Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BİRAZ SONRA İZLEYECEĞİNİZ GÖRÜNTÜLER, GAFLET, DELALET VE HIYANET İÇİNDEKİ DAHİLİ VE HARİCİ BEDHAHLARIN ARSIZLIKLA ÖRTMEYE, UNUTTURMAYA ÇALIŞTIKLARI ZULÜMÜN.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BİRAZ SONRA İZLEYECEĞİNİZ GÖRÜNTÜLER, GAFLET, DELALET VE HIYANET İÇİNDEKİ DAHİLİ VE HARİCİ BEDHAHLARIN ARSIZLIKLA ÖRTMEYE, UNUTTURMAYA ÇALIŞTIKLARI ZULÜMÜN."— Sunum transkripti:

1

2 BİRAZ SONRA İZLEYECEĞİNİZ GÖRÜNTÜLER, GAFLET, DELALET VE HIYANET İÇİNDEKİ DAHİLİ VE HARİCİ BEDHAHLARIN ARSIZLIKLA ÖRTMEYE, UNUTTURMAYA ÇALIŞTIKLARI ZULÜMÜN BELGELERİDİR !!!

3 ses düğmesini açabilirsiniz DİASPORADAKİ ERMENİLER, EMPERYALİSTLERİN VE İÇİMİZDEKİ VATAN HAİNİ İŞBİRLİKCİLERİN YARDIMI İLE SÖZDE SOYKIRIM İDDASINDA BULUNARAK DÜNYAYI AYAĞA KALDIRMAYA UĞRAŞIYORLAR !

4 ARŞİVLERİMİZİN ÇOK KÜÇÜK BİR BÖLÜMÜNÜ OLUŞTURAN BU BELGELERİ BİZE VE DÜNYAYA AÇAN GENELKURMAYA, GÖRÜNTÜLERİ BİZLERE ULAŞTIRAN HABER KANALINA TEŞEKKÜR EDİYORUM… Melike Funda K. UNUTMAMAK, UNUTTURMAMAK İÇİN ! GERÇEK BELGELERDEN KORKAN, KAN EMİCİ SOYSUZ HAİNLERİN SURATLARINA ÇARPMAK İÇİN !

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15 I.DÜNYA SAVAŞI SONRASINDA ELDE EDEMEDİKLERİ TOPRAKLARI BU GÜN PAYLAŞMAYA KALKIŞAN AKBABALARIN SON MARİFETİ: TEK YANLI GÖRÜŞLÜLERİN DOLDURULDUĞU ERMENİ KONFERANSIDIR! TÜRKLERİN SOYKIRIM YAPTIĞI İFTİRASIYLA, MİSAK-I MİLLİ SINIRLARINI PARÇALAMAK İSTEYENLER, TİLKİ KURNAZLIĞI YAPARAK GÖZLERİNE SOKTUĞUMUZ ARŞİVLERİ GÖRMEZDEN GELMEKTE VE HESAPLARINI ALT ÜST EDECEK BELGELERİ DELİL GÖSTEREREK BU İDDİALARI REDDEDENLERİ SORGUSUZ SUALSİZ YARGILAMAYA KALKIŞMAKTALAR… BU, AKBABALARIN TÜRKİYE CUMHURİYETİNDEN NE DENLİ KORKTUKLARININ EN KESİN KANITIDIR !!!

16 KENDİ LEHLERİNE OLACAĞINI SANARAK, SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI YAPILDIĞI KONUSUNDA ISRARCI OLAN AKBABALAR, TÜRK ULUSUNA, İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARININ VARLIĞINI BİRKEZ DAHA HATIRLATTIĞI GİBİ, GEÇMİŞTE TÜRK MİLLETİNE YAPILAN ZULÜM VE İŞKENCELERİN YENİDEN GÜNDEME GELEREK UNUTULMAMASINI SAĞLAMIŞLARDIR !

17 NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE ! Melike_f@gmx.net HATTI MÜDAFAA YOKTUR, SATH-I MÜDAFAA VARDIR. BU SATIH, BÜTÜN VATANDIR !!


"BİRAZ SONRA İZLEYECEĞİNİZ GÖRÜNTÜLER, GAFLET, DELALET VE HIYANET İÇİNDEKİ DAHİLİ VE HARİCİ BEDHAHLARIN ARSIZLIKLA ÖRTMEYE, UNUTTURMAYA ÇALIŞTIKLARI ZULÜMÜN." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları