Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

| Dış Kaynak Uzmanı. Misyonumuz : Dış Ticaret ve Lojistik Sektörlerinin tüm alanlarındaki hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "| Dış Kaynak Uzmanı. Misyonumuz : Dış Ticaret ve Lojistik Sektörlerinin tüm alanlarındaki hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız."— Sunum transkripti:

1 | Dış Kaynak Uzmanı

2 Misyonumuz : Dış Ticaret ve Lojistik Sektörlerinin tüm alanlarındaki hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, değer yaratan bir şirket olmak.

3 Vizyonumuz : Dış Ticaret ve Lojistik Sektörlerindeki faaliyet alanlarını sürekli genişleterek Türkiye’ de en önde yer almak.

4 LOGIMEXKurumsalLOGIMEXAjansLOGIMEXEğitimLOGIMEXYayın LOGIMEX Hizmetlerinden Birini Seçiniz ya da Sunumun Devam Etmesi İçin Bekleyiniz.

5 LOGIMEXKurumsal LOGIMEX, Türkiye’ deki ilk ve en geniş “Tedarik Zinciri İş Birliği Ağı”dır. Bir “Tedarik Zinciri Ağı” olarak Tedarik Zincirinin her alanından seçkin üyelere sahiptir ve üye sayısı her geçen gün artmaktadır. Siz de, Lojistik ve Dış Ticaret Sektörlerinde faaliyet gösteren seçkin kurumlardan olduğunuzu düşünüyorsanız; “Tedarik Zinciri İşbirliği Ağı” na başvurunuzu yapabilirsiniz. “İşbirliği Ağı” na katılan firmalar kendi aralarında istedikleri işbirliği ve iletişimi çok daha kolay ve LOGIMEX güvenirliliğinde yapmaktadırlar.

6 LOGIMEXKurumsal LOGIMEX üyeleri, üye oldukları andan itibaren internet üzerinde LOGIMEX’ in geniş ağından reklam yapma imkanına da sahip olmaktadırlar. LOGIMEX, tedarik zinciri, dış ticaret ve lojistik sektörlerine hitap eden geniş bir site ağına sahiptir ve verilen reklamlar bu siteler sayesinde söz konusu sektörlerle uğraşanların aramalarında ön sıralarda çıkmaktadır.

7 LOGIMEXKurumsal LOGIMEXKurumsal’ ın sunduğu bir diğer imkan, şirketlere sunduğu “Dış Ticaret Departmanı” hizmetidir. Dış Ticaret yapan veya yapmaya hazırlanan firmalar dış ticaret departmanı işlemlerini LOGIMEX işbirliğinde gerçekleştirebilirler. Programın en önemli özelliği, firmaların dış ticaret işlemleri için gereğinden fazla ücret ödeyerek çalışan istihdam etmek zorunda olmamalarıdır.

8 LOGIMEXKurumsalLOGIMEXAjansLOGIMEXEğitimLOGIMEXYayın LOGIMEX Hizmetlerinden Birini Seçiniz ya da Sunumun Devam Etmesi İçin Bekleyiniz.

9 LOGIMEXAjans LOGIMEXAjans, LOGIMEX’ in Dış Ticaret Satın Alma, Pazarlama ve Satış alanlarında faaliyette bulunan birimidir. LOGIMEXAjans, şirketinizin ürünleri için yurtdışında pazarlar arar ve satış&operasyonlarını gerçekleştirirken, talep edilen ürünlerin ithalatını gerçekleştirerek yurtiçi satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

10 LOGIMEXAjans LOGIMEX’ in bu konularda uzman geniş bir satış temsilciliği ağı ve operasyonel anlamda çalıştığı Lojistiğin her alanında faaliyette bulunan çözüm ortakları mevcuttur.

11 LOGIMEXKurumsalLOGIMEXAjansLOGIMEXEğitimLOGIMEXYayın LOGIMEX Hizmetlerinden Birini Seçiniz ya da Sunumun Devam Etmesi İçin Bekleyiniz.

12 LOGIMEXEğitim LOGIMEXEğitim, LOGIMEX’ in Dış Ticaret, Lojistik, Tedarik Zinciri alanlarında faaliyette bulunan eğitim birimidir. LOGIMEXEğitim, söz konusu eğitimleri projesi uzun yıllardır tasarlanan “DışTicaret Akademi” markası ile vermektedir.

13 LOGIMEXEğitim “Dış Ticaret Akademi” de amaç, eğitimlerin akademik bir altyapıda verildikten sonra pratik bilgilerle harmanlanmasıdır. Bu nedenle, eğitim içeriği oldukça farklı bir tarzda hazırlanarak teorik ve pratik bilgilerin birbirleriyle entegre edilmesi sağlanmıştır.

14 LOGIMEXEğitim “Dış Ticaret Akademi” bünyesinde halihazırda verilen ücretli, ücretsiz eğitim ve seminerler şu şekildedir: Dıs Kaynak Kullanımı (Outsourcing) ve Tedarik Zinciri Lojistik ve Tasıma Sistemleri Hukuku İhracatta Acente Kavramı ve Satış&Pazarlama Teklifi Hazırlama Tedarik Zinciri Yönetimi Operasyonel Dıs Ticaret Dış Ticaretin Lojistiği Tehlikeli Madde Taşımacılığı

15 LOGIMEXEğitim “Dış Ticaret Akademi” bünyesinde halihazırda verilen ücretli, ücretsiz eğitim ve seminerler şu şekildedir: İhracat Mevzuatı ve Uygulamaları Dış Ticaretin Satısı Akreditif Lojistik Dış Ticaret ( Ödeme ve Teslim Şekilleri & Belgeler ) İthalat Mevzuatı ve Uygulamaları Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları

16 LOGIMEXKurumsalLOGIMEXAjansLOGIMEXEğitimLOGIMEXYayın LOGIMEX Hizmetlerinden Birini Seçiniz ya da Sunumun Devam Etmesi İçin Bekleyiniz.

17 LOGIMEXYayın LOGIMEX, Dış Ticaret ve Lojistik sektörlerinin her alanında bulunmak güvenine sahip olarak; yayımladığı veya yayımlamaya hazırladığı kitap ve dergi vb. yayınlarla söz konusu sektörlere bütünüyle hizmet etme gururunu yaşamaktadır.

18 LOGIMEXYayın Bu bağlamda, özellikle Lojistik alanında ülkemizde oldukça yeni olan, bilgi ve bilinirlik anlamında aç bir alanda ilgililerin dikkatini çekecek “TEHLIKELI MADDE LOJISTIGI VE KARAYOLU TANKER TASIMACILIGINDA SAGLIK, EMNIYET, ÇEVRE, GÜVENLIK (SEÇ-G) ÇERÇEVESINDE RISK YÖNETIMI” adlı kitap bir LOGIMEX hizmeti olarak piyasaya sunulmuştur.

19 LOGIMEXKurumsalLOGIMEXAjansLOGIMEXEğitimLOGIMEXYayın LOGIMEX Hizmetlerinden Birini Seçiniz ya da Sunumun Devam Etmesi İçin Bekleyiniz.

20 | Dış Kaynak Uzmanı


"| Dış Kaynak Uzmanı. Misyonumuz : Dış Ticaret ve Lojistik Sektörlerinin tüm alanlarındaki hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları