Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ELİF ARI Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ELİF ARI Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU."— Sunum transkripti:

1 ELİF ARI Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen ELİF ARI’yı canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü DENEME SINAVLARINDA ÜSTÜN BA Ş ARI GÖSTERD İ N. ARKADA Ş LARINA KAR Ş I HER ZAMAN SAYGILISIN. DA İ MA TERT İ PL İ VE DÜZENL İ S İ N.

2 AHMET ARAL Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen Ahmet ARAL’ı canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü Sana ver İ len görevler İ zaman I nda ve eks İ ks İ z yapt I n. Do Ğ ru sözlü olup, h İ çb İ r zaman yalana ba Ş vurmadIn.

3 YASİN GÜMÜŞTAŞ Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen YASİN GÜMÜŞTAŞ’ı canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü Ö Ğ retmen İ n İ sevd İ n, de Ğ er verd İ n, sayg I gösterd İ n. Yard I m gördü Ğ ünde te Ş ekkür ett İ n, hata yapt IĞI nda özür d İ led İ n

4 NİYAZİ CAN ALTINÖZ Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen NİYAZİ CAN ALTINÖZ’ü canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü Do Ğ ru sözlü olup, h İ çb İ r zaman yalana ba Ş vurmad I n. Dersler İ ne her zaman çal IŞ t I n. Hep ba Ş ar I l I olma gayret İ İ çer İ s İ ndes İ n. Çevrene ve arkadaslarına karsı saygılısın.

5 EMİN ÖZKAN Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen EMİN ÖZKAN’I canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü Ö Ğ retmen İ n İ sevd İ n, de Ğ er verd İ n, sayg I gösterd İ n. Yard I m gördü Ğ ünde te Ş ekkür ett İ n, hata yapt IĞI nda özür d İ led İ n. SINIFINDA GAYRETL İ B İ R Ö Ğ RENC İ S İ N.

6 DAVUT CAN ALTINÖZ Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen DAVUT CAN ALTINÖZ’ü canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü Küçükler İ n İ sevd İ n ve korudun, büyükler İ n İ sayd I n. Herkese ho Ş görülü davrand I n. DERSLER İ NDE GAYRETL İ S İ N.

7 FAHRİ CAN Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen FAHRİ CAN’ı canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü Konu Ş an k İŞİ n İ n sözünü kesmed İ n, sözünü b İ t İ rmes İ n İ bekled İ n. Ver İ len görevler İ zaman I nda ve tam olarak yapt I n. DERSLER İ NE KAR Ş I GAYRETL İ S İ N.

8 AHMET MUHAMMED GÜNGÖR Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen AHMET MUHAMMED GÜNGÖR’ü canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü Küçükler İ n İ sevd İ n ve korudun, büyükler İ n İ sayd I n. S I n I f ve okul e Ş yalar I n I d İ kkatl İ kulland I n. Okula her zaman tem İ z b İ r Ş ek İ lde geld İ n.

9 HATİCE NUR AKAY Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen HATİCE NUR AKAY’ı canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü SORUMLULUKLARININ FARKINDASIN. DERSLER İ NE KAR Ş I ÇOK GAYRETL İ S İ N. ÇEVRENE KAR Ş I ÇOK SAYGILISIN. DERSLER İ NE AKT İ F KATILIYORSUN.

10 DİLARA ATALAY Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU 2015-2016 Öğretim Yılı Mart Ayında “Ayın Öğrencisi” seçilen DİLARA ATALAY’ı canı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim. Bülent CENGİZ Okul Müdürü KISA ZAMAN İ Ç İ NDE KEND İ N İ ÇABUK TOPARLADIN. SINIFINA ÇABUK ALI Ş TIN. DERSLER İ NE KAR Ş I GAYRETL İ S İ N. Deneme sınavında basarı gösterdin.


"ELİF ARI Sınıfında Ayın Öğrencisi Belgesi Sevgili Öğrencimiz; Bu ayın örnek öğrencisi olarak seni seçtik. Çünkü; YILDIZTEPE ŞEHİT AHMET SALTIK İLKOKULU." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları