Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İNGİLTERE TARİHİNİN EN KANLI VE DRAMATİK ZAMANLARINDAN BİRİ KRAL VIII. HENRY ZAMANIDIR. VEBA, KATLİAM, SAVAŞLAR, UZAK DİYARLARDA SÖMÜRGELERE GİDENLER,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İNGİLTERE TARİHİNİN EN KANLI VE DRAMATİK ZAMANLARINDAN BİRİ KRAL VIII. HENRY ZAMANIDIR. VEBA, KATLİAM, SAVAŞLAR, UZAK DİYARLARDA SÖMÜRGELERE GİDENLER,"— Sunum transkripti:

1 İNGİLTERE TARİHİNİN EN KANLI VE DRAMATİK ZAMANLARINDAN BİRİ KRAL VIII. HENRY ZAMANIDIR. VEBA, KATLİAM, SAVAŞLAR, UZAK DİYARLARDA SÖMÜRGELERE GİDENLER, ORADA KAYBEDİLENLER VE BUNA BENZER SEBEPLERLE ÜLKENİN NÜFUSU NEREDEYSE YARI YARIYA DÜŞMÜŞ.

2 KRAL ÜLKESİNİN GELECEĞİNDEN CİDDİ BİR BİÇİMDE ENDİŞELENMEYE BAŞLAMIŞTIR. AMA YAPTIRDIĞI ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA ÜLKE HAPİSHANELERİNDE ÇOK SAYIDA SERSERİ, HIRSIZ KATİL VS. VE ÇOK SAYIDA FAHİŞE OLDUĞUNU TESBİT ETMİŞ.

3 VE NÜFUS ARTIŞINI SAĞLAYABİLMEK AMACIYLA KRAL KONTROLUNDE HAPİSHANELERDE ÇİFTLEŞMELER ORGANİZE ETMİŞTİR. DÜNYAYA GETİRİLEN ÇOCUKLARI DA İNGİLİZ KRALİYETİ, YETİŞTİRME VE TOPLUMA KATMA İŞİNİ ÜSTLENMİŞTİR.

4 BU NÜFUS ARTTIRMA İŞLEMİNE "FORNİCATİON UNDER CONTROL OF THE KİNG" YANİ "KRAL KONTROLÜNDE ZİNA" DENMİŞ VE FUCK OLARAK KISALTILMIŞTIR.

5 BU FUCK İŞLEMLERİYLE İNGİLTERE NÜFUSU 10 YIL İÇERSİNDE 2’YE KATLANMIŞTIR. "FUCK" KELİMESİ DE İNGİLİZCEYE BURADAN GİRMİŞTİR. BU OLAYIN TARİH KİTAPLARIYLA SABİTİ DOĞRUDUR.

6 BURADAN BİZİM ANLADIĞIMIZ DA İNGİLİZ HALKININ YARISI OROSPU ÇOCUĞUDUR.


"İNGİLTERE TARİHİNİN EN KANLI VE DRAMATİK ZAMANLARINDAN BİRİ KRAL VIII. HENRY ZAMANIDIR. VEBA, KATLİAM, SAVAŞLAR, UZAK DİYARLARDA SÖMÜRGELERE GİDENLER," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları