Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BATU GROUP Merkez Ofis : Basın Ekspres Yolu, Enco 2 Plaza, Kat 3, Yenibosna / ISTANBUL Bursa Ofis : Fethiye Mah. Nilüfer / Bursa İhracat Depo : Cemal Ulusoy.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BATU GROUP Merkez Ofis : Basın Ekspres Yolu, Enco 2 Plaza, Kat 3, Yenibosna / ISTANBUL Bursa Ofis : Fethiye Mah. Nilüfer / Bursa İhracat Depo : Cemal Ulusoy."— Sunum transkripti:

1

2 BATU GROUP Merkez Ofis : Basın Ekspres Yolu, Enco 2 Plaza, Kat 3, Yenibosna / ISTANBUL Bursa Ofis : Fethiye Mah. Nilüfer / Bursa İhracat Depo : Cemal Ulusoy Cad. no:1, Yenibosna / ISTANBUL Halkalı Gümrüklü Antrepo : Yalçın Koreş Cad. No:72 Güneşli / ISTANBUL Erenköy Gümrüklü Antrepo : Fatih mah. No:1 / 1Sancaktepe / ISTANBUL Dilovası Gümrüklü Antrepo / Serbest Depo : Tavşanlı Köyü Kadı Yeri Mevkii 10.SK. NO:7 Gebze –İZMİT İRTİBAT NO: Tüm ofis ve tesislerimize numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

3 ARAÇ FİLOSU Batu Logistics , 112 adet aracı ile uluslararası hizmet verebilen en büyük 15 TIR filosundan birine sahiptir. 112 adet öz sermaye, 188 adet anlaşmalı acente araçları ile tüm Avrupa ülkelerinde parsiyel ve komple hizmet vermektedir. Öz sermaye araç adetleri; Tenteli TIR : 22 adet Askılı TIR : 58 adet Low Bed : 10 adet Frigorifik : 15 adet Minivan : 7 adet

4 Üyeliklerimiz

5 HİZMETLERİMİZ Karayolu Taşımacılığı Yurt İçi Konteynır Taşımacılığı
Mini-Van Ekspres Servis İntermodal Taşımacılık Denizyolu Taşımacılığı Havayolu Taşımacılığı Proje Taşımacılığı Fuar Organizasyonları Depolama Hizmetleri Stok Kontrol Hizmetleri Gümrükleme Günlük Milk Run Hizmetleri Sigortalama

6 KARAYOLU Batu Lojistik, AB normlarına sahip tamamı çevre dostu Euro5 araç filosu ile komple ve parsiyel uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermektedir. Avrupa ülkelerine düzenli seferlerle kapıdan kapıya ihracat ve ithalat LCL ve FCL kara yolu nakliye hizmeti. Batu Lojistik, yurt içi ve yurt dışındaki lojistik merkezlerinde elleçleme, ambalajlama, paletleme, konsolidasyon hizmetlerini yaygın dağıtım altyapısıyla 7 gün 24 saat sunabilmektedir. Araçlarımız tehlikeli madde , frigorifik ısı kontrollu taşımalara uygun ekipman ve donanıma sahiptir .

7 DENİZ YOLU FCL ve LCL konteyner taşımaları
Batu Lojistik, WCA üyeliği sayesinde dünya üzerindeki her noktayla 4742 acente aracılığıyla direk temas halindedir. 45‘HC konteyner taşımacılığı Thermo konteyner taşımacılığı Kapıdan kapıya konteyner taşımacılığı Avrupa, Amerika, Uzak Doğu ve Afrika'da hızlı servis ve rekabetçi fiyatlar

8 HAVAYOLU HİZMETLERİMİZ
Türkiye’nin tüm gümrüklü hava limanlarında özet beyan hizmetleri Dünya çapında acentelik ağı Kuru buz kargo kutuları ile taşımacılık Bio-farma lojistiği Kapıdan kapıya, DAP, DDP & COD hizmetler Tehlikeli Maddeler & Isı Kontrollü taşımalar Dünya genelinde 4742 adet acentemiz ile doğrudan her noktaya direk temas halindedir.

9 DEMİRYOLU TAŞIMALARI 4 akslı vagonlar ile taşımalarımız organize edilmekte olup , haftalık düzenli çıkışlar mevcuttur.

10 Hava Yoluna Alternatif Acil Sevkiyatlar İçin Benzersiz Çözüm
MİNİVAN Hava Yoluna Alternatif Acil Sevkiyatlar İçin Benzersiz Çözüm Batu Lojistik’in havayolu taşımacılığına alternatif olarak Kıta Avrupası’nda sunduğu ultra hızlı (36-48 saat) karayolu servisidir. Türkiye de tek firmamızın hizmete başlattığı -18 / +18 derece arası thermo yüklerde MINIVAN ile uçaktaki bozulma riski sona ermiştir.

11 YURTİÇİ TAŞIMALAR Limandan , fabrikaya konteyner taşımacılığı
Günlük iç taşıma ve saatli yük teslimatı Stoksuz üretimde günlük milk run operasyonu Limandan , antrepoya , antrepodan fabrikaya iç taşıma hizmeti Konteyner taşıma hizmeti

12 EK SİGORTALAMA HİZMETLERİ
Batu Lojistik ile Gras Savoye Wıllıes arasında yıllık € kapsamlı özel ek bir sigorta anlaşması vardır . Bu sayede mal bedeli yüksek taşımaları en başından garantili taşıma imkanı sunmaktayız . Batu Lojistik olarak , Allianz sigorta ile yaptığımız ortak bir çalışma ile , müşterilerimize kendi poliçelierimizi basarak , müşterilerimize özel sigorta hizmetimi de sunmaktayız .

13 PROJE TAŞIMACILIĞI

14 PROJE TAŞIMACILIĞI

15 DEPO / ANTREPO YÖNETİMİ
Halkalı, Erenköy ve Dilovası gümrüklerine bağlı tamamı kapalı m2 antrepo, m2 serbest depo toplam m2 alan üzerinde depolama hizmeti sunmaktadır. Askılı hazır giyim ve kolilenmiş sevkiyatlar için özel donanımlı depo tesisleri Kimya endüstrisine uygun yanıcı ve derece kontrollü depolama Paketleme ve etiketleme hizmetleri depolarımızın tamamında yapılmaktadır.

16 SERBEST DEPO VE GÜMRÜKLÜ ANTREPO

17 GLOBAL NETWORK ÜYELİKLER
* WCA uluslararası A sınıfı lojistikçileri bünyesinde barındıran dünyanın en etkin küresel ağlarından biridir. * 188 ülkede 4456 üye ofisleri ve 708 şehirdeki Ortaklıkları ve limanları ile deneyimli ve güvenilir üyelerin bir araya gelerek oluşturduğu bir forwarding ağı olan WCA üyeliği ile BATU Logistics, hava ve denizyolu kargo taşımacılığı konusunda 188 ülkede neredeyse her şehirde uzman , daha hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. IFA , U/A European Network olarak kendi bünyesinde 42 farklı ülkeye ait firmadan oluşturan ve tüm Avrupa ülkelerinde lokasyonu bulunan bir oluşumdur. IFA oluşumu her türlü lojistik faaliyet yürütülen bir network dur. IFA içinde Türkiye temsilcisi sadece Batu Logistics dir. IFA tüm ülkelerde kendine ait Depolama – Kara Yolu – Deniz yolu – Hava yolu ve Ağır taşıma gibi lojistik hizmet faaliyetlerini sunar.

18 YEŞİL LOJİSTİK Karayolu Co2 Emisyonu Hesaplaması
Km bazında Euro 3 araç ile Co2 değeri: 0,32 lt dizel ve 1.25 kg Co2 (Full treyler) Km bazında Euro 5 araç ile Co2 değeri: 0, 28 lt dizel ve 0,90kg Co2 (Full treyler) Denizyolu Co2 Emisyonu Hesaplaması IFEU Ecotransit ortalama Co2 değeri: 0,35kg Co2 (Full treyler) Demiryolu Co2 Emisyonu Hesaplaması Elektrik kullanımında emisyon değeri : 0 Yakıt Tüketimi Batu Lojistik tüm araç filosu Euro 5 olup, ortalama yakıt tüketimi km başına 0,28 litredir.

19 FUAR VE SPONSORLUKLAR Mayıs 2012 tarihinde Sürdürülebilir Markalar konferansı 2. çözüm ortağı & Sponsorluğu 21 Mayıs Logistics Optimizasyon Konferansı Genel Sponsoru 31 Mayıs 2012 Sürdürülebilir Markalar konferansı , çözüm ortağı 18-19 Ekim Green Business 3. Çözüm ortağı & Sponsorluğu Kasım İst Gıda ve içecek ürünleri Fuarı,

20 SERTİFİKALARIMIZ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

21 SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ
yılında bir müşterimiz adına doğaya saldığı Co2 emisyonu karşılığında İzmir Hatıra Ormanına 500 adet fidan diktirmiştir. 2012 Sürdürebilir Markalar Konferansına katılan 200 kişi adına Ege Orman Vakfına adet fidan diktirmiştir.

22 SERTİFİKALARIMIZ Batu Logistics D&B ‘den sektörün en yüksek notunu aldı. DUNS Number Nedir ? D-U-N-S® Numaraları, D&B veri tabanındaki şirket ve kuruluşların dokuz haneli kimlik numaralarıdır. D-U-N-S® Numarası ticari kuruluşlar için güvenli bir kimlik kaydı sağlamakla birlikte, grup bağlantılarını da göstermektedir. .

23 BATU LOGISTICS ON PRESS

24 REFERANSLAR

25 TEŞEKKÜR EDERİZ


"BATU GROUP Merkez Ofis : Basın Ekspres Yolu, Enco 2 Plaza, Kat 3, Yenibosna / ISTANBUL Bursa Ofis : Fethiye Mah. Nilüfer / Bursa İhracat Depo : Cemal Ulusoy." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları