Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

VOLEYBOL.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "VOLEYBOL."— Sunum transkripti:

1 VOLEYBOL

2 TARİHÇE TÜRKİYE’DE OTURARAK OYNANAN VOLEYBOLUN BAŞLANGICI, DEMİRHAN ŞEREFHAN BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU İLE AVRUPA ENGELLİLER VOLEYBOL KOMİSYONU (ECVD) TARAFINDAN NİSAN 2005 TARİHLERİ ARASINDA, ANKARA SİLAHLI KUVVETLER REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE DÜZENLENEN TANITIM SEMİNERİNE DAYANMAKTADIR.

3 TARİHÇE BU SEMİNER, O TARİHLERDE AVRUPA KOMİTESİ BAŞKANI, ŞİMDİ İSE DÜNYA ENGELLİLER VOLEYBOL ORGANİZASYONU (WOVD) BAŞKANI PİERRE VAN MEENEN, HOLLANDA BAYAN MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ VE WOVD EĞİTİM KURULU ÜYESİ JOZEF BANFİ İLE WOVD EĞİTİM KURULU ÜYESİ JOUKE DE HAAN’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. ETKİSİ SENELER SÜRECEK BU ORGANİZASYON BRANŞIN GELİŞİMİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR.

4 TARİHÇE ULUSLARARASI FEDERASYON’A (WOVD) YİNE DEMİRHAN ŞEREFHAN DÖNEMİNDE 2006 SENESİNDE ÜYE OLUNMUŞTUR. 2007 SENESİNDE ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİNDE ANTRENÖR SEMİNERİ YAPILDI. BU ORGANİZASYON’A TEMSA TAKIMI KATILINMIŞTIR. 2005 İLE 2008 SENELERİ ARASINDA BRANŞIN BENİMSENMESİ İÇİN KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTE BİRÇOK ORGANİZASYON YAPILMIŞTIR.

5 GEÇMİŞTE BAŞARDIKLARIMIZI REFERANS ALARAK, YENİ DÖNEMDE SİZ DEĞERLİ KULÜP BAŞKANLARI İLE HEDEFLERİMİZİ HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ. YENİ DÖNEMİMİZ TÜM CAMİAMIZA HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN… Demirhan ŞEREFHAN


"VOLEYBOL." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları