Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Geçişler İçin Tıklayınız Tasarım: magirbas © Pırıl pırıl ütülü giysili, misler gibi parfüm kokulu, saçları taralı, dişleri fırçalanmış Adamı / Kadını.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Geçişler İçin Tıklayınız Tasarım: magirbas © Pırıl pırıl ütülü giysili, misler gibi parfüm kokulu, saçları taralı, dişleri fırçalanmış Adamı / Kadını."— Sunum transkripti:

1

2 Geçişler İçin Tıklayınız Tasarım: magirbas ©

3 Pırıl pırıl ütülü giysili, misler gibi parfüm kokulu, saçları taralı, dişleri fırçalanmış Adamı / Kadını sevmek kolaydır.

4

5

6

7

8 Hala canınız sıkıldığında onu değil de annenizi arıyorsanız, yalan olmuştur o evlilik.

9 Aşk evlilikte gider gelir. Halıya kola döktüğünde aşk biter, ama o, halıyı temizleyebilirse gene aşık olunur. O aradaki sinir evresini aşabilenler ellinci yıla kadeh kaldıranlardır.

10 Tahammül edemeyenler ise ikinci evlilikten sonra ikinci evlilikten sonra artık evliliğin yalan olduğuna inanacaklardır. inanacaklardır.

11 Can Dündar

12

13 Mailce google paylaşım grubu 7'den 77'ye her yaş grubundan, binlerce bay - bayan üyesi ile ile Türkiye ’nin en büyük grubu. Sizde Her gün birbirinden güzel ve ilginç 2 mail alarak sizde bu dev platformda yerinizi almak isterseniz sadece mail adresinizi yazıp kayıt ol ’a basınız. Ardından mail adresinize gelen onay linkine tıklamayı unutmayınız. Üye olmak Tıklayınız Tıklayınız


"Geçişler İçin Tıklayınız Tasarım: magirbas © Pırıl pırıl ütülü giysili, misler gibi parfüm kokulu, saçları taralı, dişleri fırçalanmış Adamı / Kadını." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları