Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bir elin nesi var iki elin sesi var.. Birlikten kuvvet do ğ ar.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bir elin nesi var iki elin sesi var.. Birlikten kuvvet do ğ ar."— Sunum transkripti:

1

2 Bir elin nesi var iki elin sesi var..

3 Birlikten kuvvet do ğ ar

4 Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz içindir... Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz içindir

5 Bir ekipte fertlerin söyleyebilecekleri erdemli sözler: "Evet hata gerçekten bende idi" "Mükemmel bir iş yaptın" "Bu konuda bana tavsiyen nedir?" "Hadi birlikte çalışalım" "Teşekkür ederim" "Biz" Bir ekibi oluşturan fertlerden yukarıdaki sözler sık sık çıkıyor ve grubun ortak dili oluyorsa, o takım birçok başarıya imza atacak demektir.

6

7 Takım ruhu içinde her fert şöyle düşünmelidir: "E ğ er bir şey kötü gitti ise bunda benim de payım var.“ "E ğ er bir şey gerçekten güzel gitti ise sebebi ben ve arkadaşlarımdır." Ünlü basketbol oyuncusu Michael Jordan şöyle der: “Yetenekli oyuncular sadece maç kazandırır, şampiyonlu ğ u ise takımlar kazandırır.”

8

9

10 Birlikten Kuvvet Dogar Bir kadın akıl hastanesinde gezerken bahçede 100 tane akıl hastası için sadece 3 koruma görevlisi oldu ğ unu görünce hayretle görevliye sorar: -" Bu kadar çok delinin size saldırıp zarar vermesinden,kaçmasından korkmuyor musunuz?" Koruma görevlileri net bir cevap verirler : -" Hayır çünkü deliler birlikte hareket etmez’’’"

11

12 Takım Ruhu Bilinci Bir futbol maçını düşünün. Maçı kazanmak için bütün oyuncuların görevini bilip iyi oynaması gerekir. Sadece kaleci ya da santrafor kurtarıcı olarak görülürse takım maçı kaybeder. Herkes takımı için varını yo ğ unu ortaya koymalıdır. Takım olarak oynamayı başaran maçı kazanır…

13

14

15

16

17

18

19

20


"Bir elin nesi var iki elin sesi var.. Birlikten kuvvet do ğ ar." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları