Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Faydalı programlar. Ücretsiz Bilgisayar programları BT ortamında her işlem için ücretsiz programlar bulmak mümkündür. Bunların bazıları ücretliler kadar.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Faydalı programlar. Ücretsiz Bilgisayar programları BT ortamında her işlem için ücretsiz programlar bulmak mümkündür. Bunların bazıları ücretliler kadar."— Sunum transkripti:

1 Faydalı programlar

2 Ücretsiz Bilgisayar programları BT ortamında her işlem için ücretsiz programlar bulmak mümkündür. Bunların bazıları ücretliler kadar işe yarar. Ücretsiz oldukları içinreklam barındırabilirler. Her ücretsiz programı indirmek do ğ ru de ğ ildir. Ücretsiz programları resmi sitelerinden indirmek gerekir.

3 İ nternet Tarayıcılar Firefox Video ve ses indirme gibi birçok faydalı eklentileri vardır. Chrome Çok hızlı bir tarayıcıdır.

4 Sıkıştırma programları Win-Rar En çok kullanılan sıkıştırma programıdır. Ücretli oldu ğ u için bir süre sonra sıkıştırma işlemlerini yapmaz. 7-zip Birçok sıkıştırılmış dosyayı açabilir. Sıkıştırma yapabilir. Avantajı ücretsiz olmasıdır.

5

6 Medya(Ses,video,animasyon) oynatıcılar GOM player Birçok ses ve video formatını açar. Küçük ve pratiktir. VLC player Gom gibi bir çok formatı açabilir. Bazı araçlara da sahiptir.

7 Antivirüz programları Combofix Ücretsiz bir antivirüstür. Her zaman işe yaramayabilir. Arada bir bu programla bilgisayarı taratmalıdır.

8 YEN İ FORMAT ATILMIŞ B İ R B İ LG İ SAYARA KURULMASI GEREKEN PROGRAMLAR Microsoft Office ( Word, Excel, Power Point) Winrar Acrobot Reader, Foxit Reader Gom Player, VLC Player veya KM Player Google Chrome veya Mozilla Firefox Antivirüs Programı ( Eset, Nod32, Avira vs )


"Faydalı programlar. Ücretsiz Bilgisayar programları BT ortamında her işlem için ücretsiz programlar bulmak mümkündür. Bunların bazıları ücretliler kadar." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları