Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sarnıç Depo Tanıtımı 9500 m2 kapalı alan.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sarnıç Depo Tanıtımı 9500 m2 kapalı alan."— Sunum transkripti:

1 Sarnıç Depo Tanıtımı 9500 m2 kapalı alan

2 KOÇSER MÜŞTERİLERİNE…..
1 Teknolojik ve pahalı depo yatırımı yerine birim maliyet avantajı sunar. 2 İşletmenizin sabit giderlerini değişken giderlere dönüştürür. 3 24 saat 365 gün hizmet alma imkanı sağlar. 4 Ana işinize odaklanmanızı sağlar.

3 HİZMETLERİMİZ Depolama Yükleme – Boşaltma – Elleçleme – Paketleme – Etiketleme - İstifleme İstenen detaylara göre günlük, haftalık, aylık raporlama İnternet üzerinden kamera ile izleme ve takip. Ofis ve teknik ekipman tahsisi. 24 saat 365 gün güvenlik Stok / Performans takibi Haşere Kontrol Sistemi Sigorta Teminatı

4 Depolama dökme bobin palet Çok kullanıcılı depolama hizmeti
Tek kullanıcılı depolama hizmeti Geçici depolama hizmeti Ev eşyası depolama hizmeti dökme palet bobin

5 Yükleme - Boşaltma Dökme, paletli ve tek parça ürünleriniz en itinalı şekilde indirilerek ihtiyacınıza göre ister belli bir süre depolanıp isterseniz araçlarınıza yüklenebilir. Bu işlemler için gerekli iş gücü ve teknik ekipmanlarla ürünleriniz hiç beklemeden boşaltılıp bir talimatınızla tekrar yüklenebilir. Depomuzun günlük mesai saatleri içerisinde 15 TIR işleme kapasitesine sahiptir.

6 Stok / Performans takibi ve raporlama
Depomuzda bulunan ürünlerinizin ürün bazında, palet, koli veya koli içi ürün sayısı bazında raporlanması, son kullanma tarihi analizi ve Firmanızın özel ihtiyaçlarına yönelik raporlama hizmeti verilmektedir.

7 Ofis Tahsisi Müşterilerimize belirlenen alanlarda personellerinin kullanımına tahsis edilmek üzere telefon hattı, ADSL gibi donanımlara sahip ofis tahsisi yapılabilmektedir.

8 Güvenlik Depo ve idari ofislerimizin güvenliği 24 saat esasına göre güvenlik personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Depomuz Sarnıç Polis karakoluna mt mesafededir. Ayrıca depomuzda 24 saat kayıt ve izleme imkanı sunan kapalı devre kamera sistemi mevcuttur. İstenmesi halinde müşterilerimize internet üzerinden erişim imkanı verilmektedir. Kamera yerleşim planı

9 Sigorta Depomuzda bulunan tüm ürünler EMTA sigortası kapsamında olup oluşabilecek tüm hasar ve riskleri kapsamaktadır.

10 Haşere Kontrol Depomuzda toplam 48 adet kapalı alan ve 12 adet dış alan kemirgen/haşere kontrol istasyonu bulunmaktadır. Tüm istasyonların kontrolleri düzenli olarak yetkili firma tarafından yapılmaktadır.

11 Ulaşım Depomuz İzmir limanına 17 Km mesafede olup şehir trafiğine girmeden depomuza ulaşım sağlanmaktadır.

12 Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız….
veya


"Sarnıç Depo Tanıtımı 9500 m2 kapalı alan." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları