Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

 Bu bölümde konunun tarihsel gelişimi ya da konu ile ilgili ilk çalışmaları yapan bilim adamları hakkında bilgiler olacak…  UYARI: Yan taraftaki slayt.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: " Bu bölümde konunun tarihsel gelişimi ya da konu ile ilgili ilk çalışmaları yapan bilim adamları hakkında bilgiler olacak…  UYARI: Yan taraftaki slayt."— Sunum transkripti:

1

2  Bu bölümde konunun tarihsel gelişimi ya da konu ile ilgili ilk çalışmaları yapan bilim adamları hakkında bilgiler olacak…  UYARI: Yan taraftaki slayt sayfalarının hiç birini silmeyiniz… Araya Yeni slayt eklemek için yan tarafta eklemek istediğiniz araya tıklayıp, sağ tıklayıp yeni slaytı tıklayınız.

3  Bu bölümde konu ile ilgili son 20 yılda üniversite sınavlarında çıkmış soru adetleri belirlenecek….

4  Bu bölümde proje konusunun günlük hayatta kullanımı ile ilgili örnekler olacak.Eger sayfa tetersiz gelirse yan taraftaki slaytlar bölümünden yeni slayt ekleyebilirsiniz.  Hayatımız matematik  slaytının üzerinde sağ tıkla ve yeni slayt tıkla

5  Bu bölümde konu ile ilgili resim,müzik videolar kullanabilirsiniz…  Videoları yüklemek yerine,Videoların linklerini kullanmanız yeterlidir.

6  Bu bölümde konu anlatımı örnek soru ve çözümler olacak….


" Bu bölümde konunun tarihsel gelişimi ya da konu ile ilgili ilk çalışmaları yapan bilim adamları hakkında bilgiler olacak…  UYARI: Yan taraftaki slayt." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları