Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

EFES TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ YAZ STAJI UYGULAMALARI SEMİNERİ

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "EFES TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ YAZ STAJI UYGULAMALARI SEMİNERİ"— Sunum transkripti:

1 EFES TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ YAZ STAJI UYGULAMALARI SEMİNERİ
HAZIRLAYAN Bilâl KADERCAN Koordinatör Müdür Yardımcısı

2 10. SINIFLAR DAL BÖLÜMÜNE DAL BİLGİSİ YAZMAYACAKLAR.
Mert KIYMAZ 10. SINIFLAR DAL BÖLÜMÜNE DAL BİLGİSİ YAZMAYACAKLAR. Kimlik Bilgilerinizi Doldurunuz 11-T 2035 Elektrik - Elektronik Teknolojisi Görüntü ve Ses Sistemleri X X Atatürk Mahallesi Alim Sok. No: 13/A Kazan/ANKARA Velinizin SGK kaydının olup olmadığını işaretleyiniz. MİM MÜHENDİSLİK İşletme Bilgilerini Doldurunuz Emirgazi Mah. No: 1 KAZAN mimmuh.com.tr Cemil KARATAŞ Muhasebe Müdürü Okulun Bilgilerini Yazınız EFES TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Ankara Caddesi Fatih Mahallesi No: 158 Kazan/ANKARA kazaneml.meb.k12.tr Sizden Sorumlu Öğretmenin Bilgilerini Yazınız Mehmet Ali DAL

3 BURADA YAZILAN BİLGİLERİ MUTLAKA OKUYUNUZ!
ÖZELLİKLE BURADAKİ BİLGİLERİ DİKKATLİ OKUYNUZ!

4 BURADA SİZE ÖNERİLENLERİ UYGULAMAKTA ÖZEN GÖSTERİNİZ!
UNUTMAYIN Kİ YAPACAĞINIZ OLUMLU DAVRANIŞLAR OKULUMUZUN PRESTİJİ AÇISINDAN ÖNEMLİDİR!

5 BU BELGE KOORDİNATÖR MÜDÜR YARDIMCISINA TESLİM EDİLECEK!!!
EFES TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK KAZAN ANKARA Elektrik - Elektronik Teknolojisi Görüntü ve Ses Sistemleri 11-T 2035 Mert KIYMAZ 220 İŞLETME YETKİLİSİ MUTLAKA KAŞELETİP İMZALATMAYI UNUTMAYINIZ! BU BÖLÜME İŞLETME İLE İLGİLİ BİLGİLERİ EL İLE DE YAZABİLİRSİNİZ YADA İŞLETMENİN BİLGİLERİNİN YER ALDIĞI KAŞEYİ BASTIRABİLİRSİNİZ! BU BELGE KOORDİNATÖR MÜDÜR YARDIMCISINA TESLİM EDİLECEK!!!

6 EFES TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK
KAZAN ANKARA Elektrik - Elektronik Teknolojisi Görüntü ve Ses Sistemleri 11-T Mert KIYMAZ 2035 220 Osman KIYMAZ VELİNİZ İMZALAYACAK!!! X X EV ADRESİ BİLGİLERİ DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE YAZILACAK! İŞLETMENİN BİLGİLERİ DOĞRU VE DÜZGÜN YAZILACAK! BU BELGE KOORDİNATÖR MÜDÜR YARDIMCISINA TESLİM EDİLECEK!!! VELİ İMZASIZ BELGE GEÇERSİZDİR!!!

7 BU BELGE KOORDİNATÖR MÜDÜR YARDIMCISINA TESLİM EDİLECEK!!!
BU BÖLÜMLERE HERHANGİ BİR ŞEY YAZMAYINIZ!!! 220 Mert KIYMAZ 11-T 2035 Elektrik - Elektronik Teknolojisi Görüntü ve Ses Sistemleri 220 BU BELGE KOORDİNATÖR MÜDÜR YARDIMCISINA TESLİM EDİLECEK!!!

8 İŞLETME TARAFINDAN KAŞELENİP İMZALANACAK!!!
EFES TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK KAZAN ANKARA Mert KIYMAZ İŞLETME TARAFINDAN KAŞELENİP İMZALANACAK!!! BU BELGE STAJA BAŞLADIĞINIZ GÜN İŞYERİNE ONAYLATILIP EN GEÇ 1 HAFTA İÇİNDE KOORDİNATÖR MÜDÜR YARDIMCISINA TESLİM EDİLECEK!!!

9 BU BÖLÜMLERE HERHANGİ BİR ŞEY YAZMAYINIZ!!!
FOTOĞRAFINIZI OKUL İDARESİNE ONAYLATMAYI UNUTMAYINIZ!!! Mert KIYMAZ 11-T 2035 Elektrik - Elektronik Tekolojisi - Görüntü ve Ses Sistemleri MİM MÜHENDİSLİK Emirgazi Mah. No: 1 KAZAN mimmuh.com.tr 220 BU BÖLÜMLERE HERHANGİ BİR ŞEY YAZMAYINIZ!!!

10 BU BÖLÜMLERE HERHANGİ BİR ŞEY YAZMAYINIZ!!!
EFES TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK Mert KIYMAZ 11-T 2035 Elektrik - Elektronik Teknolojisi Görüntü ve Ses Sistemleri 30 /06/2014 BU BÖLÜMLERE HERHANGİ BİR ŞEY YAZMAYINIZ!!!

11 BU BÖLÜMLER MUTLAKA DOLDURULUP ONAYLATILACAK!!!
BU BELGEYİ KOORDİNATÖR ÖĞRETMENİNİZE VE BÖLÜM ŞEFLİĞİNE SORARAK DOLDURACAKSINIZ!!! BU BÖLÜMLER MUTLAKA DOLDURULUP ONAYLATILACAK!!!

12 Elektrik - Elektronik Teknolojisi Görüntü ve Ses Sistemleri
Mert KIYMAZ 11-T 2035 Elektrik - Elektronik Teknolojisi Görüntü ve Ses Sistemleri 09:00 İmzanızı Atınız 17:00 İmzanızı Atınız 8 Saat BU BELGE GÜNÜ GÜNÜNE DOLDURULUP İMZALANACAK VE STAJ BİTİMİNDE İŞLETMEYE ONAYLATILIP DOSYAYA KOYULACAKTIR!!! 220 İkiyüz Saat 220

13 YAZ STAJI TARİHLERİ 10. SINIFLAR BAŞLAMA TARİHİ : BİTİŞ TARİHİ : SINIFLAR BİTİŞ TARİHİ : 20 İŞ GÜNÜ 160 SAAT 28 İŞ GÜNÜ 220 SAAT

14 DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER
İŞLEMLER EN GEÇ 23 MAYIS 2014 TARİHİNE KADAR TAMAMLANACAKTIR. BÖLÜM ŞEFLİĞİ TARAFINDAN SİZLERE VERİLEN UYULACAK KURALLAR İLE İLGİLİ BELGEYİ DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ. STAJINIZA ZAMANINDA BAŞLAYINIZ.( ) İŞYERİNİZDE ÖZELLİKLE İŞ GÜVENLİĞİ KURALLARINA DİKKAT EDİNİZ. KOORDİNATÖR ÖĞRETMENİNİZİ MUTLAKA ÖĞRENİP, TELEFON NUMARASINI ALINIZ VE KENDİ TELEFON NUMARANIZI DA ÖĞRETMENİNİZE MUTLAKA VERİNİZ. İŞYERİNDE SAYGILI DAVRANINIZ, O İŞYERLERİNE SİZLERDEN SONRA DA BAŞKA ARKADAŞLARINIZIN GİDECEĞİNİ UNUTMAYINIZ. SİZİN İŞYERİNDEKİ TUTUMUNUZ KENDİNİZ VE OKULUMUZUN PRESTİJİ AÇISINDAN ÖNEMLİDİR. HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞTIĞINIZDA İLK ÖNCE KOORDİNATÖR ÖĞRETMENİNİZİ BİLGİLENDİRİNİZ. STAJINIZ SÜRESİNCE İŞLETME DEĞİŞİMİ TALEP ETMEYİNİZ. BÖYLE BİR TALEPTE BULUNAN ÖĞRENCİNİN STAJI GEÇERSİZ SAYILCAKTIR. STAJINIZ SÜRESİNCE İŞLETMEYE DEVAMSIZLIK YAPMAYINIZ. DEVAMSIZLIĞINIZ TESPİT EDİLDİĞİNDE STAJINIZ GEÇERSİZ SAYILACAKTIR. STAJINIZ BİTTİĞİNDE BÖLÜM ŞEFLİĞİNİN BİLDİRDİĞİ SÜREDE DOSYANIZI TAMAMLAYIP BÖLÜM ŞEFLİĞİNE TESLİM EDİNİZ. YAZ STAJI ÜCRETSİZ YAPILIR, İŞVERENDEN ÜCRET TALEBİNDE BULUNMAYINIZ. STAJ SÜRENİZ BOYUNCA SİGORTA İŞLEMLERİNİZ OKULUMUZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.(İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları Sigortası) YAZ STAJI SADECE İŞ GÜNLERİNDE YAPILACAĞINDAN TATİL GÜNLERİ STAJ SÜRESİNDEN SAYILMAZ

15 HEPİNİZE YAZ STAJI ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM
BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM Bilâl KADERCAN Koordinatör Müdür Yardımcısı


"EFES TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ YAZ STAJI UYGULAMALARI SEMİNERİ" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları