Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

GEZER ELEKTRİK- MÜHENDİSLİK GEZER ELEKTRİK- MÜHENDİSLİK Merkez Satış- Mühendislik : Yeni Sanayi Sitesi A-3 Blok No:50 Lüleburgaz/Kırklareli Tel.: 0 288.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "GEZER ELEKTRİK- MÜHENDİSLİK GEZER ELEKTRİK- MÜHENDİSLİK Merkez Satış- Mühendislik : Yeni Sanayi Sitesi A-3 Blok No:50 Lüleburgaz/Kırklareli Tel.: 0 288."— Sunum transkripti:

1 GEZER ELEKTRİK- MÜHENDİSLİK GEZER ELEKTRİK- MÜHENDİSLİK Merkez Satış- Mühendislik : Yeni Sanayi Sitesi A-3 Blok No:50 Lüleburgaz/Kırklareli Tel.: 0 288 4127684 Atölye : Yeni Sanayi Sitesi A-2 Blok No:24 Lüleburgaz/Kırklareli Tel.: 0 288 4127686 E mail : info@gezerelektrikmuhendislik.com - gezer.elektrik @ hotmail.com info@gezerelektrikmuhendislik.com

2 MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ Elektrik Keşif, Şartname ve Hak ediş hizmetleri 1. Elektrik keşif ve mahal keşif hazırlanması 2. Şartnamelerin hazırlanması 3. Elektrik hak edişinin yapılması Elektrik proje çizimi Yüksek gerilim işletme sorumluluğu Elektrik tesislerinde ve fabrikalarda müşavir mühendislik hizmetleri Elektrik tesislerinde topraklama hesabı, ölçümü ve raporlandırılma hizmeti Fabrika projelerinde saha mühendisliği hizmeti

3 YÜKSEK GERİLİM TESİS KURULUMU VE BAKIM HİZMETLERİ Direk veya hücre tipi yüksek gerilim trafo ve hücre montajı Yüksek gerilim direk, kesici, trafo ve dağıtım panoları periyodik bakımları Yüksek gerilim hatlarında oluşan sigorta, parafudur vs. arızalarının giderilmesi Yüksek gerilim nakil hattı projelendirilmesi ve direk ve hat montajı

4 ALÇAK GERİLİM TESİSLERİNDE SİSTEM, PANO KURULUMU VE BAKIM HİZMETLERİ Her türlü fabrika, depo, çiftlik, derin su kuyusu vs. elektrik tesislerine pano tasarımı, hesaplanması, imalatı ve montajı Kumanda ve güç sistemlerinin kablolama ve bağlantı çalışmaları Kurulu sistemlerde oluşan arızaların tespiti ve giderilmesi Sistemlerin geliştirilmesi ve periyodik bakımlarına ait planlama ve bakım işlerinin yapılması

5 KOMPANZASYON SİSTEMİ KURULUMU,BAKIMI VE TAKİBİ HİZMETLERİ Elektrik tesisleri yönetmeliğinde belirtilen değerler ışığında tesislerin elektrik tüketiminde reaktif ve kapasitif tüketimin fazla olması ile faturalarında ceza ödememeleri için Kompanzasyon sistemi kurulması gereklidir. Tesislerin ihtiyacına göre kompanzasyon sisteminin hesaplanması ve hazırlanması İhtiyaca göre sadece kondansatörlü veya hem kondansatör hem reaktör içeren sistem kurulumu Gelişmiş sistemlerde harmonik kontrol sistemleri Kurulu sistemlerin periyodik bakımı ve sayaç kontrolü ile verimlilik takibi Derin su kuyuları için basit kompanzasyon sistemleri kurulumu

6 ELEKTRİK MOTOR VE POMPALARI TEMİN, BAKIM VE SARIM HİZMETLERİ Her güçte elektrik motoru temini, montajı ve bakımı Yanık motorların temizlenmesi, sarımı ve toplanması Elektrik motorlarının mekanik aksamının bakımı ve yenilenmesi Rulman, kapak, motor ayağı, motor klemensi ve klemens kutusu değişimi

7 ÇİFTLİK, FABRİKA, DEPO VE BİNALARDA TESİSAT KURULUM VE BAKIM HİZMETLERİ Fabrika, Çiftlik, Depo ve Bina tesisatı Kuvvetli Akım Kablo kanalı (Tava ve kablo merdiveni) montajı ve kablolama işlemi Temel topraklaması ( şerit, kablo ve topraklama kazığı) montajı Ana besleme, Dağıtım ve tali panoların imalatı ve montajı Tesislerin tesisat, pano ve kablo bakım ve arıza giderimi hizmetleri Bina içi ve dışı, çevre aydınlatması montajı ve bakımı Tesislerde yıldırıma karşı paratoner montajı ve kurulumu.

8 MALZEME TEMİNİ, SATIŞ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ AĞIR HİZMET KANALI VE KABLO MERDİVENİ GRUBU Ardıç Kablo Taşıma Sistemleri Yetkili bayii olarak çeşitli ebatlarda ve kalınlıkta tava, kablo merdiveni ve bunların sarf malzemelerinin tarafımızdan toptan ve perakende satışı yapılmaktadır.

9 MALZEME TEMİNİ, SATIŞ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ GÜÇ ve KUMANDA GRUBU Toptan veya perakende satışımız mevcuttur. Toptan veya perakende satışımız mevcuttur.

10 MALZEME TEMİNİ, SATIŞ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ ÖLÇÜ VE KONTROL GRUBU Toptan veya perakende satışımız mevcuttur. Toptan veya perakende satışımız mevcuttur.

11 MALZEME TEMİNİ, SATIŞ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ AYDINLATMA GRUBU Toptan veya perakende satışımız mevcuttur. Toptan veya perakende satışımız mevcuttur.

12 MALZEME TEMİNİ, SATIŞ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ MOTOR, TRAFO, FAN GRUBU Çeşitli markalarda, istenilen güçte ve devirde motor, çeşitli güç ve tiplerde trafo, çeşitli güç ve ebatlarda fanlarda toptan ve perakende satışımız mevcuttur. Çeşitli markalarda, istenilen güçte ve devirde motor, çeşitli güç ve tiplerde trafo, çeşitli güç ve ebatlarda fanlarda toptan ve perakende satışımız mevcuttur.

13 MALZEME TEMİNİ, SATIŞ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ POMPA VE HİDRAFOR GRUBU Derin kuyu pompası,dalgıç pompa, hidrafor toptan ve perakende satışımız ve bakım hizmetimiz mevcuttur. Derin kuyu pompası,dalgıç pompa, hidrafor toptan ve perakende satışımız ve bakım hizmetimiz mevcuttur.

14 MALZEME TEMİNİ, SATIŞ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ PANO, PANO MALZEMELERİ PLASTİK KANAL, KABLO, RESİSTANS GRUBU Toptan veya perakende satışımız mevcuttur. Toptan veya perakende satışımız mevcuttur.

15 MALZEME TEMİNİ, SATIŞ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ YARDIMCI MALZEME GRUBU Toptan veya perakende satışımız mevcuttur. Toptan veya perakende satışımız mevcuttur.

16 REFERANSLARIMIZ HİZMET VERDİĞİMİZ BAZI FİRMALAR Köknar Kağıt Karton San. ve Tic. A.Ş. Köknar Kağıt Karton San. ve Tic. A.Ş. Köknar Yapı İnşaat Köknar Yapı İnşaat Aykim Gıda ve Temizlik Ürünleri Dağıtım pazarlama A.Ş. Aykim Gıda ve Temizlik Ürünleri Dağıtım pazarlama A.Ş. Plasko Plastik San. Ve Tic. A.Ş. Plasko Plastik San. Ve Tic. A.Ş. Turun Gıda ve San. Tic. A.Ş. Turun Gıda ve San. Tic. A.Ş. Ayhan Sezer Yag sanayi Aş. Ayhan Sezer Yag sanayi Aş. Global Yatırım Holding Tres Enerji Global Yatırım Holding Tres Enerji Zofunlar Hazır Beton Nak. İnş. Malz. San. Ve Tic. A.Ş. Zofunlar Hazır Beton Nak. İnş. Malz. San. Ve Tic. A.Ş. Elektrosan Elektrik Malz. Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Elektrosan Elektrik Malz. Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Pioneer Overseas Tohumculuk Corparation Pioneer Overseas Tohumculuk Corparation Kagen Biyoteknoloji A.Ş. Kagen Biyoteknoloji A.Ş. Aybir San. Ve Tic. Ltd. Şti. Aybir San. Ve Tic. Ltd. Şti. 65.ci Mekanize Piyade Tugayı 65.ci Mekanize Piyade Tugayı Kışla Gazino Müdürlüğü Kışla Gazino Müdürlüğü Ahmetbey Belediyesi Ahmetbey Belediyesi Eskibedir Köy Muhtarlıgı Eskibedir Köy Muhtarlıgı Ovacık Köy Muhtarlığı Ovacık Köy Muhtarlığı Arıkbaş Pazarlama Arıkbaş Pazarlama Cihan Nakliyat İnş. Tekstil San. İmalat Tic. Ltd. Şti. Cihan Nakliyat İnş. Tekstil San. İmalat Tic. Ltd. Şti. Pınarbaşı Sulama Kooparatifi Pınarbaşı Sulama Kooparatifi Efes Pilsen Bira Fabriksı ( Lüleburgaz Tesisleri ) Efes Pilsen Bira Fabriksı ( Lüleburgaz Tesisleri ) Çetinler Besi ve süt üretim çiftligi Çiftliği Çetinler Besi ve süt üretim çiftligi Çiftliği Oyutaş Organik Yumurta Tarım hayvancılık Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. Oyutaş Organik Yumurta Tarım hayvancılık Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. Aytar Tarım ve Hayvancılık Aytar Tarım ve Hayvancılık Kayadibi Tarım Hayvancılık Kayadibi Tarım Hayvancılık Agromet Süt ve Süt Ürünleri Dağ. Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Agromet Süt ve Süt Ürünleri Dağ. Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kuzu Hayvancılık Kuzu Hayvancılık Cebelli Un ve Yağ San. Tic. Ltd. Şti. Cebelli Un ve Yağ San. Tic. Ltd. Şti. Okandeniz Gıda ve Yağ San. Ve Tic. A.Ş. Okandeniz Gıda ve Yağ San. Ve Tic. A.Ş. AKG Gaz Beton İşl. San. Ve Tic. A.Ş. AKG Gaz Beton İşl. San. Ve Tic. A.Ş. Altılar Tekstil Tarım ve Hayvancılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Altılar Tekstil Tarım ve Hayvancılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Abalıoğlu holding Lezita Lüleburgaz Deposu Abalıoğlu holding Lezita Lüleburgaz Deposu Sefer Düküm ve Mak. San. Ltd. Şti. Sefer Düküm ve Mak. San. Ltd. Şti.


"GEZER ELEKTRİK- MÜHENDİSLİK GEZER ELEKTRİK- MÜHENDİSLİK Merkez Satış- Mühendislik : Yeni Sanayi Sitesi A-3 Blok No:50 Lüleburgaz/Kırklareli Tel.: 0 288." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları