Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Aşağıdaki cümlelerin yazımı doğru mu tek tek inceleyelim. Yarın, çanakkale’ye gidiyoruz. Benim köpeğimin adı Karabaş’tır. Bu akşam sema’nın doğum günü.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Aşağıdaki cümlelerin yazımı doğru mu tek tek inceleyelim. Yarın, çanakkale’ye gidiyoruz. Benim köpeğimin adı Karabaş’tır. Bu akşam sema’nın doğum günü."— Sunum transkripti:

1 Aşağıdaki cümlelerin yazımı doğru mu tek tek inceleyelim. Yarın, çanakkale’ye gidiyoruz. Benim köpeğimin adı Karabaş’tır. Bu akşam sema’nın doğum günü. Televizyonda Van gölü ile ilgili haber vardı. dayımın iki oğlu var. Biz gönül sokakta oturuyoruz. Amerikalıların ana dili ingilizcedir. ankara, Türkiye’nin başkentidir.

2 29 Ekim 1923 ‘te cumhuriyet ilan edildi. PTT ‘ ye gittim. TBMM ‘ ne gidelim mi? TBMM ‘ yi görmeyi çok isterdim. Türkiye Büyük Millet Meclisi ‘ni ziyarete gideceğiz. 15 kasım 1982 ‘ de doğdum. Benim köpeğimin adı Karabaş’tır.

3 Bu Pazar sinemaya gideceğiz. 19 Ekim Pazar günü okulumuzun kutlaması var. Her Perşembe okulumuzda kermes yapılıyor. “ Dünya ve “Ay” yeni öğrendiğimiz ünitenin adıdır.


"Aşağıdaki cümlelerin yazımı doğru mu tek tek inceleyelim. Yarın, çanakkale’ye gidiyoruz. Benim köpeğimin adı Karabaş’tır. Bu akşam sema’nın doğum günü." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları