Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÖĞRETMENİM'E Sana çiçek getirdim; dikkatini çekmek için, Her sabah karşıladım; bir gülücük görmek için Selâm durdum en önde; bir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÖĞRETMENİM'E Sana çiçek getirdim; dikkatini çekmek için, Her sabah karşıladım; bir gülücük görmek için Selâm durdum en önde; bir."— Sunum transkripti:

1

2 ygurler2002@yahoo.com ÖĞRETMENİM'E

3 Sana çiçek getirdim; dikkatini çekmek için, Her sabah karşıladım; bir gülücük görmek için Selâm durdum en önde; bir günaydın bekledim Okan'a gülümsedin; sanki beni görmedin.

4 Seni sevdim öğretmenim, yine de seni sevdim Bisikletim olsaydı, inan sana verirdim. Sabah kırağıda geldim, buzda karda hep geldim Çok üşüdüm öğretmenim, üşümüşsün demedin.

5 Didem hastalanmış, Didem dedin Şebnem dedin Züleyha'yı, Tolga'yı her fırsatta severdin Hasta oldum bilerek bunu, bunu hiç fark etmedin Sevgini kazanmayı bir tek ben beceremedim.

6 Kapılarda bekledim, tahtayı hep ben sildim Bazen ayağa kalktım, kimi zaman eğildim Gözümden yaş aktı bazen, kendi kendime sildim Sana yakın olmayı bir ben beceremedim.

7 Yedi binlere kadar birer birer yazın dedin Parmaklarım yoruldu, yazmaktan vazgeçmedim. Defterlerine baktın Aytuğ ile Figen'in Dokuz yaprak doldurdum ödevimi görmedin.

8 Şiir verdin Nalân'a, Zühal'in resmini övdün Süreyya'ya güven verdin, beni hiç mi sevmedin? Gücensem de öğretmenim, hiç kızmadım renk verdim Arka sırada ki Sinem, seni seven SİNEM'in


"ÖĞRETMENİM'E Sana çiçek getirdim; dikkatini çekmek için, Her sabah karşıladım; bir gülücük görmek için Selâm durdum en önde; bir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları