KURALIM." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları