Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Tıp Eğitimi Çalışma Kolu’nda Yenilikler Enes AKDAN Tıp Eğitimi Ulusal Direktörü.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Tıp Eğitimi Çalışma Kolu’nda Yenilikler Enes AKDAN Tıp Eğitimi Ulusal Direktörü."— Sunum transkripti:

1 Tıp Eğitimi Çalışma Kolu’nda Yenilikler Enes AKDAN Tıp Eğitimi Ulusal Direktörü

2 Bilimsel Danışma Kurulu Tıp Öğrencilerinin bilimselliğe olan yatkınlıklarında onlara yardımcı olmamız gerektiğini düşünmekteyiz. Yalnızca nitelikli hekim değil, nitelikli akademisyenlerde Tıp Eğitiminden geçmek zorundalardır.

3 utet@turkmsic.net Ulusal Takımı ilgilendiren mailler için utet’e ulaşınız. Bu kocaman ailede, küçük çekirdek bir aileyiz.

4 Raporlar Site üzerinden dolduruluyor.

5 Tematik Tıp Eğitimi Toplantıları Tıp Eğitiminde sınav sistemleri Tıp Fakültesi öğrencilerinin psikolojik durumu Tıp Fakültesi öğrencilerinin Klinikte Tıp Eğitimi Tıp Eğitiminde Sosyalliğin yeri ne olmalıdır? Tıp Eğitiminde öğrenci kuluplerinin yeri Tıp Eğitiminde bilimsel çalışmaların yeri Tıp Eğitiminde seçmeli dersler Mezuniyet Sonrası Tıp Eğitimini ne kadar biliyoruz ? Tıp fakültesinde hekimliğin sınavların içeriğine yansıması?(aldığımız temel tıp eğitiminin hekimliğimiz üzerine etkisi nedir?) Tıp Eğitiminde Yeterlilik Tıp Eğitiminde akreditasyon?


"Tıp Eğitimi Çalışma Kolu’nda Yenilikler Enes AKDAN Tıp Eğitimi Ulusal Direktörü." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları