Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

 Yazılım geliştiriciler framework 'ün sunduğu kütüphaneyi kullanarak; Daha kısa zamanda daha fazla iş üretebiliyor, Daha düzenli bir yapı ortaya çıkarabiliyor,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: " Yazılım geliştiriciler framework 'ün sunduğu kütüphaneyi kullanarak; Daha kısa zamanda daha fazla iş üretebiliyor, Daha düzenli bir yapı ortaya çıkarabiliyor,"— Sunum transkripti:

1

2  Yazılım geliştiriciler framework 'ün sunduğu kütüphaneyi kullanarak; Daha kısa zamanda daha fazla iş üretebiliyor, Daha düzenli bir yapı ortaya çıkarabiliyor, Çok daha kolay geliştirilebilir uygulamalar hazırlayabiliyorlar.

3 Model : Veritabanına kayıt girilmesi, kaydın güncellenmesi, kaydın getirilmesi vb. işlemleri yaptığımız kısımdır. (Kısaca insert, update, delete ve select işlemlerimizi yaparız.) Controller : View ile model arasında köprü görevi görür. View'den gelen verileri model'e gönderir ve işler. Aynı zaman da model'in işlediği verileri de view e aktarır. View : Uygulamanın ziyaretçilere göründüğü kısımdır. Html, Css, JavaScript vb. bu kısımda bulunur.

4

5  Framework sayesinde projelerde ekipler daha iyi organize olarak proje süresini kısaltabilirler.  Çünkü proje; temelde hazır, bir çok yazılımcı tarafından test edildiği için güvenilir ve altyapı olarak sağlam bir iskeletin üzerine inşa edilmeye başlanmıştır.  İş bölümü de bu sayede kolaylaşır. Çoğu frameworke, barındırdığı database adaptörleri sayesinde her türlü veritabanı entegre edilebilir.


" Yazılım geliştiriciler framework 'ün sunduğu kütüphaneyi kullanarak; Daha kısa zamanda daha fazla iş üretebiliyor, Daha düzenli bir yapı ortaya çıkarabiliyor," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları