Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

(ses düğmesini açabilirsiniz)

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "(ses düğmesini açabilirsiniz)"— Sunum transkripti:

1 (ses düğmesini açabilirsiniz)
Rumuz: Taşra Kızı (ses düğmesini açabilirsiniz)

2 Rumuz: Taşra Kızı Avrupalarda, Amerikalarda okumuş,
piyasaların nabzını tutan, vitaminlerle ayakta duran, bir para uzmanıyım. Bir taşra kızı arıyorum.

3 Rumuz: Taşra Kızı Avrupalarda, Amerikalarda okumuş,
piyasaların nabzını tutan, vitaminlerle ayakta duran, bir para uzmanıyım. Bir taşra kızı arıyorum. Süratli ve gülen suratlı mesajlar göndermese de, gözlerinin içi gülen ve bu sıcaklığı esirgemeyen, felsefe adına ezmeyip, dünyayı zehir etmeyen, hayvan denince aklına ayıyı da, ineği de getiren, Kimya Nobel’i almasa bile, tarhana çorbası pişiren, gizemli hediyeler yerine, huzur da verebilen, sade giyinen, senin için de dua eden, bir bardak suyu gurur meselesi yapmayan, dört lisan bilmese de, yumuşacık konuşan, örgüden de, övgüden de, türküden de anlayan, yokluğu da paylaşan, haksız da olsan kollayan, küçük şeylerden mutluluk duyup, tek şifresi -s-e-v-g-i- olan bir taşra kızı arıyorum.

4 Rumuz: Taşra Kızı Avrupalarda, Amerikalarda okumuş,
piyasaların nabzını tutan, vitaminlerle ayakta duran, bir para uzmanıyım. Bir taşra kızı arıyorum. Süratli ve gülen suratlı mesajlar göndermese de, gözlerinin içi gülen ve bu sıcaklığı esirgemeyen, felsefe adına ezmeyip, dünyayı zehir etmeyen, hayvan denince aklına ayıyı da, ineği de getiren, Kimya Nobel’i almasa bile, tarhana çorbası pişiren, gizemli hediyeler yerine, huzur da verebilen, sade giyinen, senin için de dua eden, bir bardak suyu gurur meselesi yapmayan, dört lisan bilmese de, yumuşacık konuşan, örgüden de, övgüden de, türküden de anlayan, yokluğu da paylaşan, haksız da olsan kollayan, küçük şeylerden mutluluk duyup, tek şifresi -s-e-v-g-i- olan bir taşra kızı arıyorum. Bir yaşamı paylaşmak, ona koca olmak, onunla bir yastıkta kocamak istiyorum… rumuz: taşra kızı düş hekimi yalçın ergir

5 Rumuz: Taşra Kızı Avrupalarda, Amerikalarda okumuş,
piyasaların nabzını tutan, vitaminlerle ayakta duran, bir para uzmanıyım. Bir taşra kızı arıyorum. Süratli ve gülen suratlı mesajlar göndermese de, gözlerinin içi gülen ve bu sıcaklığı esirgemeyen, felsefe adına ezmeyip, dünyayı zehir etmeyen, hayvan denince aklına ayıyı da, ineği de getiren, Kimya Nobel’i almasa bile, tarhana çorbası pişiren, gizemli hediyeler yerine, huzur da verebilen, sade giyinen, senin için de dua eden, bir bardak suyu gurur meselesi yapmayan, dört lisan bilmese de, yumuşacık konuşan, örgüden de, övgüden de, türküden de anlayan, yokluğu da paylaşan, haksız da olsan kollayan, küçük şeylerden mutluluk duyup, tek şifresi -s-e-v-g-i- olan bir taşra kızı arıyorum. Bir yaşamı paylaşmak, ona koca olmak, onunla bir yastıkta kocamak istiyorum… rumuz: taşra kızı düş hekimi yalçın ergir müzik: karyolamın demiri / muammer ketencoğlu (karanfilin moruna - kalan müzik)


"(ses düğmesini açabilirsiniz)" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları