Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

2011 YILINDA TESİSİMİZDE GERÇEKLEŞEN FAALİYETLER SEM TARAFINDAN DÜZENLENEN 7 ADET KURSUN UYGULAMALI DENİZDE CANLI KALABİLME EĞİTİMLERİ YAPILMIŞTIR. FAKÜLTEMİZ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "2011 YILINDA TESİSİMİZDE GERÇEKLEŞEN FAALİYETLER SEM TARAFINDAN DÜZENLENEN 7 ADET KURSUN UYGULAMALI DENİZDE CANLI KALABİLME EĞİTİMLERİ YAPILMIŞTIR. FAKÜLTEMİZ."— Sunum transkripti:

1

2 2011 YILINDA TESİSİMİZDE GERÇEKLEŞEN FAALİYETLER SEM TARAFINDAN DÜZENLENEN 7 ADET KURSUN UYGULAMALI DENİZDE CANLI KALABİLME EĞİTİMLERİ YAPILMIŞTIR. FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİLERİNE 2 ADET DENİZDE CANLI KALABİLME UYGULAMALI EĞİTİMLERİ YAPILMIŞTIR.

3

4 2011-2012 AKADEMİK YILINDA FAKÜLTEMİZE KAYIT YAPTIRMAYA ADAY ÖĞRENCİLERİN YÜZME TESTLERİ HAVUZDA YAPILMIŞTIR. ANADOLU DENİZCİLİK MESLEK LİSELERİNİN DENİZDE GÜVENLİK DERSİ,3 ADET DENİZDE CANLI KALABİLME UYGULAMA EĞİTİMLERİ YAPILMIŞTIR.

5

6 2011 YILI İÇİNDE CANLI KALABİLME UYGULAMA EĞİTİMLERİNDE TOPLAM 732 KİŞİ EĞİTİM ALMIŞTIR. TOPLAMDA 12 ADET CANLI KALABİLME EĞİTİMİ YAPILMIŞTIR. 16 ADET CAN SALI PATLATILMIŞTIR. CAN SALI TÜPLERİ VE KATLANMASI TESİS ÖZKAYNAKLARI TARAFINDAN KARŞILANMIŞTIR (VİKİNG SPONSOR)

7

8 FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİLERİNİN BAHAR YARIYILI BEDEN YETERLİLİĞİ (YÜZME) DERSLERİ YAPILMIŞTIR. ANADOLU DENİZCİLİK MESLEK LİSELERİ YÜZME EĞİTİMLERİ SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANLARI TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. YIL İÇERİSİNDE YÜZME DERSLERİNE TOPLAM 6042 KİŞİ KATILMIŞTIR.

9

10 FAKÜLTE PERSONELİ İÇİN HAFTADA 4 SAAT SERBEST YÜZME PROGRAMI YAPILMIŞTIR. FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİLERİ İÇİN HAFTADA 11 SAAT SERBEST YÜZME PROGRAMI YAPILMIŞTIR. YIL İÇERİSİNDE PROGRAMDA YER ALAN SERBEST YÜZME SAATLERİNDEN TOPLAM 1322 KİŞİ YARARLANMIŞTIR. YÜZME VE CANLI KALABİLME EĞİTİMLERİ İLE SERBEST YÜZME SAATLERİNDE TOPLAM 8099 KİŞİ TESİSİMİZDEN YARARLANMIŞTIR.

11

12 FAKÜLTEMİZ SU TOPU TAKIMI MESAİ SAATLERİ DIŞINDA HAFTADA 2 GÜN 2 SAAT ANTRENMAN YAPMIŞLARDIR. İTÜ SPOR BİRLİĞİ SUALTI SPORLARI KULÜBÜ 4 KEZ TESİSİMİZDE ANTRENMAN YAPMIŞTIR. ABC DALIŞ OKULU GÜZ VE BAHAR YARIYILLARINDA FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİLERİNE DEKANLIK ONAYI İLE 1* DALICI EĞİTİMİ UYGULAMALARINI TESİSİMİZDE GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. TSSF 1*,2* DALIŞ EĞİTMENİ,BRONZ VE GÜMÜŞ CANKURTARAN EĞİTİMİ,BRONZ CANKURTARAN EĞİTMENİ TEORİK VE UYGULAMALI SINAVLARI DEKANLIK ONAYI İLE TESİSİMİZDE GERÇEKLEŞTİRMİSTİR.

13

14 5 YILDIZLI RİXOS HOTEL REKLAM FİLMİNİN BİR BÖLÜMÜNÜN ÇEKİMİ HAVUZUMUZDA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. 2012 YILI BAŞINDA FRİTOLAY CHEETOS CİPSİNİN YENİ VERSİYONU REKLAM ÇEKİMİ TESİSİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

15

16 2011 YILINDA TESİSİMİZE KAZANDIRILANLAR 2 DERSLİĞİMİZE VE HAVUZ SORUMLUSU ODASINA İKİNCİ EL KLİMA MONTE EDİLMİŞTİR. 4 ADET DERSHANEMİZE PROJEKSİYON,BEYAZ TAHTA VE KARARTMA PERDELERİ MONTE EDİLMİŞTİR. HAVUZ GİRİŞİ ALT VE ÜST KORİDORLAR,ÜST KAT GİRİŞİ,DERSLİKLER VE HAVUZ İÇİ SORUNLU BÖLÜMLER SU YALITIMI İÇİN BOYANMIŞTIR. 3 ADET DERSLİK,1 ADET DENİZ GÜVENLİĞİ LABORATUVARI VE HAVUZ EKSİKSİZ OLARAK EĞİTİM İÇİN HAZIRLANMIŞ VE KULLANILMAKTADIR.

17 HAVUZ ÇATI KATI SU İZALASYONU İÇİN ZEMİNİ TEKRAR YAPILMIŞTIR. FAKÜLTEMİZ KAYNAKLARI KULLANILARAK GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. DERSLERİMİZ SIRASINDA CAN SALI MALZEMELERİNİN TANITIMI İÇİN HAREKETLİ PANO VİKİNG FİRMASI TARAFINDAN HİBE EDİLMİŞTİR. DENİZDE GÜVENLİK DERS LABORATUVARI MALZEMELERİ FARKLI FİRMALARDAN BAĞIŞ YOLUYLA YENİLENMİŞTİR.

18 HAVUZ İÇİ YERDEN ISITMA METAL KOLLEKTÖRLER DOLAPLARI PVC OLARAK YENİLENMİŞTİR. HAVUZ GİRİŞİ VE SOYUNMA ODALARINA YEDEKLİ KOKU SPREYLERİ VE YEDEK PİLLERİ ALINMIŞTIR ÖĞRENCİ VE ÖĞRETİM ELEMANI SOYUNMA ODALARINA FÖN MAKİNELERİ MONTE EDİLMİŞTİR. HAVUZ VE ERKEK-BAYAN SOYUNMA ODASI GİRİŞ KAPILARINA HİDROLİK KÖRÜKLER MONTE EDİLMİŞTİR.

19 4 ADET SİRKÜLASYON MOTORU SARIMI VE MİL ONARIMLARI YAPILMIŞTIR. ERKEK SOYUNMA ODASI ATIK SU GİDERİ VE ANA ATIK SU GİDERİ YENİLENMİŞ VE IZGARALARI KANAL YAPILMIŞTIR. HAVUZ ÜST KAT GİRİŞİNE ÜNİVERSİTEMİZ VE FAKÜLTEMİZ LOGOLARI YAPTIRILMIŞTIR. PERSONEL PORTÖR MUAYENELERİ YAPTIRILMIŞTIR. PERSONELİN ASLİ GÖREVLERİ DIŞINDAKİ TÜM HİZMETLERİNİN KARŞILIĞI ADİL OLARAK BELGE KARŞILIĞI ÜCRETLENDİRİLMİŞTİR. TESİS ÖZ KAYNAKLARI KULLANILARAK GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

20 2011 KİMYASAL SARF MİKTARI SIVI CLOR = 3830 LİTRE pH (-) = 150 LİTRE pH (+) =20 LİTRE YOSUN ÖNLEYİCİ = 50 LİTRE STABİLİZE CLOR = 40 KİLOGRAM STABİLİZÖRSÜZ ŞOK CLOR = 125 KİLOGRAM HER AY İLGİLİ FİRMA TARAFINDAN 2 KEZ HAVUZ SUYU DEĞERLERİ LABORATUVARDA ÖLÇÜLEREK TARAFIMIZA YAZILI OLARAK TEBLİĞ EDİLMEKTEDİR.

21 2012 YILINDA GERÇEKLEŞTİRİLMESİ PLANLANAN FAALİYETLER VE KATKILAR YÜZME DERS VE EĞİTİMLERE AKADEMİK YIL VE ÖĞRETİM YILI SÜRESİNCE DEVAM EDİLECEKTİR. DENİZDE GÜVENLİK UYGULAMALI EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİLECEKTİR. TEORİK DERSLER İÇİN DERSLİKLERİMİZ İSTENİLDİĞİNDE KULLANIMA HAZIRDIR. SEM TARAFINDAN AÇILAN KURSLARIN TEORİK BÖLÜMLERİ İÇİN DERSLİKLERİMİZ İSTENİLDİĞİNDE KULLANIMA HAZIRDIR.

22 DENİZ GÜVENLİĞİ LABORATUVARIMIZ DENİZDE GÜVENLİK DERSLERİ VE KURSLARI İÇİN KULLANIMA AÇIKTIR. SU TOPU TAKIMI ÇALIŞMALARI BELİRLENEN PROGRAM ÇERÇEVESİNDE DEVAM ETMEKTEDİR. TSSF’NUN EĞİTİM VE SINAVLARI İÇİN TESİS PROGRAMI UYGUN OLDUGUNDA VE DEKANLIKÇA ONAYLANDIĞINDA KULLANILABİLİR. ERKEK-BAYAN SOYUNMA ODALARI VE PERSONEL ODASI ELEKTRİK TESİSATI VE ARMATÜRLERİ ÜNİVERSİTE YAPI İŞLERİ TARAFINDAN TESİSE UYGUN HALE GETİRİLEREK YENİLENMİŞTİR.

23 SORUNLU OLAN (1 ADEDİ ARIZALI) YERDEN ISITMA VE HAVUZ SUYU EŞANJÖRLERİNİN YENİLENMESİ İÇİN FAKÜLTEMİZE VE ÜNİVERSİTE YAPI İŞLERİNE BİLDİRİMİ VE KEŞİFİ YAPTIRILMIŞ. SONUÇ BEKLENMEKTEDİR. ERKEK-BAYAN SOYUNMA ODALARI GİRİŞİ İLE HAVUZ GÜVERTE GİRİŞİ KAPILARININ (8 ADET) PVC OLARAK YENİLENMESİ İÇİN KEŞİF YAPTIRILDI,ÖZ KAYNAK ARAYIŞI SÜRDÜRÜLMEKTEDİR. ORTALAMA 2011 YILINDA KULLANILAN HAVUZ KİMYASALLARI KADAR KİMYASALIN 2012 YILI İÇİNDE KULLANIMI PLANLANMAKTADIR.

24 2011 YILINDA OLDUĞU GİBİ AYDA 2 KEZ İLGİLİ FİRMANIN HAVUZ SUYU ANALİZ RAPORLARININ TAKİBİ YAPILMAKTADIR. 2012 YILINDA DA PERSONEL EKSTRA HİZMETLERİNDEN DOLAYI ADİL OLARAK ÜCRETLENDİRİLMEYE DEVAM EDİLECEKTİR. ÖĞRENCİ VE PERSONEL SERBEST YÜZME SAATLERİ HAVUZ EĞİTİM PROGRAMINA UYGUN OLARAK 2012 YILINDA DA DEVAM ETMEKTEDİR.

25 KİMYA TEKNİSYENİ PERSONELİNİN KADROMUZA DAHİL OLMASIYLA DAHA BİLİNÇLİ,EKONOMİK,KONTROLLÜ KİMYASAL MADDE SARFI SAĞLANACAKTIR. TESİSİN BULUNDUĞU ZEMİNİN DOĞAL HAREKETLERİ NEDENİYLE BİNA TABANINDA MEYDANA GELEN HASARLARIN GİDERİLMESİ ÇALIŞMALARI PLANLANMAKTADIR.

26 EĞİTİM VE YÜZME HAVUZU TESİSİMİZ;AKADEMİK PERSONEL,ÖĞRENCİLER,İDARİ PERSONEL,EMEKÇİ PERSONELE UYGUN PROGRAMLAR ÇERÇEVESİNDE VE YARARINIZA OLACAK KALİTELİ,HİJYENİK,SAĞLIKLI,ÇOK AMAÇLI UYGUN HİZMET VEREBİLMEK İÇİN HER ZAMAN HAZIRDIR. TEŞEKKÜRLER


"2011 YILINDA TESİSİMİZDE GERÇEKLEŞEN FAALİYETLER SEM TARAFINDAN DÜZENLENEN 7 ADET KURSUN UYGULAMALI DENİZDE CANLI KALABİLME EĞİTİMLERİ YAPILMIŞTIR. FAKÜLTEMİZ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları