Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Gençler cumhuriyeti biz kurduk, onu siz yaşatacak ve idare ettireceksiniz. Mustafa Kemal Atatürk.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Gençler cumhuriyeti biz kurduk, onu siz yaşatacak ve idare ettireceksiniz. Mustafa Kemal Atatürk."— Sunum transkripti:

1 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Gençler cumhuriyeti biz kurduk, onu siz yaşatacak ve idare ettireceksiniz. Mustafa Kemal Atatürk

2

3 YURDUNU SENEN İNSAN, GÖREVİNİ EN İYİ YAPAN, YURDU İÇİN ÇALIŞAN İNSANDIR.

4 Cumhuriyet idaresi, faziletli, namuslu insanlar yetiştirir. CUMHURİYET, ÖZGÜRLÜK İNSANCA VARLIK YOLU ATATÜRK’ÜN ÇİZDİĞİ ÇAĞDAŞ UYGARLIK YOLU.

5 Cumhuriyet, bilgili, kültürlü, sağlıklı ve yüksek karakterli insanlar yetiştirir. Öğretmenler, cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister.

6 DURMADAN DALGALAN ŞANLI BAYRAĞIM, YURDUMUN EN BÜYÜK BAYRAMI BUGÜN.

7 CUMHURİYET Ay- yıldızlı bayrağım, Semaları donatmış. Bu gün bayram var diye, Güneş erkenden doğmuş. Akın akın insanlar, Meydanlara koşuyor. Bugün bayram var diye, Bütün millet coşuyor. Var olsun cumhuriyet Çok yaşansın bu millet Bizler yaşatacağız, Şanlı büyük cumhuriyeti.

8 HAZIRLAYANLAR: SULTAN KOYUNCU MEHMET ALİ KOYUNCU


"29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Gençler cumhuriyeti biz kurduk, onu siz yaşatacak ve idare ettireceksiniz. Mustafa Kemal Atatürk." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları