Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Dumanım bugünlerde Moralim bozuk, kafam kıyak Mutlu günler ise galiba biraz uzak. Dumanım bugünlerde Moralim bozuk, kafam kıyak Mutlu günler ise galiba.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Dumanım bugünlerde Moralim bozuk, kafam kıyak Mutlu günler ise galiba biraz uzak. Dumanım bugünlerde Moralim bozuk, kafam kıyak Mutlu günler ise galiba."— Sunum transkripti:

1 Dumanım bugünlerde Moralim bozuk, kafam kıyak Mutlu günler ise galiba biraz uzak. Dumanım bugünlerde Moralim bozuk, kafam kıyak Mutlu günler ise galiba biraz uzak. Neden diyorum kendi kendime Sebep ne bu kadar acıyı çekmeme Yapılan yanlışlar mı? Yoksa bu bir sınav mı? Umarım bugünler çabuk geçer. Geçer belki ama delip de geçer. Neden diyorum kendi kendime Sebep ne bu kadar acıyı çekmeme Yapılan yanlışlar mı? Yoksa bu bir sınav mı? Umarım bugünler çabuk geçer. Geçer belki ama delip de geçer.

2 Hangi derdime yansam Parasızlığıma mı yoksa Gönlümdeki acıya mı Hangi derdime yansam Parasızlığıma mı yoksa Gönlümdeki acıya mı Garibim ama Aşığım ama Aşığım ama Duyguluyum ama Duyguluyum ama var Tarifi olmayan bir Tarifi olmayan bir var Yaptığım yanlışlarım Sevilmeye engel birşeylerim var.

3 Birşeylerim var diyorum Çünkü adını tam koyamadım. Belki fazla değer vermem Belki fazla fedakarlık göstermem Belki de gereğinden fazla sevmem! Birşeylerim var diyorum Çünkü adını tam koyamadım. Belki fazla değer vermem Belki fazla fedakarlık göstermem Belki de gereğinden fazla sevmem! ADINI TAM KOYAMADIM ADINI TAM KOYAMADIM Cemal Kurt

4


"Dumanım bugünlerde Moralim bozuk, kafam kıyak Mutlu günler ise galiba biraz uzak. Dumanım bugünlerde Moralim bozuk, kafam kıyak Mutlu günler ise galiba." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları