Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

POWERLIFTING.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "POWERLIFTING."— Sunum transkripti:

1 POWERLIFTING

2 TARİHÇE BU BRANŞ ANKARA DA TSK REHABİLİTASYON MERKEZİNDE, GAZİ SPORCULARIN REHABİLİTASYONUNDA BİR AMAÇ VE HEDEF KOYABİLMEK VE GAZİLERİMİZİN FİZİKSEL YETERLİLİKLERİNİ ARTTIRABİLMEK İÇİN 2002 YILINDA BAŞLAMIŞTIR. 2003 YILINDA ANKARA DA YAŞAR DOĞU SPOR SALONUNDA DÜZENLENEN VÜCUT GELİŞTİRME MÜSABAKALARININ İÇİNDE İLK YARIŞMASI DÜZENLENMİŞTİR. DÖNEMİN FEDERASYON BAŞKANI DEMİRHAN ŞEREFHAN REHABİLİTASYON MERKEZLERİNİ ZİYARETLERİNDEN BİRİSİNDE SPORCULARIN BU SPORU YAPTIĞINI GÖRMESİ BU BRANŞIN ENGELLİLER BRANŞI İÇİNE ALINMASINA VESİLE OLMUŞTUR.

3 TARİHÇE 2003 YILINDA ÇORUMDA İLK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DÜZENLENMİŞTİR VE BU TARİHTEN İTİBAREN DÜZENLİ OLARAK HER SENE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÜLKEMİZDE DÜZENLENMİŞTİR, DÜZENLİ OLARAK DA DÜZENLENMEKTEDİR.

4 BAŞARILAR 2003 DE SLOVAKYA DA AVRUPA ŞAMPİYONASI(MADALYA YOK), 2004 YILINDA ATİNA OLİMPİYATLARI( MADALYA YOK), 2005 PORTEKİZ DE AVRUPA ŞAMPİYONASI ( 3 MADALYA ), 2006 KORE DE DÜNYA ŞAMPİYONASI( 1 MADALYA), 2007 YUNANİSTAN AVRUPA ŞAMPİYONASI ( 4 MADALYA )2008 PEKİN OLİMPİYATLARI

5 BAŞARILAR AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONALARINDA BAŞARILI DERECELER ALAN SPORCULARIMIZ, BAŞARILARININ DEVAMINI 2012 OLİMPİYATLARINDA ALDIKLARI MADALYALARLA GÖSTERMİŞLERDİR. NAZMİYE MUSLU, YASEMİN CEYLAN, TURAN MUTLU, İZZETİN KANAT, MURAT CEYLAN, LEVENT TUTGUN, AYŞE KARACA BU DÖNEMDE AVRUPA, DÜNYA VE OLİMPİYAT DERECELERİ İLE BU GÜNKÜ MİLLİ TAKIMIN İSKELETİNİ OLUŞTURMUŞLARDIR. BU SPORCULARA KATILAN ÖZLEM BECERİKLİ, CİHAN KUBİLAY VE ÇİĞDEM DEDE ŞU ANKİ BAŞARILI TAKIMDA YER ALMAKTADIRLAR.

6 GEÇMİŞTE BAŞARDIKLARIMIZI REFERANS ALARAK, YENİ DÖNEMDE SİZ DEĞERLİ KULÜP BAŞKANLARI İLE HEDEFLERİMİZİ HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ. YENİ DÖNEMİMİZ TÜM CAMİAMIZA HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN… Demirhan ŞEREFHAN


"POWERLIFTING." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları