Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

White restaurant batum GÜRCİSTAN. Ağustos 2011 yılında yapılan bu ilginç tasarımlı restaurant tamamiyle ters olarak inşa edilmiş. Temur Tsurtsumıa tarafından.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "White restaurant batum GÜRCİSTAN. Ağustos 2011 yılında yapılan bu ilginç tasarımlı restaurant tamamiyle ters olarak inşa edilmiş. Temur Tsurtsumıa tarafından."— Sunum transkripti:

1 White restaurant batum GÜRCİSTAN

2 Ağustos 2011 yılında yapılan bu ilginç tasarımlı restaurant tamamiyle ters olarak inşa edilmiş. Temur Tsurtsumıa tarafından işletilen mekan, restaurant alanında dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor. Dış görünümü nedeniyle beyaz sarayı andıran mekan için yapımcılar, aşırı sarhoş birisi binayı düz görebilir diyor 2 katlı v 2.300 metrekare alana sahip restoranda, çatı yerdeyken, masa, sandalye, klozet, lavabo, saksı, halı gibi normalde yerde olması gereken eşyalar tavanda duruyor. Genelde laz yemekleri yapılan restoranda Gürcü ve Türk çalışanlar bulunuyor. Türkiye’nin Sarp Sınır Kapısı’na 5 kilometre mesafedeki Batum’da yer alan ‘Beyaz Restoran farklı mimari yapısıyla dikkat çekiyor.

3

4

5

6

7

8

9

10


"White restaurant batum GÜRCİSTAN. Ağustos 2011 yılında yapılan bu ilginç tasarımlı restaurant tamamiyle ters olarak inşa edilmiş. Temur Tsurtsumıa tarafından." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları