Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Değerli Dostlar, dünyanın bilinen ilk borsası nerededir diye sorsam ? Tabii bu borsanın, IMKB gibi hisse senetlerinin değil de bazı temel gıda ve emtea.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Değerli Dostlar, dünyanın bilinen ilk borsası nerededir diye sorsam ? Tabii bu borsanın, IMKB gibi hisse senetlerinin değil de bazı temel gıda ve emtea."— Sunum transkripti:

1 Değerli Dostlar, dünyanın bilinen ilk borsası nerededir diye sorsam ? Tabii bu borsanın, IMKB gibi hisse senetlerinin değil de bazı temel gıda ve emtea fiyatlarının belirlendiği bir borsa olduğunu ekleyeyim.

2 Tabii ki, Anadoluda, neredeyse tam ortasında. Yer Kütahya, Çavdarhisar...

3 Bu yuvarlak Borsa Yapısı...

4 ...şimdiki bir köyün tam ortası...

5 Maalesef, yapının çevresi hala köy evleri ile dolu olduğundan, şöyle bir gerileyip te geniş açı ile yapının tamamını bir kareye alamadım.

6

7

8 Dünyanın ilk borsasının hemen yanında 410 metre uzunluğunda sütunlu bir alışveriş caddesi...

9

10 Şimdiki AVM lerin bir çoğundan daha estetik imar edilmiş...

11 Bu kadarının bile zamanımıza kadar kalabilmiş olması ne güzel... Anadolumuzda daha ne güzellikler, ne zenginlikler var... Saygı ve selamlarımla Feridun ÖZHAN


"Değerli Dostlar, dünyanın bilinen ilk borsası nerededir diye sorsam ? Tabii bu borsanın, IMKB gibi hisse senetlerinin değil de bazı temel gıda ve emtea." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları