Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SU PİRİLİLER SU KAŞİFİ OLMA YOLUNDA. Susuz bir dünya düşünemiyoruz değil mi? Suyun canlılar için ne kadar önemli olduğunu ve her geçen gün suyun azalma.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SU PİRİLİLER SU KAŞİFİ OLMA YOLUNDA. Susuz bir dünya düşünemiyoruz değil mi? Suyun canlılar için ne kadar önemli olduğunu ve her geçen gün suyun azalma."— Sunum transkripti:

1 SU PİRİLİLER SU KAŞİFİ OLMA YOLUNDA

2 Susuz bir dünya düşünemiyoruz değil mi? Suyun canlılar için ne kadar önemli olduğunu ve her geçen gün suyun azalma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu biliyoruz.

3 Suyun tasarruflu kullanılması ve öneminin vurgulanması adına okulumuzun su kaşifi ekibi SUPİRİLİLER önemli bir görevi üstlendiler.

4 Öğrencilerimiz su kaşifleri tanıtım filmini izleyerek eylem planlarının ilk adımı atmış oldular.

5 Öğrenciler izledikleri tanıtım filmi ile su bilincine sahip bir dünya için liderlik etmeye ve dünyanın temiz su kaynaklarını korumaya yönelik önemli bir görevi üstlenmeye ilk adımı atmış oldular.

6 Supirililer su kaşifi olarak üyelik kayıtlarını yaparak ilk görevlerini tamamlamış oldular.


"SU PİRİLİLER SU KAŞİFİ OLMA YOLUNDA. Susuz bir dünya düşünemiyoruz değil mi? Suyun canlılar için ne kadar önemli olduğunu ve her geçen gün suyun azalma." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları