Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÖZGEN DEMİR ÇELİK PASLANMAZ MAK. ÖZEL PASLANMAZ İMALAT,TRAPEZ VE SİLİNDİRİK SU DEPOLARI.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÖZGEN DEMİR ÇELİK PASLANMAZ MAK. ÖZEL PASLANMAZ İMALAT,TRAPEZ VE SİLİNDİRİK SU DEPOLARI."— Sunum transkripti:

1 ÖZGEN DEMİR ÇELİK PASLANMAZ MAK. ÖZEL PASLANMAZ İMALAT,TRAPEZ VE SİLİNDİRİK SU DEPOLARI

2 Kendi imalatımız olan, koku yapmayan, mikrop üretmeyen tam hijyenik özellikte paslanmaz depolarımız 304 kalite paslanmaz çelik sacdan imal edilmekte, istenilen tonajda(m3) belirtilen yerde temizlik yapılacak şekilde girişi, tahliye çıkışı, göstergesi, hidrofor bağlantıları yapılarak 1 günde teslim edilmektedir. Paslanmaz Çelik Depo Özellikleri ;  Su depolarımız betonla suyun temasını kestiğinden deprem açısından binayı korozyona uğratmamaktadır. Binanın temelinin ve kolonlarının suyla temasını tümüyle kesmektedir.  Su depolarının altında hidrofor bağlantısı, temizlik için tahliye çıkışları ve gösterge çıkışları yapılarak imal edilmektedir.  Su depolarının içerisine girilerek temizlik yapılacak şekilde girişleri vardır.  Su depolarının içerisi kaygan ve pürüzsüz olduğundan kir tutmamakta ve mikrop üretmemektedir.  Su depolarımız gıda tüzüğüne uygun AISI kalite paslanmaz çelik sacdan imal edilmektedir.  Su depolarımız argon kaynakla imal edilmekte, bu nedenle paslanma yapmamaktadır.  Su depolarımız belirtilen yerde ihtiyacı karşılayacak tonajda imal edilmektedir.  Konulacak depolar birden fazla olursa birbirine paralel olarak bağlanarak kullanılır.  Su depolarımız kalite paslanmaz çelik saçtan yatay silindirik, dikey silindirik, prizmatik, trapez baskılı olarak imal edilmektedir.

3 Trapez baskılı prizmatik su depolarımız Her baskıda katlanan mukavemet

4 TRAPEZ DEPO STANDART ÖLÇÜ TABLOSU ÜRÜN KODU KAPASİTEEBATLAR Litreenboyyüksekliksu emiştahliyesu giriş GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " GN -T " Trapez depolarımız yerine göre özel olarak Tasarlanabilir.

5 Silindirik su depolarımız

6 Silidirik depo standart ölçü tablosu MODELGN-SS-1500GN-SS-2000GN-SS-2500GN-SS-3000GN-SS-3500GN-SS-4000GN-SS-4500GN-SS-5000 D (mm) Dpul(mm) A(mm) B(mm) C(mm) H(mm) Hk(mm) hb(mm) ha(mm) w(mm)100 a(mm)150 b(mm)200 DN 13/4" DN 22 1/2" 3" DN 31 1/2" 2" DN 41 1/2" 2"

7 Paslanmaz TIG kaynağı TIG kaynak yönteminde ergimeyen tunsten elektrot ile kaynak edilen parça arasında elektrik arkıoluşur. Kaynak banyosu bir nozülden gönderilen argon veya helyum gazıtarafından korunur. Kaynak yönteminde kullanılan tunsten elektrot erirken, kaynak yapılacak metal de eriyerek birleştirme sağlanır. Gerekli görüldüğü hallerde ana metal ile benzer yapıya sahip çubuk şeklinde ilave metalin kullanılmasıile kaynak gerçekleştirilir.

8 Depolarımız gıda ve ilaç sanayine uygun ürünler ile siterilize edildikten sonra teslim edilir. Pelox FR-D Surface Cleaner Yüzey Temizleme Jeli Paslanmaz çelik ve diğer tüm yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Her türlü çalışma kirliliğini, yağ ve gres lekelerini, çok hafif karıncalanma ve pasları temizler. Temiz ve parlak bir yüzey elde edilir. Pelox TS-K 2000 Pickling Paste Kaynak Lekesi Temizleyici Krem Paslanmaz çelik yüzeyindeki kaynak, ısıl işlem ve her türlü korozyon ve pas lekelerini temizler. AISI ve türevleri için uygundur.


"ÖZGEN DEMİR ÇELİK PASLANMAZ MAK. ÖZEL PASLANMAZ İMALAT,TRAPEZ VE SİLİNDİRİK SU DEPOLARI." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları