Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Pre LAUNCH GERMANY 2012 2012 PRE LAUNCH Türkiye Dünya piyasasında hızla büyüyen yeni bir YILDIZ! Dünya piyasasında hızla büyüyen yeni bir YILDIZ!

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Pre LAUNCH GERMANY 2012 2012 PRE LAUNCH Türkiye Dünya piyasasında hızla büyüyen yeni bir YILDIZ! Dünya piyasasında hızla büyüyen yeni bir YILDIZ!"— Sunum transkripti:

1 Pre LAUNCH GERMANY 2012 2012 PRE LAUNCH Türkiye Dünya piyasasında hızla büyüyen yeni bir YILDIZ! Dünya piyasasında hızla büyüyen yeni bir YILDIZ!

2 Tüketici Fiyatı: € 70.- Üretici Fiyatı: € 10.- Üretici Fiyatı: 10 TL.- Ülke Dağıtıcısı Bölge Dağıtıcısı Toptancı Perakendeci Reklam Tüketici Fiyatı: 70 TL.- Bir ürünün üreticiden tüketiciye gelene kadarki maliyetini büyük ölçüde azaltan ağ dağıtımı Distribütör Kazancı: 49 TL.- Önde gelen uzmanlar tarafından tavsiye edilen Network Marketing Önde gelen uzmanlar tarafından tavsiye edilen Network Marketing KLASİK TİCARETTEN NETWORK MARKETİNG SİSTEMİNE NETWORK MARKETİNG SİSTEMİNE

3 BA Ş KALARINA ÇALI Ş MAK ? SINIRLI GELİR, SINIRLI HAYAT, SINIRLI SON ! KENDİ İŞİNİN SAHİBİ OLMAK ? KLASİK TİCARET, PRİMLİ İŞ, SATIŞ, PAZARLAMA, FRANCHISE, BORSA ÖZGÜR OLMAK ? SINIRLAR OLMADAN DÜNYADA DİLEDİĞİN ZAMAN, DİLEDİĞİN KİŞİLERLE, DİLEDİĞİN ŞEKİLDE, DİLEDİĞİN KADAR KENDİNE ÇALIŞ !

4 KURULUŞ MARKALAŞMA OLGUNLUK % 70 %20%10 TÜRKİYE’DE YILLARCA ÇALIŞARAK, MİLYON DOLARLIK CİROLAR YAPAN GLOBAL FİRMALAR SİZCE HANGİ KONUMDA ?

5 Pre LAUNCH GERMANY 2012 2013 PRE LAUNCH EUROPA Niyazi Erdem PEKCAN BASTEM Diamond Manager

6 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Kyäni şirketi Dick & Gayle Powell Co-Founders Kirk Hansen Chairman Carl Taylor Co-Founder $ 250.000.000 yıllık ciro 2020 hedef = 1 Milyar $ 2005 kuruldu Dünya merkezi Idaho Falls, Idaho Farklı ülkelerde 13 Merkez Biz hiç bir iş yeri kapatmadık. Biz hiç bir iş yeri satmadık. Biz hiç bir iş yeri batırmadık Biz bu sektörde kalmak için geldik. Zirveye ulaşmak istiyormusunuz? İkinci olmak bizim için hiç bir zaman seçenek olamaz! Toplam olarak yılda 1 Milyar $ aşkın ciro yapan bu üç aile, Kyäni için inanılmaz güç ve destek oluşturuyorlar ve başarınıza başarı katacaklar. Hansen ailesi, Akaryakıt sektöründe başarılarıyla tanınır, ayrıca emlaklar ve Mariot otelleri, franchise, şirketlere ortak olarak yatırımlara sahipleridir.. Taylor ailesi, Patates üretimi ve Çiflikleriye başarılı bir maziye sahiptir, bir çok Emlaklar sahbi olan, tercübeli iş adamlarıdır. Idaho da, The Taylor Family Farm ‘Kyäni ortaklarımız, bu işlerini, çocuklarına miras olarak bırakacaklar’ Kirk Hansen ‘Kyäni ortaklarımız, bu işlerini, çocuklarına miras olarak bırakacaklar’ Kirk Hansen

7 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Network Marketing sektöründe çalışan HERKESİN beklediği bir iş imkanı, işte size gerçek fırsat!

8 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Mükemmel zamanlama - - - Başarılı ve çalışır ürünler - - - Eşsiz kazanç planı

9 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Kyäni üstün başarılı ve çalışır ürünleriyle gurur duyuyor. Kyäni sağlık üçgeni ile, günümüzde oldukça hızlı ve aktiv yaşam akışında mahrum kaldığınız en önemli besin maddelerini en kolay şekilde kullanıma sunuyor. Her ürün güncel hayatınız ve rahatlığınız için büyük önem taşımaktadır. Seçkin içerikli ve üstün kaliteli bu ürünlerimiz serbest radikalleri etkisizleştirir, bir takım rahatsızlıkları engeller, sizler için en uygun rahatlık ve esenlik sağlar.

10 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Dr. Abbas QutabM.D.,Ph.D. Kyäni Inc Tıbbi danışma kurulu kurucusudur. 1989 yılında Boston ve Worcester, Massachusetts Élan Vital Medical Center kurmuştur. Tıp fakkultesini Pakistan’da okumuş, Doktorasını Japonya’da ve ABD Palmer College Chiropractics bölümünde yapmıştır. Tekrar Ayuverdik Tıp alanında Doktorasını ve Nöropatik Tıp doktorasını yapmıştır. 2003 “Yılın doktoru seçilmiştir” Amerikan Tıp birliği üyesi, 7 sene Alternatif Tıp üzerinde araştırma neticeleri JAMA 280 numaralı baskısında, 18 Kasım 1998 de yayınlanmıştır.

11 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Sağlıklı bir yaşam için harika tadı ve özellikleriyle Alaska yabani yabanmersini beraberinde, Kırmızı Ahududu, Aloe Vera, Cranberry / Kızılcık, Siyah üzüm çekirdeği özü, Concord-Üzümü, Nar, Noni, Wolfberry (Goji Berry), Arı Poleni Günlük dozu sadece 30 ml Sunrise, vücutunuzun Vitaminler ve iz elementerleri ihtiyacını karşılar. Güçlü antioksidans özelliği olan ve zengin besin maddesi olan Sunrise, doğanın vermiş olduğu süper bitkilerden üretilmiştir. Vücutunuzun ihtiyacı olan ve tavsiye edilen Vitaminleri, minarelleri karşılar! Güne en güzel şekilde başlaması için %100 Günlük Vitamin + Mineraller + %97-%100 bio ulaşımlı Alaska yabani yaban mersini (48x güçlü antioksidans )

12 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Kyäni Sunset Serbest piyasada E Vitamini ve Omega 3 yağ asitini güçlü şekilde birleştiren tek üründür. Omega 3 yağ asitlerinin faydaları asırlardır bilinmektedir. İstenilen güçte, saf, temiz çevre etkilerinden uzak kaynaklardan bunu elde etmek pek kolay bir şey olmadığı, bilinen bir gerçektir. Kullanılan Omega 3, Alaska Yabani Kırmızı Somon balıklarından elde edilir, bunlar kendini zaten en verimli kaynak olarak kanıtlamıştır. Sadece bu Kyäni Sunset ürünümüzü güçlü bir gıda takviye ürünü olması için el verişlidir. Kullanım tavsiyesi: Akşam yemeğiyle veya yatmadan önce 3 tane kapsül bir bardak suyla kullanın. Süper E Vitamini Tocotrienols + Omega 3 *Kişisel vücut ve sağlık yapısına göre, neticeler farklı olabilir. Buradaki ürünler doğal kaynaklıdır, tedavi amaçlıı, hastalıklara karşı, sağlık vaadleriyle kullanılmak veya teşis oluşturmak amaçlı üretilmemiştir. Gün sonunda vücutunuz tekrar kendisini toparlaması ve yenilemesi için, Tocotrienol – Tıp da yeni Süper Star! Tocopherol içeriksiz, Tocotrienoller temelinde E Vitamin ürünümüz, Alaska Sockeye Somon balığında elde edilen Omega 3 desteğiyle inanılmaz etkili olmasını sağlamaktadır. Tocotrienol yağı patentli bir yömtemle, çözücı madeler kullanılmadan üretilir. Kyäni Sunset™ piyasadaki en güçlü E vitaminlerinden birisiddir.

13 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Yaşam molekülü nedir?

14 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Dr. Clair Francomano Nitrik Oxid vücutumuzda doğal olarak üretilir ve yaş ilerledikce bu üretim yavaşlar, azalır. Noni Plant Extract Nitro Oxid, sağlık ve güzellik alanında adeta süper star seviyesine yükseldi. Dr. Abbas Qutab, Nitrik Oksit AR-GE Noni bitki özü, çok özel üretimi ve karışımıyla vücutun doğal Nitrik oksit üretmesini destekler. Noni bitki özü, çok özel üretimi ve karışımıyla vücutun doğal Nitrik oksit üretmesini destekler. Nitrik Oksid (NO) Büyük etkisi olan küçün molekül NitroFX Patentli bir formüle göre üretildiği ilk an itibarıyla yüksek ilgi gördü. Günde sadece bir kaç damla NitroFX, Nitrik Oxid değerlerini yükseltir, kan dolaşımını güçlendirir, Performansınızı arttırır. ‘Yaşam molekülü’ olarak bilinen Nitrik oksid vücutunuzdaki hücrelerinizi korur, onarır, intizamlı olmasını sağlar. *Kişisel vücut ve sağlık yapısına göre, neticeler farklı olabilir. Buradaki ürünler doğal kaynaklıdır, tedavi amaçlıı, hastalıklara karşı, sağlık vaadleriyle kullanılmak veya teşis oluşturmak amaçlı üretilmemiştir.

15 Pre LAUNCH GERMANY 2012 NITROFX Dünyaca ünlü ve tanınan sporcular Kyäni NitroXtreme le performanslarını arttırdılar. Milli sporcularda ve Olimpiyat sporcularında %300 daha yüksek performans görülmüştür. Bütün sporcular için onaylanmıştır.

16 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Dünya standartlarında olun! Kyani´s NitroExtreme sadece Olimoiyat sporcularının performansını arttırması için düşünülmemiştir. Nitro Extreme yaşam molekülü olarak bilinen NO üretim uyandırıcısıdır, böylelikle çok önemli maddenin üretiminde destekleyici olur ve tanınan bütün diğer maddelere karşın %300 daha başarılıdır. Güvenle kullanılabilinir (Doping kontrolü) Yetişik insanlar için açıklama: Yatak odasında veya geceleri bazı aktivitelerde destekli olacaktır.

17 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Xtreme – Optimal Performance Kyäni Nitro Xtreme, Yüksek dayanılklılık Performans artması Yanilenme / Canlılık Garantisidir! +CoQ10 +Magnezyum +Çinko +Chromium +Niacin Nitrik Oxid – Yaşam Molekülü! *Kişisel vücut ve sağlık yapısına göre, neticeler farklı olabilir. Buradaki ürünler doğal kaynaklıdır, tedavi amaçlıı, hastalıklara karşı, sağlık vaadleriyle kullanılmak veya teşis oluşturmak amaçlı üretilmemiştir.

18 Pre LAUNCH GERMANY 2012 SPORCULAR İÇİN DOĞAL GÜÇ

19 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Ürünlerimizin ardındaki araştırma ekibi Detaylı bilgiler, araştırmalar, kaynaklarıyla „scientific whitepapers“ adlı dökümanda!

20 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Ürünler - Tercübeler Kyäni sağlık üçgeni, sizlere söyleyebileceklerimizden çok daha fazlasını başarır!

21 Pre LAUNCH GERMANY 2012 The Business Opportunity Jade = Yeşim Pearl = İnci Sapphire = Safir Ruby = Yakut Emerald = Zümrüt Diamond = Elmas Blue Diamond = Mavi Elmas Green Diamond = Yeşil Elmas Purple Diamond = Mor Elmas Red Diamond = Kırmızı Elmas Double Red Diamond = Çift Kırmızı Elmas Black Diamond = Siyah Elmas Double Black Diamond = Çift Siyah Elmas

22 Pre LAUNCH GERMANY 2012 1.Fast Start Bonus $ 300 (Jade => Ödeme gelecek ay) 2.Fast Track Bonus $ 500 ( Pearl => Ödeme gelecek ay) 3.Pay Gate Accumulator 12 PayGates 44% 4.MATCHING Bonus 9 Derinlik (%15 e kadar) 5.TEAM Bonus 55 % ( SV) haftalık ödemeler 6.Customer Bonus %20 k âr marjı 7.RETAIL Bonus %30 kazanç 8.Customer Pool % 2 Küresel cirolardan CV 9.Diamond Pool %1,5 Küresel cirolardan CV 10.Red Diamond Pool 0,5 % Küresel cirolardan CV 11.Car Program $ 750/ aylık - $10,000/aylık 12.Rank Boni Emerald 5,000 $ Blue Diamond 25,000 $ Diamond Purple 100,000 $ Double Red Diamond 500,000 $ Double Black Diamond 1.000.000 $ 12 ÇEŞİT GELİRLER

23 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Europe Rank Benelt Chart

24 Pre LAUNCH GERMANY 2012 JADE olduğunuzda Team Bonus ( B 40 $ - C 60 $ - D 60 $ - E 20 $ = $ 180.00 Fast Start Bonus* = $ 300.00 PayGate Bonus = $ 40.00 CD Anahtar kariyer Jade BC D E $>520.00 Total = $>520.00 400QV 1.200QV 400QV 800QV Güçlü kol 1.200 QV İkinci kol 800 QV Teambonus %55 kadar fark kazançları – Ödemeler Perşembe Toplam 2.000 QV %20-Teambonus 200SV = 40$ %30-Teambonus 200SV = 60$ %30-Teambonus 200SV = 60$ 10%-Teambonus 200SV = 20$ %20 Distr. %30 Garnet %40 Jade New %50 Pearl %55 Sapphire 40$ 60$ 80$ 100$ 110$ Sapphire + Check Match

25 Pre LAUNCH GERMANY 2012 CD Anahtar kariyer Jade BC D E 400QV 1.200QV 400QV 800QV Güçlü kol 1.200 QV İkinci kol 800 QV Teambonus %55 kadar fark kazançları – Ödemeler Perşembe Toplam 2.000 QV %20-Teambonus 200SV = 40$ %30-Teambonus 200SV = 60$ %30-Teambonus 200SV = 60$ 10%-Teambonus 200SV = 20$ %20 Distr. %30 Garnet %40 Jade New %50 Pearl %55 Sapphire 40$ 60$ 80$ 100$ 110$ Sapphire + Check Match

26 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Jade 3 Black Diamond

27 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Marketing Plan Paygate Paygate 1 Paygate 12

28 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Marketing Plan Paygate 1 3 = %8 4 5 = %6 6 = %5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 = %5 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 = %7 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 22 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 = %7 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 Paygate 7

29 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Sapphire 1. Generasyon Mavi = %15 2. Generasyon Yeşil = 10 % 15 % %15 %10 %15 %10 %15 %10 %15 %10 %15 %10 %15 %10

30 Pre LAUNCH GERMANY 2012 25QV =25QV 25QV veya 100QV

31 Pre LAUNCH GERMANY 2012 ÖZEL Kariyer Bonusları Double Red Diamond Bonus = $500,000 Şirket havuzu* 2013 Blue Diamond Bonusu = $25,000 Purple Diamond Bonus = $100,000 Emerald Kariyer Bonusu = $5,000 Müşteri Bonus Havuzu 2 % Küresel Ciro (CV) Red Diamond Pool 0.5% Bütün Küresel satışlardan (CV) Diamond Pool 1.5% Bütün küresel cirolardan (CV) Kyäni Dünya Piyasasında herkese başarı getiriyor. Ayne sen ve ben gibi insanlara Double Black Diamond Bonusu = $1.000,000

32 Toplam 1.629.000 özel Bonus Double Black Diamond Bonusu 1.000,000 $ Double Red Diamond Red Diamond Purple Diamond Green Diamond Blue Diamond Diamond Emerald Ruby Sapphire Pearl Jade

33 Pre LAUNCH GERMANY 2012

34 bis zu 6 Provisionszahlungen im Monat Kendinize ait Kyäni Master Kartınızla, kazandığınız Provizyonlarınızı ATM de nakit alın veya alışverişlerde kullanın.

35 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Ekibimiz

36 Pre LAUNCH GERMANY 2012 7. 0 0 0. 0 0 0 $ a ş k ı n

37

38 Çalışma yöntemimiz

39 Pre LAUNCH GERMANY 2012 116,44 Başlayan taksitlerle, işinizi kurabilirsiniz Business Builder Paketi

40 Pre LAUNCH GERMANY 2012

41 Ne yapmanız gerekiyor? Ürün tercübeleri! Sadece %50 5 gün kullanımlı 24 x Sunrise 12 x olumlu netice

42 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Ne yapmanız gerekiyor? Ürün tercübeleri! 12 x olumlu geri dönüş 6 x Müşteri 3 x Müşteri 3 x Üye / Ortak Sadece %50

43 Pre LAUNCH GERMANY 2012 START UP Meetingleri Almanya + Türkiye + Ukranya + Hollanda + Yunanistan + diğer ülkeler

44 Pre LAUNCH GERMANY 2012

45

46 1 Diamond / Elmas Ocak 2013 Türkiye 2 Ruby / Yakut 6 Saphire / Safir 8 Pearl / İnci 49 Jade / Yeşim

47 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Ocak 2013 Türkiye Safir kariyerinde Dünya sıralaması: 1 Erick Fernando Yantuche Ruano Mexico 2 Wan-Te Li Taiwan 3 Bersain Altuzar Gomez Mexico 4 Guadalupe Lucia Cazarez Medina Mexico 5 Rutilia Gonzalez Mexico 6 Timo Bösch Germany 7 Keiki-Dawn Izumi USA 8 Ferhan İnoğlu Turkey 9 Yavuz Bağcı Turkey 10 Christian Mamatui French Polynesia

48 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Ocak 2013 Türkiye Zümrüt kariyerinde Dünya sıralaması: 1 Maria Guadalupe Chaidez Avitia - Mexico 2 Daniel Antonio Aguilar Rodríguez - Mexico 3 Isaac Daniel Cortez Manriquez - Mexico 4 Gülay Rençber Dalkılıç - Turkey 5 Katalin Kálmán - Hungary 6 Martin Scheffler - Germany 7 Jozsef Pula - Hungary 8 An Gyeongok - Korea 9 Melissa Ramos - USA 10 South East Asia Marketing - Malysia

49 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Ocak 2013 Türkiye Elmas kariyerinde Dünya sıralaması: 1 Eliseo & Irma Lee - USA 2 Erdem Bastem - Turkey 3 Tatjana Wittke - Germany 4 Jan Stanovnik - Slovenia 5 Sherry Kaalekahi - USA 6 Liu Jin Ping - China 7 Koukichi Watanabe - Japan 8 Arpad Debrenti - Hungary 9 Darinka Lovric - Slovenia 10 Karoly Radics - Hungary

50 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Başlamak için, Şimdi, doğru zaman

51 Pre LAUNCH GERMANY 2012 Bu gün dünkü yaptığını yapıyorsan, yarin bugün yaşadığın gibi yaşamak zorunda kalacaksın!............................... Pazartesi – Çarşamba – Cuma günleri Türkiye Saati 21:30 (Avrupa saati 20:30) canlı sunumlar http://meet72651123.adobeconnect.com/ankateam Gerekirse, bire bir özel sunumlar yapılır!


"Pre LAUNCH GERMANY 2012 2012 PRE LAUNCH Türkiye Dünya piyasasında hızla büyüyen yeni bir YILDIZ! Dünya piyasasında hızla büyüyen yeni bir YILDIZ!" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları